Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AJM] Jak podłączyć elektryke foteli i ich podgrzewanie?
czyli co zmieniam tylko climatronika i juz nie potrzeba dodatkowych przekaźników??
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
kolego najlepiej logi i na forum do oceny :cool1: moze kierownice w turbo masz przypieczone :mysli:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany a był by ktoś tak miły i może podzielił by się etka ??? :decayed: i mógłby na spota we wtorek zabrać ze sobą??? :hi:
-
[ALL] Kontrolka ABS i (!) na FiS`ie - Nowe autko
nie koniecznie cie okłamał musisz usunąć usterkę i wtedy wykrzyknik da Ci spokój, vag pokaże co nawala ja stawiam na jakiś czujnik i to raczej na ułamane kabelki niż na walnięty czujnik. :wink4: a mrozy :kox: cóż troszkę zimno
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
a nie mieszka ktos koło ciebie kto ma vaga?? szybko ci podepnie i wiadomo coś już będzie
-
[B5 AFN] Nie chce zapalić
zamarzł na 89% filtr a raczej to co w nim było, a tak to vaga i lukaj błędy i aku podładuj
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
hehe no szkoda ze nie wiedziałem podjechał bym pokibicować :hi:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
parking sggw :cool1: ???
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
polski vag jest prosty w obsłudze i jesli chcesz go użyć tylko do sprawdzenia błędów to prosta sprawa na pw wysłałem ci numer tel to w razie co to dzwoń może ci coś podpowiem z polskim vagiem bo sam takiego używam
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
jak juz to Polski vag 4,9 i spokojnie mozesz podpinac i błedy sprawdzić. a kolego nie masz jakiś zabezpieczeń własnych króre sa elektroniczne?? moze tu sie coś od mrozu powaliło
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights
moze ktoś wrzuci tu jakąś fotke jak to wygląda :cool1:
-
Jaki zegarek wybrać??
1 :> :>
-
Zima kontra nasze niunie:)
jaki serwis kontrola wszystkiego co sie dało :tongue4:
-
Zima kontra nasze niunie:)
no dzis rano -22 stopnie 5x grzanie i odpaliła a jak u was?? mały serwis przed zimą jednak daje owoce :kox:
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
proponuje vaga na początek
-
[B5 AFN] Co oznaczają te kropki
kolego te kropki w różnych kolorach sa swoistym oznaczeniem sprężyn jakie masz założone takie oryginalne oznaczenie i po tych kolorach kupujesz sprężynę dla siebie i teraz kolego moja prywatna rada wynikająca z własnych doświadczen, albo porzadna firma jak chcesz pomodzić albo tylko i wyłącznie oryginał jak nie chcesz modzić zawiechy :good:
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
no właśnie kazdy mi odradza, a ja chciałem ulżyć skrzyni i wymienić i chyba tak zrobie tylko dowiem się co najlepiej wlać ale dzieki za wypowiedź :good:
-
[B5 AHU] Problem z odpalaniem
w akumulatorze :kox:
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
czyli jednak wymyslili wieczny olej , tylko nie w audi ?? naprawde juz szkoda tlumaczyc, jak ktos chce oszczedzic to moze nie wymieniac oleju zadnego. filtrow tez , mozna wogle niczego nie wymienic i auto tez bedzie jezdzic, prawda? potem robimy np 60tys km i sprzedajemy auto i mamy to w D... i wlasnie z takiego zalozenia wychodza producenci ktorzy nie zalecaja wymiany.. to niezly chwyt marketingowy bo czlowiek czuje ze oszczedza... i opowiada jaka tania ta eksploatacja auto bo nie trzeba NIC wymieniac.. chyba alfa 156 miala pierwszy przeglad z wymiana swiec po 60 tys a olej chyba tylko raz w miedzy czasie sie wymienialo. trzeba wierzyc ze zastosowali oni lej kompletnie nie znany innym firmom motoryzacyjnym i jest cudem techniki rodem z MArsa :wallbash: a moze po prostu producent sie nei amrtwi jak ten silnik bedize pracowal jak bedzie mial 300tys... bo to dawno po gwarancji i jego troska nie siega tak daleko. a w katalogu jak ladnie wyglada :kox: skrzynia ma tak ciezki zywot ze szok. duze cisneinei, wilekie momenty na delikatnych precyzyjnych przekladniach. to wszystko smaruje olej pod cisneinem, ktory dodatkowo steruje pelniac funkcje typowo hydrauliki. i tak z 10 lat i 200tys km. jak komus nie staracza wyobrazni zeby przewidziec jak wyglada olej po takim przezyciu to moze faktycznie niech nie wymienia oleju.. moze lepiej niech wogle nie jezdzi autem nie ma czegos takiego jak bezobslugowe skrzyni i sumie wiele inncyh uirzadzen, co najwyzej jest urzadzenie ktore producent zaprojektowal na konkretny czas / przebieg i uznaja ze jezst duza szansa ze da sie dojezdzic bez remontow i wymian. wiec oglasza wszem i wobec ze nie trzeba nic serwisowac. brzmi pieknie ;] a opilki zuzytych trybow kraza po calym ukladzie. o manualu tez tak myślisz??
-
[B5 AVG] Problem z temperaturą slinika
to ze gruchotowi spada temperatura na postoju przy minus 10 to norma u mnie tez tak jest :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: takie OT
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
może było ale warto zobaczyć na prawdę szacun dla gościa i wieczne odpoczywanie :notworthy: :notworthy: http://www.youtube.com/watch?v=lpi9Ihs_Vyo&feature=rec-fresh+div-r-5-HM a tu samobój po prostu w expresie http://www.youtube.com/watch?v=hC3akgp6gXU&NR=1
-
VW Multivan T4 albo MB Vito
wybór jest tylko jeden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! vw czyli w dosłownym tłumaczeniu "auto dla ludu" T4 :good: :good: znam bo w rodzinnym garage mamy 2 sztuki miltivanika i roboczą dubelkabinę. moje opinia jest taka PPP Po Prostu Polecam :good: ps oczywiście 2.5 TDI i nie mniej niż 102 km
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
a ja czekam na filmik i uj :polew: a jak nie to na darmowe piwsko jedziemy do wisły :polew: :kox: :kox: :kox:
-
[ALL B5] Wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
a czy wątek jest o rozrządzie? kolega robo28 pytał i o to więc odpowiedziałem i nawet uzasadniłem swoją odp.
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
I ja czekam na filmik Kolego MARiOLiNi :shocked: :shocked: za dużo filmów dobra nasmiali my sie tutaj przy kieliszczku już dosc a teraz Spokojnej nocki