Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

saper100

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez saper100

  1. Witam Po podpięciu vag-a zero błędów ale jeśli chodzi o kąt to w polu gdzie powinno być 51 przynajmniej tak było by najlepiej jest 44. Może tak zostać czy kręcić pompą i jeszcze jedno jak kręcić to o ile i w którą strone.
  2. Witam Tylko ta kreseczka od opisu 0 jest oddalona o jakieś 20 mm i jak ustawie wał na to kreske zdejme pasek i zablokuje pompe (przed zdjęciem paska jest to niemożliwe) to ząbki paska nie pasują przesunięcie 1/2 ząbka. Ustawiłem to tak wał na 0 to wybite na kole zamachowym pompe zablokowałem zdjołem pasek i zablokowałem wałek. Założyłem pasek i napiołem napinacz wyjołem blokady i przetestowałem autko jeździ tak sobie ale przynajmniej nawet na 5 biegu przyspiesza. Zostawić to tak czy dalej kombinować aż ustawie to na to kreseczke na kole zamachowym Czy ustawiać teraz kąt wtrysku. Pozdrawiam
  3. Witam zakupiłem a4 i oddałem do "mechanika" aby wymienił rozrząd. Teraz mam kłopoty bo auto jeździ jak ślimak przyspiesza tylko na 3 biegu a na 5 to nawet zwalnia. Wiem że coś spaprał a co gorsza twierdzi że wszystko jest z jego strony ok. Poczyniłem kroki aby to sprawdzić i zdobyłem blokady wałka i pompy do tego silnika VAG 2065, VAG 2064. I jest tak jak da sie zablokować wałek to w okienku od obudowy sprzęgła widać że wał jest w pozycji na kreseczce przed pozycją "0" jednak w tym połoeniu nieda sie zablokować pompy bo otworyniezgadzają sie o jakieś 6mm. Jak zablokuje pompe to wał korbowy stoji na "0" ale można zapomnieć o zablokowaniu wałka rozrzędu. Czy może mi ktoś napisać w jakim położeniu powinien znajdować sie wał "0" czy ta kreseczka przed zerem i czy wtedy pompa powinna dać sie zablokować i do tego ustawić wałek rozrządu. Ogólnie prosze o przepis jak to ustawić. Potem zajmiemy sie kątem wtrysku. Troch wiedzy o mechanice posiadam poprzednie samochody "benzynz" naprawiałem sam a tu sie wygłupiłem i mam kłopoty. Pozdrawiam i licze na pomoc
  4. Witam Mam na imie mam Marek jestem z Siedlec śmigam A4 z 97r 1.9 tdi 110 KM. Licze że z pomocą starszych kolegów doprowadzę moie auto do dobrego stanu. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.