Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
3. Moduł doświetlania dojścia do samochodu po rozbrojeniu alarmu (opcja dodatkowa, wymagany moduł doświetlania halogenami) punkt ten polecam szczególnie:) ja sobie co prawda zrealizowałem go poprzez centralkę alarmu którą zakładałem:) ale efekt fajny jest :naughty: Ps. gratuluję pomysłu i wykonania :good: :good:
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
dokładnie tak przekaźnik pasuje w miejsce starego, przekaźnik jest w pełni plug & play, nie dam głowy ale zadzwoń i spytaj http://allegro.pl/item748404538_przekaznik_99_199_wycieraczek_vw_357_955_531.html
-
Montaż podświetlanej gałki zmiany biegów by Hincó
co do trwałości jest u mnie 2 miesiące pół tubki kremu do rąk i jest jak na razie ok:)
-
Strefa Śmiechu
zawsze jak to oglądam to :polew: :polew: :kox: http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=UtOnTRyCdFA
-
Montaż podświetlanej gałki zmiany biegów by Hincó
też zakładałem, zasilanie od zapalniczki i super jest:) :kox: bajer jak najbardziej na :good: :good: :good:
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
przerabiałeś to to wiec powiedz jak będziesz tym sterował skoro nie będzie tej dźwigni z regulacją??? a tylko proponujesz przekaźnik wymienić??? Kolega z tym przekaźnikiem to rację ma a do ciebie kolego co w cuda nie wierzysz to: jak do tej pory włączyłeś czasowe wycieraczki to latały w ściśle określonym czasie (prawda/fałsz) a po wymianie tego magicznego przekaźnika na wersję proponowaną przez kolegę twój przekaźnik będzie się uczył w prosty sposób dajesz czasowe po czym je wyłączasz i np po 2s włączasz co równa się wycieraniu szyby co 2s, albo wyłączasz znów na 7s i włączasz:) twoje wycieraczki śmigają co 7s ps dziwo że w audi seryjnie takich przekaźników nie wkładali bo seat vw posiada tak owe.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a szukam właściciela takiej jednej srebrnej OOOO co stoi pod blokiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ktoś z Ursynowa jest na forum??
-
Montaż tempomatu A4 B5
czyli u mnie powinn trzeba ciągną kabelki do białej kostki lub bezpośrednio do ECU. nie masz w aucie gotowca ori wiązki którą wepniesz w manetce tu gdzie wyjście tempomatu aha dzięki wielkie. a ty u siebie robiłeś coś takiego?? jeśli chodzi o montaż tempomatu to robiłem to u siebie jak i u Korzen_ia (oba auta poliftowe `00) czyli u mnie powinno być to samo ?? jak by co pomożecie???możesz się na gg odezwać żeby forum nie zaśmiecać?? (9932857)
-
Montaż tempomatu A4 B5
a trzeba ciągną kabelki do białej kostki lub bezpośrednio do ECU. nie masz w aucie gotowca ori wiązki którą wepniesz w manetce tu gdzie wyjście tempomatu aha dzięki wielkie. a ty u siebie robiłeś coś takiego??
-
Montaż tempomatu A4 B5
miszelllo a nie wiesz ja z kablami trzeba jakieś ciągnąć?? czy wystarczy podpiąć ta manetkę?? audi 1999 lift
-
[ALL B5] Subwoofer, tylne głośniki - opis instalacji
a czy ktoś może mi napisać ewentualnie podać przykład oryginalnego radia(foto) jakie było montowane w audi a4 1999( po lifcie ) kupiłem audi ale niestety nie ma radia a tak owe chciałem sobie założy :wink4: może ktoś ma do sprzedania?? pozdrawiam :cool1: :hi:
-
Montaż tempomatu A4 B5
a może mi ktoś pomoże poszukać odpowiednich części do mojej audi, żebym miał tempomacik??? :hi: audi 1,9 TDI 110 avg :rolleyes:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
:kox:witam wszystkich szanownych posiadaczy A4-rek tych nowszych i tych już nieco starszych . dokąd pamiętam mówią do mnie Tomek, pochodzę z naszych pięknych Gorców gdzie wszystkich zapraszam. Pozdrawiam i jeszcze raz witam. :hi: :hi: :hi: