Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdecydowanie 0.6 TYSKIE ponad WSZYSTKIE :good:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja pitole .............. ;( Góral nie chcę krakać - ( Augustówka , ZOO ) no mam nadzieje że przejdzie gładko, u mnie w górach pada spływa i zabiera ze sobą, a tu jest troszkę gorzej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a Warszawiaki siedzą rybki łowią bez paniki :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[B6 AVF] Zniknął bagnet
to może brak elementu "12" jest przyczyna twoich problemów bagnetowych.
-
[ALL B5] Długość przewodu hamulcowego sztywnego
Spoko po to forum mamy
-
[ALL B5] Długość przewodu hamulcowego sztywnego
no nie powiem ci dokładnie skąd ta różnica czy to chodzi o miesiąc produkcji czy może avant/sedan nie wiem, ale screena mam dla ciebie
-
[B6 AVF] Zniknął bagnet
a sprawdź czy element o numerze 12 z poniższego obrazka posiadasz
-
[ALL B5] Długość przewodu hamulcowego sztywnego
nie wiem czy dokładnie o to chodzi ale chyba chodzi o numerek 6 i 8
-
[B5 AFN] Połączenia elektryczne
jest to rodzaj opornika do wentylatora elektrycznego tzw. opornik wstępny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to sk***iel... co mu zrobiłeś w navarę :?: ja?? nic :gwizdanie: na prawde godne pochwały :baseball:
-
Prośba o oddanie głosu. Ważna sprawa :)
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PIXI będziesz dzisiaj?? Bo chciałem oblukać szybki. :gwizdanie: :gwizdanie:- [ALL B5] Problem z Kodem w Chorus Kasetowy
niestety do radia AUZ1Z2 nie ma kalkulatora i z kodem nie pomogę, więc chyba tylko wizyta u magika.- [ALL B5] Problem z Kodem w Chorus Kasetowy
prawda po czasie znów będziesz mógł wpisać kod. podaj nr radia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy to moja wina, że lubię wypić... :kox: nie tylko Ty :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
mądrości tutaj trudno szukać bo nie każdy rymy umie stukać, chodź rymy to nie sztuka gdy serducho z miłości do A4 puka!- [B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
co vag pokazał??- [B5 AFN] Problem z czujnikiem poziomu oleju
czyli czujnik masz łokej a pozostaje ci okresowa kontrola bagnetem może już czujnik sie odkształcił u mnie np po i w zimie świecił olej teraz jest ok samo przeszło- [B5 AFN] Problem z czujnikiem poziomu oleju
wleź pod auto odepnij zobacz czy kontrolka świeci, chyba że Vag bo też powinien pokazać bład czujnika jak by z nim nie tak coś było:) a jak załączasz zapłon w pozycję on to pojawia się kontrolka??- [B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
musisz wyjąć silniczek i o ile jest on rozbieralny jak w b5(tego nie wiem jak jest w b6) musisz rozkręcić tą cześć gdzie masz przekładnie i ośkę, zobaczysz tam tryby interesuje cię pokrywa przekładni która odkręcisz i ten wielki tryb:) wyczyścić poskładać i bedzie ok przynajmniej u mnie było ok i do dziś jest.- [B6 AWX] Wycieraczki przednie problem
ani wycieraczki Ci się nie zatarły, ani problem z elektryka, problem tkwi w samym silniczku a dokładnie w przekładni :gwizdanie: po prostu sa w niej takie styki które trzeba przeczyscić co by silniczek wiedział ile razy sie obrócił :gwizdanie:- [ALL B5] Dokładka zderzaka , przód
myślę że to wyjaśnia wszystko- [ALL B5] Montaż podłokienika
http://www.allegro.pl/item1008456976_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html cześć czy to będzie pasować do polifta??- [ALL B5] Pomoc - działa na 6-7 tyś obrotach
ja sie tam nie znam ale odepnij aku na 10 minut potem podepnij, załacz zapłon w pozycje on na minute może 2 i zapal autko może pomoże- [ALL B5] Jak wymienić czujnik temperatury we wlocie świeżego powietrza
kolego nic innego nie znalazłem co się świeżego powietrza tyczy - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.