Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
tak myslę ze to to widac ktoś grzebał i nie za dokladnie ustawił
-
[B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
świeżo autko kupione??? wycieraczki zawsze zatrzymują się te 4 cm od wyznaczonego miejsca??? najprawdopodobniej przestawione na ośce silniczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cześć chciałem spytać czy jest tu ktoś kto by wiedział jaką musze belkę kupić?? a może ktoś z was ma coś takiego?? warszawka i okolice mam polifta 99 1,9 http://allegro.pl/item812523462_audi_a4_95_01r_belka_zderzaka_przod.html
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i ja już sobie pójdę spać bo do kieliszka nie ma co wlać, chodź na początku grubo było wnet sie wszystko pokończyło, chodź niedosyt mały jest rano kacor będzie fest dobrej nocki
-
Która firmę elektronarzędzi byście wybrali?
to tak jak kiedyś ciuchy HERO By WRANGLER :polew: :polew: kolego zobacz też sprzęt AEG mam do czynienia na dachach ze szlifierkami kontowymi i bajka chodzą, a pracują non stop w pyle od dachówki
-
Która firmę elektronarzędzi byście wybrali?
wkrętarki Festool miałem przyjemność robić i wketarkami i frezarkami na stolarni i daję 5+ makita mam maszynkę do blachy jest już 6 lat w firmie i jedyny koszt serwisu to trzpien i kowadełka ale to normalne elementy eksploatacyjne ja sie kilometry blachy przetnie na dachu:) co do zwykłych wiertarek też plecam i daje również 5+ Teraz jeśli chodzi o wszelkiego młoty wiertarki udarowe itp wybór jest jeden przynajmniej dla mnie HILTI dewalt brak doświadczeń Bosch jakoś straciłem zaufanie ale może pecha miałem Oto moje skromne zdanie :kox: :kox:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
odp1 dokładnie tak obojętne który ważne aby każda mata miała obwód zamknięty czyli jeden kabel do masy jeden do + odp2 dobrze zakładasz zawsze sprawdz czy mocno siedzą, a jeśli masz chęć dodatkowo zalutuj kabelek z konektorem odp3 pomysł ciekawy ale ze względów panującej ciasnoty i braku miejsca polecam sposób przedstawiony na zdjęciu, zapleć kable na grubasku i je zalutuj porządnie ładnie oizoluj i według mnie nie ma lepszego połączenia. :good: [br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 21:36_________________________________________________ dzięki napisz jak efekty
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
dobór kolorów u mnie był losowy po prostu wkładałem kabelki takie jak miałem a rozumiesz bardzo dobrze jeden plus idzie do lewego a drugi plus do prawego lustra http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35dd642ed5593e13.html
-
Strefa Śmiechu
Król lew wydał zarządzenie: każde zwierze ma mu przynieść kawał mięsa, jeśli tego nie zrobi, to będzie go bił gołym chu..* po plecach. króliczek zaczął się zastanawiać skąd wytrzaśnie kawał mięsa dla lwa?! pomyślał sobie że weźmie 2 marchewki, może lew sie nie skapnie... Poszedł do lwa... ten się zdenerwował i zaczął bić króliczka gołym chu..* po plecach. Króliczek płakał i śmiał się jednocześnie. na to lew zdziwiony pyta: - króliczku czemu płaczesz - bo boli..- odpowiada króliczek - to czemu się śmiejesz - bo jeżyk jabłuszko niesie... ;d :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Michał i jak poszedl sparing z A3???????????????? :cool1:
-
Strefa Śmiechu
:polew: :polew: ale prawdziwe
-
TDI czyszczenie kierownic VTG
a powiecie mi co trzeba mieć z nowych części :wink4:jakie uszczelki, i jakie śrubki/nakrętki da się wymienić od razu spisał by to ktoś tu ładnie?? a i jeśli by dało sie to niech ktoś napisze co jeszcze z częsci potrzebne do wyczyszczenia a raczej zamontowania kolektora po czyszczeniu. chce wszystko kupić bo jak już rozbiorę to nie będę miał czym po części jechać :kox:
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
a ja mam 233000, mam go :kox: 3 miesiące spalił już około 600 litrów ON :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
napisz jak efekt:) i jak co pytaj:) :good:
-
[ALL B5] Cały czas świecą kierunkowskazy
pier.. (uderz dość mocno) ręką w tapicerkę nad środkowymi nawiewami a sie odblokują :naughty: jak tak zrobiłem i już z miesiąc chodzą bez problemu:) :kox: lub nowy przerywacz :cool1:
-
[ALL B5] Problem z zamknięciem drzwi kierowcy
jeśli dobrze popsikasz wd-40 to będzie długo chodzić :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jego stara pewnie też nie ma sąsiadki mają napewno w to nie wątpię :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do mustiego ma ktoś nr kom??
-
[ALL B5] Problem z zamknięciem drzwi kierowcy
najlepszym sposobem bedzie rozebranie tego, robi sie to bardzo szybciutko, bo moze coś z linka nie tak
-
[ALL B6] Mokra tylna kanapa
a3nie równa się a4 :wink4: wiec pisze ze u mnie też sobie chlubie ale tylko jak mam prawie pełno w baku:) a z tą kanapą to ciekawa sprawa przecież to nie ropa?? byś to czuł a a jak myjesz auto to nie widzisz żeby gdzies woda sie przeciskała koło uszczelek kolega długo ma tan samochód??
-
[ALL B6] Mokra tylna kanapa
ja zawsze powtarzam nie dawać kluczyków kolega jak chcą iść posiedzieć z panna w samochodzie bo potem plamy :polew: a tak na poważnie u mnie w b5 tez słychać paliwko w baku jak sie ostro da w but i przy hamuję :mysli:uznałem to za normalne tobie też tak radzę, po prostu im szybciej się z tym pogodzisz tym szybciej problem zniknie. :kox: a podsufitka koledze nie moknie??? może to antena gdzieś przepuszcza i z podsufitki kapie???? :mysli:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Cieszę się że pomogłem :rolleyes: :good:
-
[B6 AVF] Nie mogę otworzyć z zewnątrz drzwi pasażera :/
myśle ze kłopotu nie bedzie a tu chyba jest jak zdjąć boczek z drzwi http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t76790.0.html;highlight=boczek+drzwi+b6 :tongue4: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
u mnie 200% razy łatwiej włożyc niż wyjąć
-
Spotkania na drodze
Dziś wyjazd z Lidla za szpitalem onkologii ciemny sedan godzina 13:40:)