Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

grzes2132

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez grzes2132

  1. Witam panów i panie . Poraz kolejny zwracam sie do Was z moim problemem a mianowicie ostatnio podczas zmiany biegu na trójke zazgrzytała , powtózyło sie to jeszcze kilka krotnie ale nie zawsze reszta biegów wchodzi bez problemów zaczynam sie martwic ze rozwala mi sie skrzynia czy na to zdazenie moze miec wpływ poducha pod silnikiem bo chyba takze mam do wimiany a to dlatego ze mam wrazenie jakby drgał tłumnik wręcz stukał o podłoge lecz wszystkie gumy tłumnika sa całe a przestrzeń pomiedzy tłumnikiem a podłoga jest spora .
  2. ok dzieki
  3. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/848d8ac7a367fcbe.html Wybaczcie mi panowie(i panie) ze znowu Was prosze o porade ale sam juz niewiem czy to jest zawór erg tak jak wczesniej pisałem czy nie bo sam niewiem , zrobiłem zdjecie i prosł bym o weryfikacje bo to z niego własnie mam wyciek . Jesli jeszcze podali byscie mi cene nowego to bede bardzo wdzieczny
  4. Wiecie chyba jednak odzim ma racje bo dzis przypadkiem zobaczyłem schemacik w którym był pokazany N-75 i to nie był ten zawór o którym mówiłem bo nazywaja go gruszka w códzysłowiu i to z tego cieknie . Poiwiedzcie co mam zrobic zeby moja bryczka nie krwawiła
  5. Dowiedziałem sie co to jest zawór weastegate i wiem ze to nie oto chodziło , chodziło Mi o zawór, regulator cisnienia chyba n -75 i to zniego mam wyciek , chetnie bym umiescił zdjecie ale niewiem jak to zrobic ( no cóz jestem taki tępy? ).
  6. Jest to mój pierwszy diesel i jak go kupowłem od niby kolegi to był ten wyciek tylko poprostu go nie zuwazyłem , nie wiem jak sie nazywa ten zawór .Czyli trzeba zrobic regeneracje turbiny czy tak ? A jesli tak to mógłys mi moze podac przybizona cene z góry dziekuje
  7. Mam pytanko a mianowicie chodzi mi o zawór turbiny mam wyciek z niego i czy moge gdzies dac go do regeneracji czy tez trzeba wymienic na nowy , jesli na nowy to jaki byłby koszt oczywiscie chinskie podróbki nie wchodza w gre .
  8. Kikół, kuj- pom .Witam wszystkich fanów oraz uzytkowników audi a-4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.