-
prosba o analize logi dynamiczne
A mam pytanie koledzy przyczyna moze byc zawor n75 turbo bylo robione niecaly rok temu postaram sie jeszcze zmierzyc cisnienie przeplywka tez wymieniana co fakt na uzywke ale na starej szarpal ze nie dalo sie jechc ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ---------- Sprawdzalem dzis klapke od wg tam jest wszystko ok tylko ona zaczyna sie uchylac przy 0.2 bara jak sprawdzalem kompresorem i manometrem to moze byc przyczyna?
-
prosba o analize logi dynamiczne
Szczelnosc sprawdzalem jest ok a cis chcialem zmierzyc ale na postoju manometr nie drgnal nawet
-
prosba o analize logi dynamiczne
posba o analizę logów dynamicznych audi pomóżcie forumowicze nie wiem co się dzieje pierwszy raz logowałem auto jak coś nie tak podpowiedzcie z góry dzięki Grupy: 013,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
prosba o analize logow
tamte zrobilem stacjonarnym koputerem bo mam xp wgrany
-
prosba o analize logow
aha no dzieki postaram sie zrobic ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- no i nic z tego nie bedzie nie dziala mi na windows 7
-
prosba o analize logow
mam problem z swoja a4 silnik aeb brak mocy zrobiłem logi statyczne proszę o analizę i podpowiedz co może być problemem braku mocy VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
problem z rosnacym pedalem hamulca
problem rozwiazany winny segier z zamienikka wyskoczyl i pompa nie puszczala cisniena tylko nabijala wiecej
-
problem z rosnacym pedalem hamulca
Musze rozebrrac i zobaczyc co tam sie dzieje mam nadzieje ze to cos z pompa
-
problem z rosnacym pedalem hamulca
Tak mnie podkusilo same uszzczelki wyminic i mam teraz problem nie moge soebiie pporadzc
-
problem z rosnacym pedalem hamulca
Witam mojj prolem polega na tym iz po paru nacisnieciach na hamulec pedal staje sie twardy i blokuje kola dodam iz odpowietrzalem caly uklad hamulcowy a problem pojawi sie po wymianie uszczelek w pompie hamulcowej ma ktos pomysl jak to rozwiazac prosze o pomoc pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
sieradz witam wszystkich:)
mark9639
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta