Treść opublikowana przez Armani85
-
[B5 AFB] Dziwny Stukot przy gaszeniu i odpalaniu
Witam otóż mam taki problem z autem gdy odpalam go slychac bardzo wyrazny stukot/trzask jakby cos o cos uderzalo dzieje sie to tak samo jak gasze auto bylem juz chyba u 10 mechanikow i nikt nie wie co jest grane jeden powiedzial ze cos tam jakas sprezarka klimatyzacji czy cos nie wiem.Dodam jeszcze ze gdy jest zimny silnik objawy nie wystepuja i pali normalnie od szczala. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Brak mocy powyżej 3000 obr/min
Nie obchodze sie tak z nim poprostu sprawdzilem jak autko jedzie po wizycie u mechanika i zauwazylem zmniejszenie dynamiki przy obr kolo 3.5-4.5tys a wczesniej tak nie mialem.[br]Dopisany: 25 Wrzesień 2009, 23:23_________________________________________________Panowie zaszla mala pomylka gdyz mam ewidentny spadek mocy po przekroczeniu 3tys obr , po przekreczeniu tej bariery bardzo wolno sie zbiera wszystko zaczelo sie dziac po wymianie przeplywki wczesniej byla jakas magneti marelli a teraz jest bosha czy mozliwe ze mechanicy cos spaprali
-
[B5 AFB] Brak mocy powyżej 3000 obr/min
Bosha panowie pamietam wczesniej na 2 biegu przy okolo 4.5tys obr mialem na liczniku ponad 80 a teraz kolo 70 i ogolnie wolno sie zbiera ale ok zrobie logi.
-
[B5 AFB] Brak mocy powyżej 3000 obr/min
Cos tam mowil ze ustawial turbine na krótko , co mam przez to rozumiec?
-
[B5 AFB] Brak mocy powyżej 3000 obr/min
Panowie zaszla mala pomylka gdyz mam ewidentny spadek mocy po przekroczeniu 3tys obr , po przekreczeniu tej bariery bardzo wolno sie zbiera wszystko zaczelo sie dziac po wymianie przeplywki wczesniej byla jakas magneti marelli a teraz jest bosha czy mozliwe ze mechanicy cos spaprali pamietam jak jadac pod gorke na trasie na 5 biegu przy predkosci 140km/h auto dalej przyspieszalo a teraz nie dosc ze nie przyspiesza to jeszcze spada predkosc ogolnie ciezko jest rozbujac auto do 200km/h a wczesniej takich problemow nie mialem. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Po załączeniu zapłonu uruchamia sie wentylator
Witam mam maly problem chyba w odpowiednim dziale go umiescilem mianowicie gdy wlącze zaplon wentylator klimatyzacji automatycznie sie wlacza i nie chce sie wylaczyc nie wiem dlaczego tak sie dzieje wczesniej takich problemow nie mialem czy na zaplonie czy na odpalonym ciagle chodzi dodam jeszcze ze wymienilem czujnik temperatury i temp nie wzrasta powyzej 60 70 stopni. pozdrawiam.
-
[B5 AFB] Dymi na biało
To co ja mam teraz zrobic konkretnie Audi dymi przeokropnie , nie ciągnie , bierze olej , i dziwne odglosy dochodza z turbiny chyba wszystko wskazuje na to ze turbina powiedziala papa
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Wdodatku jakies dziwne odglosy zaczely dochodzic z turbiny no nic kupie w poniedzialek nowa i mysle ze bedzie spokoj.
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Vag nie pokazal zadnych bledow
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Czytalem wszystkie a czy odma moze powodowac spadek mocy?[br]Dopisany: 28 Sierpień 2009, 23:35_________________________________________________Dodam jeszcze ze gosc mowil ze mam przelany olej ze za duzo zalalem i ze wlasnie az odmą wychodzi
-
[B5 AFB] Dymi na biało
1300zl i tak zregenerowali ze auto nie ciagnie wogole wszystko zamontowane poprawnie bo patrzalem na rece ale nie ciagnie nie wiem moze uszczelka pod glowica?
-
[B5 AFB] Dymi na biało
P.ierdole juz sie w to nie bawie kupie nowa za te 2800zl i bedzie spokoj bo juz mam dosc zamiast naprawic spaprali jeszcze bardziej.
