Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kacpersl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. no to po robocie nowy czujnik założony i wszystko chula dzięki koledzy za pomoc koszt czujnika to 45funtów w Uk serwisie i około 2godz. pracy. a w warsztacie mi powiedzieli 150 funtów + 45 czujnik (oszaleli) pozdrawiam
  2. no to po robocie nowy czujnik założony i wszystko chula dzięki koledzy za pomoc koszt czujnika to 45funtów w Uk serwisie i około 2godz. pracy. a w warsztacie mi powiedzieli 150 funtów + 45 czujnik (oszaleli) pozdrawiam
  3. wielkie dzięki kuba,a czy można znależć jakiś prosty sposób żeby go wyjąć i sprawdzić czy działa
  4. witam kolegów do wymiany mam czujnik cisnienia,czy moge prosić o fotke tego czujnika i prosze o informacje w którym miejscu sie znajduje silnik to blb 2,0.tdi ,ponieważ z tego co wyczytałem na forum to mysle że to jest ten problem (nie moge wyłączyć ekon)po myciu karczerem.... dzięki wielkie pozdrawiam
  5. witam czy ktoś możę mi powiedzieć gdzie znajduje się czujnik wysokiego ciśnienia w b7 ,ponieważ nie moge wyłączyć przycisk econ stało się to po myciu karcherem auta,na vagu pokazuje coś takiego (nieznzny błąd .zwarcie z plusem) i nie bardzo wiem gdzie są jakieś kostki które mogą robić zwore,dlatego myśle że to może być czujnik ciśnienia, bardzo dziękuje za pomoc .
  6. a ja miałem podobną sytuacje,ale poradziłem sobie bez spawania kupiłem przyżąd do wykręcania śrób (25 zł)5 wkrętaków z lewym gwintem ,a robiłem to tak: nawiercasz dziurke wiertełkiem i wkręcając wkrętak z lewym gwintem wykręcasz urwaną śrubę......
  7. witam co sądzicie o oleju quantum bo taki mi zaproponowali w serwisie w uk????
  8. witam kolegów mam problem z klimą po odpaleniu włacza się econ i nie moge przełączyc .kilka dni temu robiłem polerke i myłem auto od tamtego czasu mam ten problem,sprawdziłem vagiem (błąd nieznany zwarcie z plusem) czy moge się dowiedziec w którym miejscu jest kostka którą mogłem zalac wodą .wielkie dzięki za pomoc.jeszcze pytanie czy ktoś ma ksiązke sam naprawiam a4 b7 poszukuje linki .....pozdrawiam
  9. dzięki koledzy .
  10. :good:sprawdze tak jak myślisz ...
  11. witam kolegów nabyłem a4b7 nie dawno i nie bardzo się oriętuje silnik nierówno pracuje i słychac trzaski co to może być , ja podejżewam rolke od alternatora bo podczas tych trzasków napina się napinacz ale prosił bym o opinie na ten temat POZDRAWIAM
  12. witam wszystkich audikomaniaków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.