Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"I tak wiadomo, że jestem najlepszy tylko daje Wam fory żebyście chcieli ze mną jeździć" chłopak chce być na prawdę kofany :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będę, a co chcesz obadać :?: Gwizdki nindża :?: hehehe furora ale gwiazdki ok :wink4:
-
Zima kontra nasze niunie:)
:polew: :polew: :polew: :polew:
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
quattro napęd stały na 4 koła czy trzeba coś wiecej tłumaczyć?? zablokowanie którejkolwiek osi powoduje zablokowanie sąsiedniej torsen nigdy nie działa w proporcji 100:0 wiec ręcznym hamujeszcz chcesz czy nie 4 koła oska + reczny = frajda quattro + moc pod maską = frajda niestety kolego Kowi87 ty masz sprzęt tylko do wyjeżdźania z sasp :polew: no chba ze sie myle i masz chodz ze 150 kucy :polew: :polew: ale nie martw sie tez takiego szkałem :wink4:
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
cały ten post to obraz kierowców quattro powoduje tylko jedna reakcje :polew: :polew: sorki ale wesoło proponuje post do kosza :tongue4: a Pany do bo wstyd :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bo w takim sniegu trzeba umiec sprzeglo i gaz wciskac :gwizdanie: w Q to tylko jeden pedal jest potrzebny dokładnie za kierownicą :polew: :polew: :polew: panowie siedzą banany na wordach mają bo Q myśli za nich, ja śmigam oską i 100% zadowolenia :kox: nawet zakopany ślask wczoraj nie był przeszkodą tak że proponuje zamienic quattro na tramwaj ten to dopiero sie trzyma :polew: kolkov widział jak ośka rozratrakowałem miejsce parkingowe :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie potrzebuje ktoś bagażnika do sadana?? mam do sprzedania bosala jak by ktos do nart potrzebował, jutro do wawy jade mogę zabrać :decayed:
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a jak mam 230 tysi jeździ na synetyku i nie zmienię :naughty: go na nic innego:)
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
hhehe w sumie racja:) :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
quattro quattro bla bla bla :polew: :polew: pan w quattro bla bala Bóg :polew: jutro w gory śmigam może ktoś podmieni mi na quattro :polew: tylko koniecznie kombi bo może kolkov przesyłe załatwi to mu zabiore :polew: ps ja mam Dębice i śmiga az miło :polew: i to oska :polew:a jak bączki kręci :polew: na wstecznym :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
idzie miesiąc luty, ragaaman podkuj buty :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oby nie w czwartek w nocy i w niedziele popołudniu :polew: bo przecież niunia nie skuter śnieżny :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tu nie ma nic zazwyczaj bo to spontan:) heh i ja bym się zabrał :gwizdanie: :gwizdanie:ale muszę oszczedzać na paliwie bo w czwartek znów w góry :decayed: może komuś oscypka przywieź albo baranią skórę :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:polew: :polew: :polew: po prostu do łez :polew: zapił robaka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Strefa Śmiechu
- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
dokładnie tak trzeba ale to szybciutko idzie klucz 8mm i jazda- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
jeśli będziesz miał kabelki pociągnięte dalej niz tylko przez lustra to masz całą instalację i nie będziesz musiał nic robić by grzały ale 99% nie masz instalacji jak stare nie były podpięte :cool1:tak ze 3-4 m dwużyłowego kabla i działasz :wink4:- Zima kontra nasze niunie:)
A sprawdziłeś napinacz, rolki i sprzęgiełko/łożysko alternatora? U mnie było pieprznięte sprzegiełko, które rozpieprzyło napinacz, który dwa razy puścił pasek w ciągu miesiąca (pieprzone mechaniki ) z tymi mechanikami to prawda jak człowiek nie stoi i palcem nie pokazuje to ni h h u u j j sie nie dołoży a jak mam stac i patrzeć to wole sam to zrobić mechanik to już ostateczność albo jak kto woli zło konieczne :wallbash: oczywiści jak w każdej regule są wyjątki i przed nimi chylą czoło :notworthy: :notworthy: vdm pewnie mechanizm Ci sie przyciera, trzeba rozebrać i nasmarowac- Strefa Śmiechu
to prostu zajebiaszczo :polew: :polew: http://www.youtube.com/watch?v=GCwLLJjAdfc&feature=related- Zima kontra nasze niunie:)
.urwa i jest pierwsza ofiara zimowej aury, :confused4: noga z gazu, bo jak kolega biahh11 pisze to co czarne nie zawsze przyczepność ma :blink:- Zima kontra nasze niunie:)
no tak jeszcze ze 4 miesiące i wiosna :polew: mnie przymarzł ręczny dziś :wallbash:i nie ruszam hehe kufa co mnie we łbie sie popier....doliło żeby go na ręcznym zostawić :kox: A to niuńka w szatach zimowych:) [br]Dopisany: 19 Grudzień 2009, 12:06_________________________________________________ kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką???? co do płynów ala tesco niech je szlak trafi Tak to jest Mszana Dolna, ale bliżej Kasinki A płyn rzeczywiście był z TESCO Już nigdy więcej :good:To kiedy robimy mini spocik na targowicy ja w środę będę już na terenie :kox: :kox:po kręcimy się troszkę na ręcznym :good:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
epopeje bym mógł o niej napisać :polew: :polew:- Zima kontra nasze niunie:)
ko kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką???? co do płynów ala tesco niech je szlak trafi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolega faktownie napalony :kox: :kox: :kox: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcesz sobie autko podpiąć sobie kup do tego jakiś program i będziesz miał zawsze błędy wykasować się przyda ja tylko przypomnę że jakiś program i jakiś kabelek = strzał Airbagów niezapomniane wrażenia a może nawet laptop zamiast przednich zębów :polew:przynajmniej bedzie wiedział że miał sprawne. :kox: nie dramatyzuj kolego :tongue4: :polew: - [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji