Treść opublikowana przez Armani85
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Wie ktos czy te kable mi wystarcza?
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Ostatnie pytane bardzo wazne , kupilem wlasnie zestaw za 129zl a w nim - elastyczny kabel zasilania -elastyczny kabel masy -uchwyt bezpiecznika wodoszczelny -bezpiecznik 40A pozlacany -pozlacane koncowki kabla widelkowe -kabel cinch z kablem startowym 2 kanaly -10xmocowan do kabli To te kable czy podepne nimi wzmacniacz i tube czy tylko wzmacniacz? Sprzedawac mowil ze i to i to.. http://img36.imageshack.us/i/dsc00274q.jpg/ http://img36.imageshack.us/i/dsc00276uku.jpg/ Pozdrawiam [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 19:55_________________________________________________Osoba ktora mi to bedzie podpinac aktualnie jest za granica i wraca jutro tak to wym wam nie zawracal gitarki
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Ale ja zapytalem czy w tych kompletach znajde te kable ktore wypisales
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Ale wystarczy tych kabli na tube i wzmacniacz? zeby nie bylo tak ze podlacze wzmacniacz a nie bede mial juz czym tuby podpiac [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 10:40_________________________________________________Czym sie wlasciwie roznią te kable ? 80 w 150 w 200w ?
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
http://caraudioteam.pl/catalog/index.php?cPath=41_45 ktorys z tych kompletow bylby odpowiedni?
-
[B5 AKN] Urwane jedno pióro wentylatora
Skoro tak to zamwiam. Dzieki i pozdrawiam klubowiczy
-
[B5 AKN] Urwane jedno pióro wentylatora
Znalazlem odpowiedni model silnik nr ktory podales tak samo wszystko sie zgadza ale czy otwor bedzie napewno ten sam. http://www.4cars.pl/c/auto_czesci/chlodnice_uklad/AUDI/A4_94_/Wentylatorysprzegla_visco/132423F3.php
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
i Znajde te wszystkie kable w tym komplecie za 130zl?
-
[B5 AJM] Uszkodzona chlodnica+wentylator
Ten sam problem mialem kilka dni temu z tym ze mialem urwane tylko jedno pioro kupilem sam wentylator i chlodnice nie wiem jak to bedzie u ciebie radzilbym nie oszczedzac i kupic jednak ta wiskoze bo nie wiadomo czy historia sie nie powtorzy. pozdrawiam[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 14:08_________________________________________________U mnie powodem tego bylo to ze ktos wczesniej przyklejil jedno pióro i z czasem sie urwalo dlatego nie wymienialem calosci postaraj sie dowiedziec co bylo powodem tego.
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Ale mam kupic 2 komplety odzielnie do tuby i odzielnie do wzmacniacza czy z jednego kompletu wystarczy kabli i na tube i na wzmacniacz ?
-
[ALL] Jaki przewód do wzmacniacza ?
Potrzebuje malej rady , kupilem tube i wzmacniacz ale niestety nie mam zadnych kabli do tego podpowie mi ktos jakie kable dokladnie mam kupic zeby to wszystko ladnie podpiąć? W niektorych sklepach sa komplety kabli za 109 czy 134zl czy jak kupie taki komplet to bez problemu wystarczy mi tych kabli zeby podpiac wzmacniacz i tube? Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Co można zrobić do 4 tyś ?
Prosilbym o jakies rady na temat podrasowania troche autka mam budzet na to 4tys i co byscie radzieli zmienic/dokupic aby auto nabralo mocy ? Pozdrawiam
-
[B5 AKN] Urwane jedno pióro wentylatora
Bede jezdzil bez hehe :] Albo przyczaje sie w nocy przy ktoryms z waszych Audi i wykrece hehehehe
-
[B5 AKN] Urwane jedno pióro wentylatora
Dzieki , pozdrawiam ![br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________A zamawiales go czy dostales od reki? Bo ja juz teeskine za moja niunia hehe :] u nas na forum zwracamy sie per ty
-
[B5 AKN] Urwane jedno pióro wentylatora
Witam , urwalo mi sie jedno pióro od wentylatora zamowilem nowy podalem wszystkie dane modelu niestety wentylator nie pasowal otwor byl za maly , radzili kupic orginalny w serwisie audi , ile moze kosztowac taki wentylator i co ewentualnie grozi jadac z wentylatorem bez jednego piora? pozdrawiam . Znalazlem na allegro 2 pasujace do mojego modelu ale nie wiem czy znowu otwor nie byl by zbyt maly.. http://allegro.pl/item646850022_wentylator_chlodnicy_audi_a4_a6_b5_2_5tdi.html http://allegro.pl/item639621569_wentylator_passat_b5_b6_audi_a4_a6_superb_2_5tdi.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:18_________________________________________________Mozna jezdzic bez jednego pióra?
-
[B5 AKN] Problem z temperaturą
Chlodnica poszla... Problem rozwiazany wiec mozna zamknac pozdrawiam...
-
[B5 AKN] Problem z temperaturą
Jadąc ostatnio zauwazylem wzrost temp z sekundy na sekunde coraz wyzej doszla prawie do 120stopni zatrzymalem sie wyszedlem z auta i zobaczylem ze leje sie jak z rzeki caly plyn chlodzacy sie wylal co sie moglo stac orientuje sie ktos? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :]