Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Andrzej_M

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. W przypadku zapalenia się kontrolki braku ciśnienia oleju w czasie jazdy po natychmiastowym wyłączeniu silnika nic się z nim nie stanie /nawet jeżeli będzie to trwało kilka minut/, natomiast jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w tym czasie rozsypie się turbina /zatarcie wirnika na panewkach/. Dlatego tak ważny jest stan tego nieszczęsnego imbusa napędzającego pompę oleju. Andrzej
  2. Zębatka na wale osadzana jest na gorąco /grzanie zębatki do określonej temp., mrożenie wału/. W związku z tym zdejmowanie i zakładanie takiego koła jest skomplikowane. Andrzej
  3. Części miałem nowe, przy czym mam upusty cenowe w serwisie Audi. Jedno z kół zębatych kupowałem w Niemczech ponieważ wychodziło taniej niż w Polsce, poza tym w Polsce tego koła nie było / czas oczekiwania do 14 dni/ natomiast z Niemiec miałem w ciągu 2 dni. Andrzej
  4. Cześć Michale. W okolicach Mikołowa jest człowiek który pracuje jako mechanik w autoryzowanym serwisie Audi /jest na bieżąco ze szkoleniami popartymi praktyką/ jednocześnie prowadzi swój warsztat. Andrzej
  5. Witam. Kolego proponuję nie gdybać tylko podjechać do kogoś kto "siedzi w audi po uszy"- jeżeli nie chcesz korzystać z autoryzowanego serwisu . U mnie tego typu odgłos dochodził właśnie z napędu pompy oleju, po rozebraniu silnika okazało się że oprócz łańcucha wytarte jest koło to którego nie domontuje się. W związku z tym wymieniałem całą pompę oleju na tą z napędem kołami zębatymi. Teraz już nie muszę myśleć o tym że posypie mi się za jakiś czas ponownie ten nieszczęsny łańcuch. Wszystko to przytrafiło mi się przy oryginalnym przebiegu 130 tys. km. Jeżeli będziesz dalej jeździł z takim łańcuchem /o ile to jest to/ wówczas czeka Cię to samo co mnie. Niestety jestem z Katowic i tutaj mógłbym polecić Ci Gościa który jest dobry w te klocki /za diagnozę nie kasuje/, niestety w okolicach Łodzi nie znam nikogo takiego. Pozdrawiam Andrzej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.