Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[INNE] Passat zgasł, wskazówki zegarów zwariowały - nie odpala
ale vag to podstawa zawsze możesz próbować poprzez odpięcie akumulatora na jakiś czas aby zresetować komp
-
[INNE] Passat zgasł, wskazówki zegarów zwariowały - nie odpala
pomysł nr1 podepnij VAG'a pomysł nr2 zobaczymy co vag pokaże
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
cóż kobieta za kierownicą jest czasem jak ta blondynka: http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3U5kDxg :doh1:czasem złośliwe jak ta :tongue4: http://www.youtube.com/watch?v=pISGb9W9Hck a czasem takie gadatliwe: ale też jesteście jak ta Kobietka :evil: http://www.youtube.com/watch?v=MJNb1-8ayK8 a więc jesteście tak różne za kierownicą jak w życiu :gwizdanie: :gwizdanie: Ja swojej kobiecie daje kółko bez obaw :naughty: :wink4:
-
[B6 AVF] Nie mogę otworzyć z zewnątrz drzwi pasażera :/
przewód od CB na pewno to nie jest, może warto by zajrzeć pod tapicerkę tych drzwi :mysli: podepnij tego vaga
-
[B5 ALL] Mrugające oświetlenie wnętrza
ja bym rozebrał krancówki jak wam kolego wcześniej zasugerował pozostaje jeszcze kable w przelotkach posprawdzać :mysli: i napisać czy coś pomogło
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
moze była gdzieś wpięta sprawdz:) i sie podziel :tongue4:
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
i ja taka mam :tongue4:
-
[B7 BLB] Podgrzewanie lusterek
no taka nowa niunia zdemontuj wkład miernik w rękę i zobacz czy na kabelkach jest prąd opcje są dwie albo po stacyjce albo po grzaniu tylnej szyby:) nie wiem jak jest w B7 bo mam nieco starsza niunie :tongue4:
-
[ALL B5] Problem z zamknięciem drzwi kierowcy
rozbierz wymontuj przepłucz nasmaruj używaj :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: u mnie taki zabieg przyniósł efekty :good:
-
Spotkania na drodze
a kto dziś stał srebrnym sedanem WN...... na parkingu na ursynowie???? klubowa ramka z przodu??? :mysli:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
powitać panocków :hi: który stoi srebrnym sedanem WN..... na fajnych aluskach na Ursynowie??? :mysli:
-
[B5 AHU] Bicie w kierownicy
pewnie ze tak ogólnie kazda uszkodzona łapa/guma tłumiąca drgania silnika to dyskomfort dla kierowcy, a diesel swoje wibracje ma
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
hehe i opór powietrza wiekszy
-
[B5 AHU] Bicie w kierownicy
no to ja stawiam ze sprzęgło dwumas lub jakieś poduszki jeśli oponki by to były to powyzej 80 cały czas by już waliło na każdym biegu te drgania?? (zaobserwuj w jakim przedziale obrotów) no i dla świetego spokoju przeżuć tył na przód i sie przejedź to nic nie kosztuje:) :cool1:
-
Strefa Śmiechu
no proszę chyba wymienię psa na kota :gwizdanie: :gwizdanie: http://www.youtube.com/watch?v=yhhX-Pd5mY8&feature=related
-
[ALL B5] Audi chorus I Prąd po wyjęciu kluczyków
kolego radyjko ma prąd cały czas:) wystarczy ze wciśniesz gałkę i wyciśniesz radio się włączy bez kluczyka :good: tak jest u mnie:) :good:
-
[B5 AHU] Bicie w kierownicy
a powiedz im wieksza predkosc tym mocniej drga??
-
[B7 BLB] Drgania na 6 tym biegu przy około 1500rpm
no to spokojnie jej powiedz ze i nawet jak będzie miała 3500 rpm to nie zaszkodzi ważne zeby odrazu w palnik nie dawała i zaraz po ostrym grzaniu nie gasiła:) u mnie obroty wahają się od 2000 do 4000 rpm a tobie gratuluję autka :good: :good:
-
[ALL B7] Brak podgrzewanych lusterek :/
jeśli nie da sie jakoś podgiąć maty to pozostaje Ci gb8
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
zostaje zakupić i pochwalić sie :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B7 BLB] Drgania na 6 tym biegu przy około 1500rpm
a kolega kochajj dlugo już niunią jeździ?? :cool1:
-
[B7 BLB] Drgania na 6 tym biegu przy około 1500rpm
no toż biedny silnik on ma większe obciążenie na 6 przy 1300rpm niż na 3 przy 120km na godzinę :tongue4: zmieniaj tak biegi abyś chodź 2000rpm miał :good: :good:
-
[B7 BLB] Drgania na 6 tym biegu przy około 1500rpm
nie niskawe te obroty na bęzyniaka na ostatnim biegu?? :naughty: :naughty: :kox: czy drgania potem znikają??
-
[B5 AHU] Bicie w kierownicy
kolego u mnie tak bilo powyżej 100km i co się okazało opony zimowe nie wytrzymały lata i takie delikatne górki się po nich porobiły wymiana opon i 180km i ani drgnie:) :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B7] Brak podgrzewanych lusterek :/
Rozumiem że lustro mniejsze załatwia mata GB 8??? Teraz lustro większe załatwia mata GB 10?? i tu masz po 3 cm??? tym bym się nie przejmował mata na prawdę mocno grzeje(po 5min lusterka cieplutkie że aż miło rękę przyłożyć) i jeśli chodzi o zaparowane lustra parę zgania z całych luster, z wodą gorzej ale i tak chyba lepiej niż oryginał, z drugiej strony jeśli boisz się nie dogrzanych luster pozostają oryginalne wkłady. ja od siebie polecam maty cena symboliczna a na pewno zadowolony będziesz