Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] Spryskiwacze szyby przedniej problem!
Dzięki piękne i proszę o więcej tak aby od 1 było jeśli można :good:
-
[ALL B5] Spryskiwacze szyby przedniej problem!
a ja odgrzeję kotleta:) wie ktoś gdzie dostanę podgrzewane spryski do b5 poliftowa wraz z rurkami od pompki aż po same spryskiwacze bo moje niestety nie są w najlepszym stanie :naughty: może ktoś wie jak to cenowo wygląda ASO :kox:
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
dokładnie tak to rozumieć masz. i nie przeszkadza ze do krótkich będziesz miał Philips NightGuide DoubleLife a do długich takie jak masz:) :kox:
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
całe fotostory przygotuję tylko jak będę miał gdzie to zrobić bo jakoś nie za bardzo chce mi się na parkingu rozbierać 0000 dość że zimno to jeszcze pada :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Październik 2009, 19:46_________________________________________________no maty przyklejone tylko czekam za ktoś z lutownicą i dostępem do prądu sie zaoferuje:) :embarrassed: :embarrassed: :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
;( ;( ;( i modułu komfortu nie zobaczę na żywo ;( ;(
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( no to się nie ruszam:) :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
;( ;( :polew: :polew: :polew: :polew: przyjmiecie nie warszawiaka na spot :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dzięki :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A powiecie mi może gdzie tu w warszawie można zakupić, izolacje jakieś kabelki konektory itp elektryczne rzeczy?? wolumen jeszcze istnieje??? może wiecie o jakimś dobrym tego typu sklepie??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Do Stu Tysięcy Megabajtów !! :polew: :polew:
-
[B5 AVG] Dziwne zachowanie zestawu wskaxników, problemy z uruchomieniem silnika.
:naughty:u mnie było podobnie, jak był duża wilgoć to wariowało ale po rozgrzaniu autka przechodziło. więc teraz jak tylko coś rozbieram to profilaktycznie wszystkie wtyczki i każdy czujnik traktuję preparatem do styków i układów elektrycznych, i walczę z upływem czasu bo niestety nie tylko my sie starzejemy nasze niunie też to dotyka. :kox: :kox: :good:
-
[B5 AVG] Dziwne zachowanie zestawu wskaxników, problemy z uruchomieniem silnika.
kolega autko na dworze trzyma czy w garage??????
-
Jakie żarówki polecacie do świateł mijania Audi A4?
a co sądzicie o takich???? http://allegro.pl/item779162658_zarowka_h7_philips_x_treme_power_80_wawa.html
-
[B5 AFN] Co to za rolka? (foto)
co do tej części kolego nie oszczędzaj, wbrew swojemu nie pozornemu wyglądowi i wysokiej cenie za oryginał (380zł od pepików) to na prawdę ważna część. Ja osobiście na castrolu śmigam i jest ok :cool1: ale jeśli chodzi o moje skromne zdanie ORYGINAŁ :good:
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=MEwzgO8I47k&feature=related :evil:
-
Strefa Śmiechu
zapasy 10/10 :polew: :polew: :polew:
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
hehe a jak już myślałem że do siebie KRZYNIEK zaprosisz:) bo lutownica to nie wszystko:) jeszcze by się jakiś klucz przydał co by schowek wywalić. No ale jak nie będzie chętnych to na gwiazdkę zrobię niuni prerent :decayed: dopiero :przebiegly:
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
podpinałem i same maty i nic ale dziękuję Tak samo było i u mnie , kabla jest tylko 10 cm i kończy się wtyczką zaraz za lusterkiem od środka pod tapicerką drzwi . Reszty instalacji brak .Wszystko podlączałem pod ogrzewanie tylnej szyby. Pozdrawiam Paweł i pewnie u mnie tak jest :mysli: no to teraz pozostaje jakiegoś kolegę :hi: :hi: z forum znaleźć co w Warszawie mieszka ma jakiś zaciszny kącik i w weekend ma czas i lutownice i działamy:) iiii iiiiii iiiiiiii będzie grzało :naughty: bo ja dopiero w Boże narodzenie będę w mym Monster garage za daleko :wallbash: :embarrassed: ktoś chętny do pomocy?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
no wła no właśnie nie ma prądu :disgust: ma ktoś jakiś pomysł?? trzeba drzwi rozbierać??
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
:( :( i lipa kable są prądu nie ma :disgust: oto fotka tych kabli:
-
Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?
jak dla mnie to bym zaczął od rozebrania tapicerki nad nogami kierowcy. zajrzyj głębiej
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
:notworthy: domin dzięki
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
dzięki :good: dziś zdjąłem wkłady i w obu mam ładnie przyczepione do lusterka dwa czarne nigdzie nie podpięte kabelki:) czyżby to grzanie?? nie mam żadnej próbówki żeby to sprawdzić bo może wystarczą maty z allegro i już może przez weekend sprawdzę ps takie maty mogę sobie zakupić?????? http://allegro.pl/item784295174_podgrzewacz_lusterka_samochodowego_gb10_12v_12w.html jest tu gdzieś fotostory jak to przykleić bo nie mogę znaleźć. :decayed:
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
czyli jakoś mam sie dostać do kilmy bo tam mam przycisk ogrzewania tylnej szyby, no chyba że jest to gdzieś na przekaźniku???
-
[A4 B5] Podgrzewanie lusterek zewnętrznych
a powiecie jak to podpiąć w poliftowej niuni jak nie miała grzanych bo chętnie bym się skusił na coś takiego bo nie lubię zamglonych lusterek napiszcie jak i gdzie się wpinać