Treść opublikowana przez radek2521
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
A mozna jakies namiary ??? gdzie mozna zrobic i gdzie robia to dobrze
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
bede mial troche czasu to wkleje pozdrawiam!!!! [br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 23:23_________________________________________________witam jak narazie pomalowalem lampy na czarno i zaciski na czerwono wkrotce nowe foto !! Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
heheh a mam male pytanko dokladki to te co sa normalnie pomalowac z podkladem czy trzeba zamowic nowe dokladki gotowe do malowania jestem amatorem wiec sie pytam pozdrawiam
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
no w perwszej kolejnosci jakis maly program hehe
-
[B6 AVB] Czarny dieselek ale czeka na wiecej!!
witam oto moja niunia nic w silniku nie modyfikowane ale wkrotce maly chip tylko optycznie zmieniony felga 18" na 40/205 ET 35 szybka i to wszystko narazie ale wkrotce jeszcze gril listwy chromowane i tylne lampy chcem zrobic "palone" pozdrawiam
-
[B6 AVB] Szarpanie po dużym deszczu i myjni
ok dzieki zerkne jak teraz mocniej popada i dam znac?? a gdzie znajduje sie ecu? pozdrawiam
-
[B6 AVB] Szarpanie po dużym deszczu i myjni
witam moim problemem jest to ze po myjni samochodowej albo po wiekszym deszczu moja niunia szarpie jak dodaje gazu czy ktos mial podobny problem ?? filtry byly wymieniane
-
[B6 AVB] dlawienie sie przy mocno deszczowym dniu>>>
witam mam problem i nie wiem co jest nie tak : podczas mocnych ulew samochod mi sie dlawi przy dodawaniu gazu tak na 2 s i potem przyspiesza zaswsze sie to dzieje gdy np jade do myjni automatycznej i kiedy sa mocne ulewy ale gdy pogoda jest ladna wszystko jest ok czy ktos zwas mial taki problem i w czym tkwi przyczyna prosze o porady pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie