Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. to zależy na jakiej podstawie stwierdzasz czy chodzi a raz nie. zobacz czy pompa za kazdym razem startuje czy
  2. nie no z tym sie nie zgodze ze mi praktyki brak :kox: :naughty: kolego nasze samochody predzej sie spier...niczą z racji wieku niż z racji słabego aku :hi: ale w demokracji chodzi o to by ktoś był za a ktoś przeciw :decayed:
  3. u mnie brak błędów było :gwizdanie: ale jak by co ma u mnie kasowanie gratis
  4. kolego u mnie w zimie podczas odpalanie znikały wszystkie kontrolki gasł licznik i nie miało to żadnego wpływu na auto wiec masz ten sam silnik troszkę starsza budę i radze sie nie przejmować, kolega pisał że to nie maluch może i racja ale za to troszke szybszy traktor :gwizdanie:
  5. nie masakra tylko wiosna :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:
  6. 400 km od wawy czyli gdzie może gdzieś nie daleko ode mnie :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. jak dla mnie wzór :kox: :good: jakość nieznana jak dla mnie ale jakieś tam certyfikaty mają :rolleyes:
  8. nie słyszałem, kolega kolegi mojego kolegi też nie słyszał, być może doświadczenie moje i kolegi jest zbyt małe :wallbash:
  9. podaj jakiś tel na PW
  10. u mnie wszystko świeci nic nie trzeba przerabiać a ledy jak w linku zwykłe żarówki świecą a diody nie??
  11. Spoko. Blisko mam. Ok. 2,5m do lodówki. Teraz siedze i sączę kolejnego bro i wcinam kabanosika mniam a myśmy przerzucili program na DeLux browar za bardzo objętościowy jest :naughty:
  12. to ten słonawy posmak..... pewnie :naughty:
  13. elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew: zeby tylko z krowiego myślę ze tam baca coś od siebie dorzuci, zreszta zawsze tak robią :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  14. elita to w Bukowinie łoscypki z krowiego mleka bedzie pędzlować :polew:
  15. hehe no nic w takim razie zdrówko:)
  16. PIXI szukam chetnych na piwko :naughty:[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 21:21_________________________________________________ i jak sie z tym czujesz? całkiem dobrze :polew:
  17. hehe może i ja się odezwę :embarrassed:
  18. ja mam dębice i letnie i zimówki jeżdżę i nie narzekam cena jakość mnie osobiście zadawala :cool1: w wakacje zakupie znów 2 letnie i z pewnością bedzie to .... Dębica
  19. a nie wiecie jak coś takiego się sprawuje?? http://www.allegro.pl/item971522438_podlokietnik_passat_b5_i_audi_a4_wszystkie_kolory.html :mysli:
  20. w serwisie nie występują jako część zamienna, kupowałem na allegro, na szrocie chcą całe mechanizmy opchnąć, cena jak najbardziej za dwie sztuki a wiec komplet na jedna szybę. szybka śmiga lepiej niż na oryginałach :good:
  21. jestem własnie po wymianie ślizgów i powiem szczerze ze sprawa opiera sie na zdjęciu tapicerki i odkręceniu 2 śrubek, sprawa banalna a szybka śmiga koszt naprawy 55 zł :good: :good:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.