Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dla Norbiego zrobi sie, chodz nie powiem ze powieka drga
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
czyli lepsze stereo niż jakieś tam zestawy z 5 głośnikami
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe bywa się tu i tam a i sam Krzysztof Jarzyna ze Szczecina nie jest mi obcy tak że cóż ......:decayed: ---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ---------- co do terminu jestem otwarty na propozycję lekko sugerując sobotę
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
taka kasa to już odpada, no poczytam poszukam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kierowcę mam:decayed:
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
1000 mam to podpowiedzcie co kupić jakieś linki propozycje
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
czyli taki sprzęt to lipton i nie warto pakować kasy:/
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
nie nie musi ogólnie to miał być zakup wieży ale nie wiem czy nie ciekawszy dźwięk kina domowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tym razem na hasło motorola 2 ---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- :decayed: a co chcesz polać?:grin: podaj adres za pół godziny jestem
-
kino domowe czy amplituner, a może wieża hi-fi najlepiej w okolicy 1000zł
PANASONIC SC-XH70 F-VAT RATY 22/861-56-38 W-wa (2777038150) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ma może ktoś coś takiego w domu i może coś powiedzieć na ten temat albo zaproponować podobne do 1000zł ---------- Post dopisany at 14:41 ---------- Poprzedni post napisany at 14:25 ---------- a może takie lepsze z głośnikami stojącymi SAMSUNG HT-E355 DVD 5.1 F-VAT RATY 22861-56-38 Wwa (2762490416) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a myślisz że mu nie proponowałem nawet taxi bym mu załatwił co by do pierzyny wrócił.... a go jak nie paluszek to główka :facepalm:boli
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego raz kiedyś(oczywiście nie za często) trzeba to życie rozweselić
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co zrobić co zrobić jak w warszawie kryzys i chłopakom neta poodcinali :grin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:hi: ---------- Post dopisany 14-11-2012 at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany 13-11-2012 at 14:39 ----------
-
Alu 16' za mała na hamulce 312mm?
jak nie wchodzi jak ja na biedronkach 16 cali śmigam z 312 z przodu to jaki problem ?? dziwne jakie masz ET TEJ SWOJEJ 16?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wstydź się wpadaj, bo twój przy buby albo norbiego aucie to lexus na pewno jest, a już nie wspomnę o moim :decayed:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- Problem z AIR BAGiem.
a co to za błąd??- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:decayed:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eh żebyś Ty kolego drogi wiedział jak się ciężko żyje :facepalm: :decayed: ---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ---------- takim chlebkiem zagryzamy taki rodzinny(cola 2L)- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe no to łączę się w bólu, u nas jak nigdy DeLux czysta- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No nic dodać nic ująć co wy za sok pijecie?- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
:decayed:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
a tobie co znów?? :facepalm::facepalm:- Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
temat o boksie nie o pieniądzach może dość tego pier dolenia? - Problem z AIR BAGiem.