zbig81

O zbig81

Osiągnięcia zbig81

Reputacja

1. Witam. Od pewnego czasu mam problem z prawidłową pracą silnika na benzynie po przełączeniu z LPG. Po pierwsze problem pojawia się już podczas odpalenia silnika na benzynie na wolnych obrotach chodzi jakby na trzy gary, dopiero przy wyższych obrotach p[racuje w miarę normalnie. Po przejechaniu 1 do 3 km na benzynie auto zaczyna pracować już normalnie i ma pełną moc. Tak samo jest po przełączeniu na benzynę podczas jazdy: na początku go dusi i lekko przerywa, a po około 3 km jedzie normalnie. Na gazie pracuje bez zarzutów. Wymieniłem wtryski, świece, kable i cewke i dalej jest ten sam problem. jeżeli ktoś ma jakieś dobre rady to chętnie wypróbuję. Pozdrawiam :audi: :> :>
  2. Witam wszystkich. Czy wśród klubowiczów znana jest darmowa gra METAL DAMAGE?? Jeżeli nie, to zapraszam na link: http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=150526 Jest to całkiem przyjemna rozrywka! Gorąco polecam!!! :th: :th:
  3. zbig81

[B5 ADR] Swap silnika

Witam. Mam pytanie. Czy przy zmianie silnika z 1,8 20V ADR na 1,8 TURBO trzeba zmieniać komputer lub inne elementy sterujące pracą silnika?
  4. Ja też mam problem ze wskaźnikiem paliwa. Tylko, że u mnie to całkiem szaleje, bo jak zatankuje 10 ; to pokazuje pełny bak , a przy późniejszych odpaleniach auta to już całkiem jak mu się podoba raz 1/4 raz pół raz cały i tak w kółko. Już przez niego dwa razy zabrakło mi paliwa i trzeba było dymać z karnistrem na stacje. Co najlepiej z tym zrobić??
  5. zbig81

wskazania komputera

Witam!!! Mam jedno pytanie o symbol, który pojawia się na wyswietlacz, mianowicie kółko z indeksem "1" a w środku "km/h" , co to oznacza?? było już, zamykam [pre_pl]
  6. Dzięki za tak szybkie powitanie !!!
  7. Cześć Wszystkim Klubowiczom. Dołączam do tego klubu ponieważ od dwóch tygodni posiadam AUDI A4 1,8 1995 r. Autko nabyłem dosyć przypadkowo, bo wcale nie szukałem takiego. Jak narazie poznaje ten samochodzik i coraz bardziej mnie cieszy!!! Pozdrowienia dla Wszystkich!!!!! :exclaim: