-
[B5 AFN] Powracajacy PISK
Psikalem kiedys i na 5-10 min byl spokoj. Pasek jest dobrze naciagniety
-
[B5 AFN] Powracajacy PISK
Witam. Mam problem z piskiem podczas chodzenia klimy. Otoz podczas wlaczania slychac popiskiwanie, przy wiekszym chlodzeniu i "cisnieciu" klimy pisk jest glosniejszy, dochodzi do takiego odglosu ze uszy bola a ludzie sie na ulicy ogladaja.. Pare miesiecy temu wymienilem pasek wielorowkowy i napinacz, byl spokoj na jakis tydzien moze dwa i zaczelo znowu piszczec z czasem coraz mocniej. Gdy jest wilgotno/pada deszcz nie slychac piskow. Na dniach bede wymienial caly rozrzad i zastanawiam sie czy znowu musze kupowac napinacz?? [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 18:25_________________________________________________No to sie dowiedzialem..
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
Chudineze wykorzystalem twoj pomysl Zniszczenia male i do tego niewidoczne
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
Ale jak zapomnisz i otworzysz drzwi mozesz ja wyrwac
-
[ALL B5] Pomoc przy wymianie części - klimatyzacja.
ok sproboje
-
[ALL B5] Pomoc przy wymianie części - klimatyzacja.
Ta srube nizej jeszcze jakos moze dalo by rade po penetraorze odkrecic ale ta wyzej, masakra... najlepiej byloby sciagnac chlodnice
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
Fajnie czekam na fotke
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
Raz na parkingu zakrecila mi sie dokola kierownicy...
-
[B5 AFN] Gdzie wrzucić gruszkę...
Zakupilem sobie wlasnie Harrego II i wzucilem do wneki pod kierownica z lewej strony. Jestem ciekawy gdzie umieszczacie gruszke?? Ja osobiscie nie chcialbym niszczyc sobie kokpitu wiercic itp. A na tasme 2 stronna sie nietrzyma. Macie jakies pomysly ?
-
[ALL B5] Pomoc przy wymianie części - klimatyzacja.
Wielkie dzieki kolego za pomoc [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 13:25_________________________________________________Nie dalem jednak rady:( sciagnelem oslone i zabralem sie za napinacz ale jest tak przykrecony ze 3 imbusy zniszczylem
-
[ALL B5] Pomoc przy wymianie części - klimatyzacja.
Witam. Moje autko A4 B5 1998 1.9TDI 110km zaczelo mi piszczec:) Na 100% jest to przyczyna czesci ktora zamiescilem na zdjeciu. Chcialbym to sam wymienic czy dam rade to zrobic z lewarkiem, sciagnietam oslona silnika i podstawowym zestawem kluczy? Jesli ktos moglby mi napisac po kolei co mam zrobic bylbym wdzieczny:) Pozdrawiam [mod]Proszę o wpisanie oznaczenia silnika w profilu[/mod]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, mam na imie Tymek, jestem z Gdańska i jestem szczęsliwym posiadaczem A4 B5. pozdro
wujek_alf
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta