Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AFN] Problem z Turbiną
00519 Czujnik MAP – poza zasięgiem – G71 00519 Czujnik MAP – niskie napięcie – G71 00519 Czujnik MAP – wysokie napięcie – G71 00575 Czujnik ciśnienia w rurze rozgałęźnej
-
[ALL B5] Pomoc - działa na 6-7 tyś obrotach
a linkę masz już nowa??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może i dobry ale przy większej ilości zamula :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: Tyskie ponad wszystkie a tu coś dla kolegi Nosfer i kolegi PARAF
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie sądzę, aby to przeszło... aczkolwiek moge sie mylić... :gwizdanie: A jak tak się zastanawiam, skoro światła dzienne są takie BE, to dlaczego wszyscy producenci je pchają do nowych aut? bo taka moda i autko łaniej wyglada :kox: a tak na prawdę to pic na wodę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.wp.pl/kat,106086,title,Koniec-swiatel-w-dzien,wid,12155703,wiadomosc.html?ticaid=1a034
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Kolego lepsza jakość i normalnie hymn klubowy :kox: jesteś prze kozak i normalnie :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: mam nadzieje że cos o audi jeszcze powstanie może granatowym :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Problem z uruchomieniem auta-szczotki w rozruszniku?
:gwizdanie: :gwizdanie: według ETKI tak
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ja mam Castrola i może zmienię na Motula, ciekawe co się będzie działo :kox: aczkolwiek u mnie Castrol ma 5 z plusem :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a w b5 pomożesz??
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
tak czytam i czytam i może i ja się pozbędę :gwizdanie: :gwizdanie: w sumie na blacie już 240 000
-
[ALL B5] Numer kostki pompki spryskiwacza
nie wiem czy coś pomoże ale proszę
-
[B5 AFN] Przepływomierz... pytanie
to nie były przepływki pierburga?? może ktoś podmienił pierburg 2 razy droższy od Boscha
-
[ALL B5] Problem ze sterowaniem szyb
dziki11 ale silniczek słychac jak chodzi?? może linkę zerwało:)
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
ma u mnie mistrza, prawdziwy hardkor :> Surfowanie na najszybszym pociągu w Niemczech mocne szkoda tylko że zmarł [*]
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to polej a nie tak sam
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
na razie wszystkie lampki w środku wyposażone w diody, podświetlanie ziemi po otwarciu drzwi jak w b6, zaświecanie halogenów po rozbrojeniu alarmu jeszcze pare rzeczy do zrobienia chodź by patent z b6 z tylna klapą, klamki itp ale to w wakacje
-
[ALL B5] Pakiet oświetlenie w B5
przyjedz do wawy to zobaczysz pakiet doświetlanie dioda plus u mnie:) i bedziesz miał :evil: co rezać
-
[ALL] Proszę o pomoc - co to za kabel?
jutro w dzień po patrze w sumie do czego on jest bo w sumie sam nie wiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopie toż to Ips typographus (kornik drukarz) Ci się wdał
-
[ALL] Proszę o pomoc - co to za kabel?
u mnie wyglada podobnie po prostu sparciał ale u mnie z klima wszystko ok
-
[B6 AKE] Żółta kontrolka z wykrzyknikiem
a nie ma nikogo z forum w twojej okolicy????? z vagiem bo najprościej zacząć od tego
-
[B6 AKE] Żółta kontrolka z wykrzyknikiem
a vag co pokazuje??
-
[B5 AAH] Zapala się kontrolka ABS-u
a vag nic wiecej nie pokazuje??
-
[B5 1Z] Problem z odpaleniem
czyli masz imo i twoje imo najwyraźniej powiedziało dość, mógł ci sie tylko kluczyk rozprogramować a jeśli tak się stało to masz szczęscie. :good: :good:
-
[B5 1Z] Problem z odpaleniem
immobilizer masz??