Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Urwane jedno pióro wentylatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , urwalo mi sie jedno pióro od wentylatora zamowilem nowy podalem wszystkie dane modelu niestety wentylator nie pasowal otwor byl za maly , radzili kupic orginalny w serwisie audi , ile moze kosztowac taki wentylator i co ewentualnie grozi jadac z wentylatorem bez jednego piora? pozdrawiam .

Znalazlem na allegro 2 pasujace do mojego modelu ale nie wiem czy znowu otwor nie byl by zbyt maly..

http://allegro.pl/item646850022_wentylator_chlodnicy_audi_a4_a6_b5_2_5tdi.html

http://allegro.pl/item639621569_wentylator_passat_b5_b6_audi_a4_a6_superb_2_5tdi.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:18_________________________________________________Mozna jezdzic bez jednego pióra?

Opublikowano

Witam , urwalo mi sie jedno pióro od wentylatora zamowilem nowy podalem wszystkie dane modelu niestety wentylator nie pasowal otwor byl za maly , radzili kupic orginalny w serwisie audi , ile moze kosztowac taki wentylator i co ewentualnie grozi jadac z wentylatorem bez jednego piora? pozdrawiam .

Znalazlem na allegro 2 pasujace do mojego modelu ale nie wiem czy znowu otwor nie byl by zbyt maly..

http://allegro.pl/item646850022_wentylator_chlodnicy_audi_a4_a6_b5_2_5tdi.html

http://allegro.pl/item639621569_wentylator_passat_b5_b6_audi_a4_a6_superb_2_5tdi.html[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 11:18_________________________________________________Mozna jezdzic bez jednego pióra?

nie tak dawno kupowalem (jezeli dobrze pamietam: okolo 140 PLN - ) orginalny w ASO. Lepiej nie ryzykowac ze Ci sie rozleci w czasie jazdy (bez piora, nie wywazony) - ryzyko uszkodzenia chlodnicy, a to juz bylby znaczny koszt.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki , pozdrawiam ![br]Dopisany: 13 Czerwiec 2009, 18:26_________________________________________________A zamawiales go czy dostales od reki? Bo ja juz teeskine za moja niunia hehe :]

u nas na forum zwracamy sie per ty :decayed:

Opublikowano

co ewentualnie grozi jadac z wentylatorem bez jednego piora? pozdrawiam .

ze padnie lozysko, ze wentylator przestanie dzialac i przegrzejesz motor
Opublikowano

urwij pioro po drugiej stronie

wtedy bedzie symetrycznie ;)

Opublikowano
  • Autor

Bede jezdzil bez hehe :] Albo przyczaje sie w nocy przy ktoryms z waszych Audi i wykrece hehehehe :)

Opublikowano

odpisz nr ze swojego (najprawdopodobniej typu 059 121 301A) i zamawiaj wg niego

Opublikowano

jeśli taki sam nr jest na Twoim starym wentylatorze to musi pasować

Opublikowano
  • Autor

Skoro tak to zamwiam. Dzieki i pozdrawiam klubowiczy ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.