Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. Dzięki piękne i proszę o więcej tak aby od 1 było jeśli można :good:
  2. a ja odgrzeję kotleta:) wie ktoś gdzie dostanę podgrzewane spryski do b5 poliftowa wraz z rurkami od pompki aż po same spryskiwacze bo moje niestety nie są w najlepszym stanie :naughty: może ktoś wie jak to cenowo wygląda ASO :kox:
  3. dokładnie tak to rozumieć masz. i nie przeszkadza ze do krótkich będziesz miał Philips NightGuide DoubleLife a do długich takie jak masz:) :kox:
  4. całe fotostory przygotuję tylko jak będę miał gdzie to zrobić bo jakoś nie za bardzo chce mi się na parkingu rozbierać 0000 dość że zimno to jeszcze pada :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:46_________________________________________________no maty przyklejone tylko czekam za ktoś z lutownicą i dostępem do prądu sie zaoferuje:) :embarrassed: :embarrassed: :naughty:
  5. ;( ;( ;( i modułu komfortu nie zobaczę na żywo ;( ;(
  6. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( no to się nie ruszam:) :polew: :polew: :polew: :polew:
  7. ;( ;( :polew: :polew: :polew: :polew: przyjmiecie nie warszawiaka na spot :naughty:
  8. A powiecie mi może gdzie tu w warszawie można zakupić, izolacje jakieś kabelki konektory itp elektryczne rzeczy?? wolumen jeszcze istnieje??? może wiecie o jakimś dobrym tego typu sklepie??
  9. Do Stu Tysięcy Megabajtów !! :polew: :polew:
  10. :naughty:u mnie było podobnie, jak był duża wilgoć to wariowało ale po rozgrzaniu autka przechodziło. więc teraz jak tylko coś rozbieram to profilaktycznie wszystkie wtyczki i każdy czujnik traktuję preparatem do styków i układów elektrycznych, i walczę z upływem czasu bo niestety nie tylko my sie starzejemy nasze niunie też to dotyka. :kox: :kox: :good:
  11. kolega autko na dworze trzyma czy w garage??????
  12. a co sądzicie o takich???? http://allegro.pl/item779162658_zarowka_h7_philips_x_treme_power_80_wawa.html
  13. co do tej części kolego nie oszczędzaj, wbrew swojemu nie pozornemu wyglądowi i wysokiej cenie za oryginał (380zł od pepików) to na prawdę ważna część. Ja osobiście na castrolu śmigam i jest ok :cool1: ale jeśli chodzi o moje skromne zdanie ORYGINAŁ :good:
  14. http://www.youtube.com/watch?v=MEwzgO8I47k&feature=related :evil:
  15. zapasy 10/10 :polew: :polew: :polew:
  16. hehe a jak już myślałem że do siebie KRZYNIEK zaprosisz:) bo lutownica to nie wszystko:) jeszcze by się jakiś klucz przydał co by schowek wywalić. No ale jak nie będzie chętnych to na gwiazdkę zrobię niuni prerent :decayed: dopiero :przebiegly:
  17. podpinałem i same maty i nic ale dziękuję Tak samo było i u mnie , kabla jest tylko 10 cm i kończy się wtyczką zaraz za lusterkiem od środka pod tapicerką drzwi . Reszty instalacji brak .Wszystko podlączałem pod ogrzewanie tylnej szyby. Pozdrawiam Paweł i pewnie u mnie tak jest :mysli: no to teraz pozostaje jakiegoś kolegę :hi: :hi: z forum znaleźć co w Warszawie mieszka ma jakiś zaciszny kącik i w weekend ma czas i lutownice i działamy:) iiii iiiiii iiiiiiii będzie grzało :naughty: bo ja dopiero w Boże narodzenie będę w mym Monster garage za daleko :wallbash: :embarrassed: ktoś chętny do pomocy?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  18. no wła no właśnie nie ma prądu :disgust: ma ktoś jakiś pomysł?? trzeba drzwi rozbierać??
  19. :( :( i lipa kable są prądu nie ma :disgust: oto fotka tych kabli:
  20. jak dla mnie to bym zaczął od rozebrania tapicerki nad nogami kierowcy. zajrzyj głębiej
  21. :notworthy: domin dzięki
  22. dzięki :good: dziś zdjąłem wkłady i w obu mam ładnie przyczepione do lusterka dwa czarne nigdzie nie podpięte kabelki:) czyżby to grzanie?? nie mam żadnej próbówki żeby to sprawdzić bo może wystarczą maty z allegro i już może przez weekend sprawdzę ps takie maty mogę sobie zakupić?????? http://allegro.pl/item784295174_podgrzewacz_lusterka_samochodowego_gb10_12v_12w.html jest tu gdzieś fotostory jak to przykleić bo nie mogę znaleźć. :decayed:
  23. czyli jakoś mam sie dostać do kilmy bo tam mam przycisk ogrzewania tylnej szyby, no chyba że jest to gdzieś na przekaźniku???
  24. a powiecie jak to podpiąć w poliftowej niuni jak nie miała grzanych bo chętnie bym się skusił na coś takiego bo nie lubię zamglonych lusterek napiszcie jak i gdzie się wpinać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.