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Panowie no przepraszam za wyrazenie ale mam problem jak h.uj niby zregenerowali mi ta turbine zalozyli wszystko ok ale po chwili znow zaczol dymic i to jeszcze bardziej w dodatku calkowicie sie zamulil nic nie ciagnie wczesniej dymil ale chociaz ciagnol a teraz d*pa nie wiem moze tak ma byc moze zniknie to po czasie co powiecie ? pozdrawiam.
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Tak Turbo juz dawno rozkrecone i jest w fatalnym stanie
-
[B5 AFB] Dymi na biało
A mial ktos stycznosc kiedys z ta firma ? http://www.turbopama.pl/ 2800zl za orginalna garreta rok gwarancji.
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Bylem w ASO krzykneli za turbinke 5.700zl ...
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Panowie czym grozi jazda takim dymiacym samochodem?
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Juz sie nie bede bawil w regeneracje zakupie nowe i bedzie spokoj tylko musze miec 100% pewnosc ze to napewno turbina i mam nadzieje ze to juz bedzie ostatnia inwestycja. [br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:03_________________________________________________Kupujac ta a czworke liczylem na satysfakcje i sporo frajdy, radosci a puki co same problemy...[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:07_________________________________________________nic tylko czekac co sie nastepne posypie[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 23:07_________________________________________________Ostatnie pytanie czy moge jezdzic tym autem mianowicie chodzi mi o nie wielkie kursy max 10km bo slyszalem dzis ze moze mi sie nawet cos tam zapalic
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Ogolnie mam zamiar jechac do ASO bo juz mam dosc mechanikow- naciagaczy wie ktos jak sprawy wygladaja w ASO czy robia fachowo i czy sporo kasuja?
-
[B5 AFB] Dymi na biało
Panowie przeszperalem forum i jakos nie moge znalezc nic do mojego przypadku a jak jest to prosze o link bo juz mnie doprowadza do szalenstwa moja a4 przez ostatni miesiac wlozylem juz lekko 8 tys zl a teraz znow mam problem auto dymi strasznie na bialo z charakterystycznym nie przyjemnym zapachem az dostalem dzis mandat za to bierze bardzo duzo oleju 3 razy juz chyba dolewalem w przeciagu 2 dni mechanik dzis mowil ze turbo do wymiany ale turbo dziala powiem nawet ze bardzo dobrze wiekszych spadkow mocy niema wiec w czym lezy problem dlaczego auto sie tak zachowuje. Pozdrawiam i z gory dziekuje[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 22:25_________________________________________________Dodam jeszcze ze czasami ma takie akcje ze nie dymi dzis jak odstawilem auto tak na godzine wziol je ojciec a gdy wrocil auto juz nie dymilo tak samo jadac wczoraj do warszawy dymil a gdy wracalem juz nie dymil zaczol dopiero jak juz bylem blisko domu wiec nie wiem juz co jest grane.
-
[B5 AFB] Moc słabsza niż kiedyś
Dokładnie tak[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 14:06_________________________________________________Bylem u mechanika mowil ze turbina juz konczy zywot bo dymi przeokropnie i bierze olej przez 700km zjadl prawie 2l oleju.
-
[B5 AFB] Moc słabsza niż kiedyś
Dodam jeszcze ze auto zaczelo dosc mocno dymic na bialo i brac olej nie wiem czy to ma jakies powiązanie... nic tylko ciagle problemy.
-
[B5 AFB] Moc słabsza niż kiedyś
Witam ostatnio moja A4 podupadla na moc pamietam jeszcze jak ja kupowalem to ciągła pięknie az wbijalo w fotel co prawda dalej niezle ciagnie ale to juz nie to samo co wczesniej przyspieszenie od 0-100 takze zmalalo i predkosc max na poszczegolnych biegach rowniez pamietam ze moja a4 na 2 biegu doszla do 90km/h teraz max 70-75 kto wie czym to moze byc spowodowane. pozdrawiam
-
[B5 AFB] Brak mocy i dymienie
vikis4 miales racje bardzo trafne jak opisales tak bylo w rzeczywistosci dziekuje i pozdrawiam.
-
[B5 AFB] Brak mocy i dymienie
Ok dzieki wielkie a grozne to jest ? bo po tym jak strzelilo zrobilem moze z 10km i czy turbo ucierpialo na tym? pozdrawiam.[br]Dopisany: 21 Lipiec 2009, 23:53_________________________________________________Dodam jeszcze ze jakos dziwnie glosniej syczy turbo.