Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. 00519 Czujnik MAP – poza zasięgiem – G71 00519 Czujnik MAP – niskie napięcie – G71 00519 Czujnik MAP – wysokie napięcie – G71 00575 Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej
  2. a linkę masz już nowa??
  3. może i dobry ale przy większej ilości zamula :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: Tyskie ponad wszystkie a tu coś dla kolegi Nosfer i kolegi PARAF
  4. Nie sądzę, aby to przeszło... aczkolwiek moge sie mylić... :gwizdanie: A jak tak się zastanawiam, skoro światła dzienne są takie BE, to dlaczego wszyscy producenci je pchają do nowych aut? bo taka moda i autko łaniej wyglada :kox: a tak na prawdę to pic na wodę
  5. http://moto.wp.pl/kat,106086,title,Koniec-swiatel-w-dzien,wid,12155703,wiadomosc.html?ticaid=1a034
  6. Kolego lepsza jakość i normalnie hymn klubowy :kox: jesteś prze kozak i normalnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: mam nadzieje że cos o audi jeszcze powstanie może granatowym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. :gwizdanie: :gwizdanie: według ETKI tak
  8. a ja mam Castrola i może zmienię na Motula, ciekawe co się będzie działo :kox: aczkolwiek u mnie Castrol ma 5 z plusem :gwizdanie: :gwizdanie:
  9. a w b5 pomożesz??
  10. tak czytam i czytam i może i ja się pozbędę :gwizdanie: :gwizdanie: w sumie na blacie już 240 000
  11. nie wiem czy coś pomoże ale proszę
  12. to nie były przepływki pierburga?? może ktoś podmienił pierburg 2 razy droższy od Boscha
  13. dziki11 ale silniczek słychac jak chodzi?? może linkę zerwało:)
  14. ma u mnie mistrza, prawdziwy hardkor :> Surfowanie na najszybszym pociągu w Niemczech mocne szkoda tylko że zmarł [*]
  15. no to polej a nie tak sam
  16. na razie wszystkie lampki w środku wyposażone w diody, podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi jak w b6, zaświecanie halogenów po rozbrojeniu alarmu jeszcze pare rzeczy do zrobienia chodź by patent z b6 z tylna klapą, klamki itp ale to w wakacje
  17. przyjedz do wawy to zobaczysz pakiet doświetlanie dioda plus u mnie:) i bedziesz miał :evil: co rezać
  18. jutro w dzień po patrze w sumie do czego on jest bo w sumie sam nie wiem
  19. chłopie toż to Ips typographus (kornik drukarz) Ci się wdał
  20. u mnie wyglada podobnie po prostu sparciał ale u mnie z klima wszystko ok
  21. a nie ma nikogo z forum w twojej okolicy????? z vagiem bo najprościej zacząć od tego
  22. a vag co pokazuje??
  23. a vag nic wiecej nie pokazuje??
  24. czyli masz imo i twoje imo najwyraźniej powiedziało dość, mógł ci sie tylko kluczyk rozprogramować a jeśli tak się stało to masz szczęscie. :good: :good:
  25. immobilizer masz??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.