Treść opublikowana przez nolii3
-
[MK3 1Z] Diagnoza golfa
tak dla pewności czy przepływka bangla:
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
B7 ELITE wymiata
-
[ALL B5] [ALL B5] Moje piękne OOOO :)
wlasciciel auta chyba olal temat bo cos nic nie pisze.
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
...kwestia gustu i dobrego smaku, ja mam inne odczucie, btw... DiM kiedy pokazesz swoje audi?
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
koxxx .... a kiedy jakas gleba? :gwizdanie:
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
:kox: :kox: kox. czekam na dalsze mody.
-
[S4 B5 APB 2.7 BiT] Stock - Baza do dalszych modyfikacji
bardzo ładne S4;) chyba taki moj faworyt tutaj wsrod esek;) Kólka zostaw w seryjnym kolorze. lun tez szukaj 18" od S4 B6, B7 ogolnie gratki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Pragnę się przywitac w gronie posiadaczy Audi;)