Treść opublikowana przez Armani85
-
[B5 AFB] Czekac czy działać?
Jutro ma byc +6 Auto stoi w garazu niestety nie ocieplanym ale przykryty koldrami heh 3 akumulatory w pelni naladowane i sprawne czekaja jutro podejme jakies proby odpalnia oby mnie nie zawiodl
-
[B5 AFB] Czekac czy działać?
Dolalem 50ml jakiegos uszlachetniacza do ropy cos ala denaturat bo nim podjezdzal hehe tak na wszelki wypadek powie mi ktos gdzie znajduje sie ten filtr i jak go zdemontowac ? chcialbym to sam zrobic bo pobliscy mechanicy kasuja rowno...
-
[B5 AFB] Czekac czy działać?
Co radzicie ? dolac cos do baku? czekac cierpliwie? wymienic filter? zero pomyslow...
-
[B5 AFB] Czekac czy działać?
Witam auto od soboty stoi nie odpalane poniewaz prawdopodobnie zamarzlo paliwo gdyz auto odpalalo i po 2 min gaslo a nastepnie wogole juz nie odpalało znajomy mechanik radzil wymienic filtr paliwa i spuscic rope z baku gdyz jest ona letnia i tutaj mam dylemat czy zrobic jak powiedzial czy poprostu poczekac bo i tak od jutra ma byc plusowa temp. tylko czy to odczekiwanie ma sens? wroci wszystko do normy zalozmy jutro gdy bedzie +6? czy poprostu zrobic jak powiedzial mechanik co radzicie? pozdrawiam
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
moze lepiej wymienic ten filtr dla swietego spokoju?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 23:07_________________________________________________Koledzy gdzie znajduje sie filtr paliwa musze jutro go wyciagnac i spradzic czy nie mam tam "kaszki"
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
i odmarznie w 2 3 godziny?
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
ale pomoze mi to jezeli juz gdzies tam w ukladzie ropa mi zamarzla?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:48_________________________________________________Mechanik znajomy powiedzial ze musze spuscic rope z baku i wymienic filtr paliwa jako ze on nie mial czasu to tylko powiedzial co mam zrobic teraz prosze tutaj o jakas rade gdzie jest ten filtr paliwa w jakim miejscu wytlumaczy mi to ktos mniej wiecej i jak mam niby spuscic ta cala letnia rope?
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
Prawie odpalilem ale zas aku padl moze cos dolac do baku co poradzicie?
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
Moze dolac troche denaturatu albo benzyny?[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 13:13_________________________________________________wepchne go do garazu przykryje jakimis szmata cos pokombinuje co jeszcze doradzicie? a jak nic nie pomorze to jutro o 10 mechanik:(
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
Ok zrobie tak ale czy to jakies zle objawy? nigdy tak nie mialem zeby mi audi pochodzilo i nagle zgaslo
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
podejrzanie chodzil ale za pierwszym razem gdy pochodzil nie cala minute za drugim razem jak odpalil to lepiej chodzil ale znow zgasl po 2 min aku jest 75tka[br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:57_________________________________________________Probowac dalej czy lepiej nie krecic zeby nic nie zepsuc?
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
Czy ktos wie dlaczego auto odpalilo na 2 minuty poczym zgaslo?
-
[B5 AFB] Odpala i gaśnie
Witam bardzo prosze o wasza pomoc opowiem wszystko co i jak w sobote odpalilem audi normalnie wszystko przestawilem potem przelozylem aku do forda i ford mi rozladowal aku cala sobote do teraz auto bylo nie odpalane bez aku kupilem nowy pokrecil troche i odpalil na minute poczym zgasl i migala kontrolka oleju potem znow odpalil juz na 2 minuty i znow zgasl i znow kontrolka oleju miga za 3 razem juz wogole nie odpala co sie dzieje? dzis niedziela nigdzie mechanikow niema [mod]człowieku pisz po polsku bo to jakis totalny bełkot...nie wiadomo o co ci w ogóle chodzi [/mod]
-
[B5 AFB] Problem z odpaleniem
na aku mam czarna kropeczke ktora oznacza ze trzeba podladowac sprobuje podladowac moze nie trzeba bedzie nowego kupowac:)[br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 15:29_________________________________________________Jak przelozylem aku spowrotem do audi to jeszcze troche pokrecil ale tak juz ledwo ledwo i padl do konca czy mialo to jakis zly wplyw na audi? moze nie potrzebnie krecilem.
-
[ALL] Diesel a zima(rozgrzewanie silnika)
U mnie jak odpale to temp nie wskakuje na 90 stopni wogole nawet po 10 20 km max 65 czym to spowodowane?
-
[B5 AFB] Problem z odpaleniem
calkiem mozliwe
-
[B5 AFB] Problem z odpaleniem
Witam rano wstalem i po 3,4s odpalilem auto niestety zaistniala potrzeba przelozenia akumulatora do busa (transit) poniewaz nie chcial odpalic po przelozeniu troche pokrecil (transit) ale nie odpalil wiec przelozylem spowrotem do audi po czym pokrecilem troche i juz nie mogl odpalic potem kontrolka oleju na chwile sie zaswiecila , gdy wlacze zaplon polowa kontrolek odrazu gasnie nie bylo tak wczesnie co moze byc powodem tego ? co sie stalo ze po przelozeniu aku juz audi nie pali z gory dziekuje za pomoc . pozdrawiam
-
[B5 AFN] Urwane śmigło,mogę jeździć????
Mi to na dobre nie wyszlo poszlo wisko , chlodnica i jakies tam jeszcze elementy wiec nie radze oszczedzac tych 60-80zl pozdrawiam.
-
[B5 AFB] Nie umię uruchomić kodów climatronica
Z tym ze je sprawdzalem i nic nie wchodzi.
-
[B5 AFB] Nie umię uruchomić kodów climatronica
w sumie zle zformulowalem to pytanie climatronic mam ale czy te kody mam dostepne?
-
[B5 AFB] Nie umię uruchomić kodów climatronica
Panowie jak sprawdzic czy mam dostepne te opcje http://www.a4-klub.pl/smf/kody_klimatronika-t70.0.html i czy mam klimatronic chodzi mi mianowicie o to by sprawdzic predkosc na wyswietlaczu klimatronica a nie na desce rozdzielczej tylko ze te kombinajce kodow nie chca mi jakos wejsc a auto kupowalem dosc dawno i nie pamietam;] pozdrawiam
-
[B5 AFB] Spadek Vmax
No ja go nie loje tak tylko naszla mnie ochota sprawdzenia mysle ze po jednym razie nic sie nie stanie no ale te 20km/h spadku mnie zaniepokoily.
-
[B5 AFB] Spadek Vmax
Nowe.[br]Dopisany: 11 Październik 2009, 12:57_________________________________________________I czy to ze obr dochodza do 5tys potem stoja to normalne czy powinny isc dalej do 6tys.
-
[B5 AFB] Spadek Vmax
Witam czym moze byc spowodowany spadek Vmax mianowice gdy kupowalem moje audi na drugim biegu szlo wycisnac 95km/h a teraz odcina przy 75km/h na 3 i 4 biegu tak samo macie jakies pomysly na to czy trzeba pod komp sie podpinac. pozdrawiam.
-
[B5 AFB] Dziwny Stukot przy gaszeniu i odpalaniu
Dzis to nagram i wrzuce tak zeby lepiej to odzwierciedlic.