Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. ale vag to podstawa zawsze możesz próbować poprzez odpięcie akumulatora na jakiś czas aby zresetować komp
  2. pomysł nr1 podepnij VAG'a pomysł nr2 zobaczymy co vag pokaże
  3. cóż kobieta za kierownicą jest czasem jak ta blondynka: http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3U5kDxg :doh1:czasem złośliwe jak ta :tongue4: http://www.youtube.com/watch?v=pISGb9W9Hck a czasem takie gadatliwe: ale też jesteście jak ta Kobietka :evil: http://www.youtube.com/watch?v=MJNb1-8ayK8 a więc jesteście tak różne za kierownicą jak w życiu :gwizdanie: :gwizdanie: Ja swojej kobiecie daje kółko bez obaw :naughty: :wink4:
  4. przewód od CB na pewno to nie jest, może warto by zajrzeć pod tapicerkę tych drzwi :mysli: podepnij tego vaga
  5. ja bym rozebrał krancówki jak wam kolego wcześniej zasugerował pozostaje jeszcze kable w przelotkach posprawdzać :mysli: i napisać czy coś pomogło
  6. moze była gdzieś wpięta sprawdz:) i sie podziel :tongue4:
  7. i ja taka mam :tongue4:
  8. no taka nowa niunia zdemontuj wkład miernik w rękę i zobacz czy na kabelkach jest prąd opcje są dwie albo po stacyjce albo po grzaniu tylnej szyby:) nie wiem jak jest w B7 bo mam nieco starsza niunie :tongue4:
  9. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    rozbierz wymontuj przepłucz nasmaruj używaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: u mnie taki zabieg przyniósł efekty :good:
  10. a kto dziś stał srebrnym sedanem WN...... na parkingu na ursynowie???? klubowa ramka z przodu??? :mysli:
  11. powitać panocków :hi: który stoi srebrnym sedanem WN..... na fajnych aluskach na Ursynowie??? :mysli:
  12. pewnie ze tak ogólnie kazda uszkodzona łapa/guma tłumiąca drgania silnika to dyskomfort dla kierowcy, a diesel swoje wibracje ma
  13. hehe i opór powietrza wiekszy
  14. no to ja stawiam ze sprzęgło dwumas lub jakieś poduszki jeśli oponki by to były to powyzej 80 cały czas by już waliło na każdym biegu te drgania?? (zaobserwuj w jakim przedziale obrotów) no i dla świetego spokoju przeżuć tył na przód i sie przejedź to nic nie kosztuje:) :cool1:
  15. no proszę chyba wymienię psa na kota :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=yhhX-Pd5mY8&feature=related
  16. kolego radyjko ma prąd cały czas:) wystarczy ze wciśniesz gałkę i wyciśniesz radio się włączy bez kluczyka :good: tak jest u mnie:) :good:
  17. a powiedz im wieksza predkosc tym mocniej drga??
  18. no to spokojnie jej powiedz ze i nawet jak będzie miała 3500 rpm to nie zaszkodzi ważne zeby odrazu w palnik nie dawała i zaraz po ostrym grzaniu nie gasiła:) u mnie obroty wahają się od 2000 do 4000 rpm a tobie gratuluję autka :good: :good:
  19. jeśli nie da sie jakoś podgiąć maty to pozostaje Ci gb8
  20. zostaje zakupić i pochwalić sie :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. a kolega kochajj dlugo już niunią jeździ?? :cool1:
  22. no toż biedny silnik on ma większe obciążenie na 6 przy 1300rpm niż na 3 przy 120km na godzinę :tongue4: zmieniaj tak biegi abyś chodź 2000rpm miał :good: :good:
  23. nie niskawe te obroty na bęzyniaka na ostatnim biegu?? :naughty: :naughty: :kox: czy drgania potem znikają??
  24. kolego u mnie tak bilo powyżej 100km i co się okazało opony zimowe nie wytrzymały lata i takie delikatne górki się po nich porobiły wymiana opon i 180km i ani drgnie:) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  25. Rozumiem że lustro mniejsze załatwia mata GB 8??? Teraz lustro większe załatwia mata GB 10?? i tu masz po 3 cm??? tym bym się nie przejmował mata na prawdę mocno grzeje(po 5min lusterka cieplutkie że aż miło rękę przyłożyć) i jeśli chodzi o zaparowane lustra parę zgania z całych luster, z wodą gorzej ale i tak chyba lepiej niż oryginał, z drugiej strony jeśli boisz się nie dogrzanych luster pozostają oryginalne wkłady. ja od siebie polecam maty cena symboliczna a na pewno zadowolony będziesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.