Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. zdecydowanie 0.6 TYSKIE ponad WSZYSTKIE :good:
  2. ja pitole .............. ;( Góral nie chcę krakać - ( Augustówka , ZOO ) no mam nadzieje że przejdzie gładko, u mnie w górach pada spływa i zabiera ze sobą, a tu jest troszkę gorzej
  3. a Warszawiaki siedzą rybki łowią bez paniki :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. Góral.tz odpowiedział(a) na maciejski temat w 1.9TDI
    to może brak elementu "12" jest przyczyna twoich problemów bagnetowych.
  5. Spoko po to forum mamy
  6. no nie powiem ci dokładnie skąd ta różnica czy to chodzi o miesiąc produkcji czy może avant/sedan nie wiem, ale screena mam dla ciebie
  7. Góral.tz odpowiedział(a) na maciejski temat w 1.9TDI
    a sprawdź czy element o numerze 12 z poniższego obrazka posiadasz
  8. nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale chyba chodzi o numerek 6 i 8
  9. jest to rodzaj opornika do wentylatora elektrycznego tzw. opornik wstępny.
  10. a to sk***iel... co mu zrobiłeś w navarę :?: ja?? nic :gwizdanie: na prawde godne pochwały :baseball:
  11. PIXI będziesz dzisiaj?? Bo chciałem oblukać szybki. :gwizdanie: :gwizdanie:
  12. niestety do radia AUZ1Z2 nie ma kalkulatora i z kodem nie pomogę, więc chyba tylko wizyta u magika.
  13. prawda po czasie znów będziesz mógł wpisać kod. podaj nr radia
  14. Czy to moja wina, że lubię wypić... :kox: nie tylko Ty :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:
  15. mądrości tutaj trudno szukać bo nie każdy rymy umie stukać, chodź rymy to nie sztuka gdy serducho z miłości do A4 puka!
  16. co vag pokazał??
  17. czyli czujnik masz łokej a pozostaje ci okresowa kontrola bagnetem może już czujnik sie odkształcił u mnie np po i w zimie świecił olej teraz jest ok samo przeszło
  18. wleź pod auto odepnij zobacz czy kontrolka świeci, chyba że Vag bo też powinien pokazać bład czujnika jak by z nim nie tak coś było:) a jak załączasz zapłon w pozycję on to pojawia się kontrolka??
  19. musisz wyjąć silniczek i o ile jest on rozbieralny jak w b5(tego nie wiem jak jest w b6) musisz rozkręcić tą cześć gdzie masz przekładnie i ośkę, zobaczysz tam tryby interesuje cię pokrywa przekładni która odkręcisz i ten wielki tryb:) wyczyścić poskładać i bedzie ok przynajmniej u mnie było ok i do dziś jest.
  20. ani wycieraczki Ci się nie zatarły, ani problem z elektryka, problem tkwi w samym silniczku a dokładnie w przekładni :gwizdanie: po prostu sa w niej takie styki które trzeba przeczyscić co by silniczek wiedział ile razy sie obrócił :gwizdanie:
  21. myślę że to wyjaśnia wszystko
  22. http://www.allegro.pl/item1008456976_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html cześć czy to będzie pasować do polifta??
  23. ja sie tam nie znam ale odepnij aku na 10 minut potem podepnij, załacz zapłon w pozycje on na minute może 2 i zapal autko może pomoże
  24. kolego nic innego nie znalazłem co się świeżego powietrza tyczy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.