Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mark9639

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. A mam pytanie koledzy przyczyna moze byc zawor n75 turbo bylo robione niecaly rok temu postaram sie jeszcze zmierzyc cisnienie przeplywka tez wymieniana co fakt na uzywke ale na starej szarpal ze nie dalo sie jechc ---------- Post dopisany at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany at 07:20 ---------- Sprawdzalem dzis klapke od wg tam jest wszystko ok tylko ona zaczyna sie uchylac przy 0.2 bara jak sprawdzalem kompresorem i manometrem to moze byc przyczyna?
  2. Szczelnosc sprawdzalem jest ok a cis chcialem zmierzyc ale na postoju manometr nie drgnal nawet
  3. posba o analizę logów dynamicznych audi pomóżcie forumowicze nie wiem co się dzieje pierwszy raz logowałem auto jak coś nie tak podpowiedzcie z góry dzięki Grupy: 013,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018,025 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 002,002 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. tamte zrobilem stacjonarnym koputerem bo mam xp wgrany
  5. aha no dzieki postaram sie zrobic ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ---------- no i nic z tego nie bedzie nie dziala mi na windows 7
  6. mam problem z swoja a4 silnik aeb brak mocy zrobiłem logi statyczne proszę o analizę i podpowiedz co może być problemem braku mocy VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  7. problem rozwiazany winny segier z zamienikka wyskoczyl i pompa nie puszczala cisniena tylko nabijala wiecej
  8. Musze rozebrrac i zobaczyc co tam sie dzieje mam nadzieje ze to cos z pompa
  9. Tak mnie podkusilo same uszzczelki wyminic i mam teraz problem nie moge soebiie pporadzc
  10. Witam mojj prolem polega na tym iz po paru nacisnieciach na hamulec pedal staje sie twardy i blokuje kola dodam iz odpowietrzalem caly uklad hamulcowy a problem pojawi sie po wymianie uszczelek w pompie hamulcowej ma ktos pomysl jak to rozwiazac prosze o pomoc pozdrawiam
  11. sieradz witam wszystkich:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.