-
[B5 AFN] Drgania lewarka na jałowym biegu
aha dzięki wielkie jak przetestuje to napisze o wynikach
-
[B5 AFN] Drgania lewarka na jałowym biegu
a jak np to wina ropy to jak moge układ przeczyścić??
-
[ALL B5] Immobiliser + Akumulator - pytania
Ja jeździłem 2 tygodnie z padającym aku i mi nic nie uszkodziło. Padł i nic nie było. A co do akumulatora to ja mam np 85ah chyba o ile się nie myle
-
[B5 AFN] Drgania lewarka na jałowym biegu
Witam mam takie pytanie. Moje audi do tej pory tego nie miało. Mianowicie jak wchodzi na rezerwę albo zaraz ma już wybić rezerwa to na jałowym biegu trzęsie gałką zmiany biegów. Po tankowaniu i zwiększaniu objętości ropy w baku to nie występuje. Jadąc na biegu nic się nie dzieje. Chodzi jak powinno. Zastanawiam się gdzie leży problem za wszelkie sugestie bardzo dziękuje.
-
takeagift.pl
http://www.takeagift.pl/polecam:336512
-
Samochody z videoradarami
Biała Podlaska zaszły zmiany i kursują teraz 2 Vektry czarna i srebrna z przyciemnianymi szybami
-
Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
moje ma 192tysiące a jak kupiłem to miało 183 tysiące i to było w październiku 2009 i jak na razie poza standardowm wkładem typu rozrząd i filtry wszysko śmiga idealnie
-
[B5 AFN] Zgasł, nie zapla, kręci, tak jak by brak ropy... / ROZWIĄZANE
moge się mylić ale wymieniałeś dawno filtr paliwa?? miałem podobną historię w poprzednim samochodzie i to było przez to
-
Audi zmienia swoje logo
Powinni postawić na klasyke
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Pomysł gicior :oklaski:
-
[B5 AFN] Migająca kontrolka świec żarowych
a są jakieś inne objawy np dymienie duże z wydechu??
-
[ALL B5] Małe pytanie co do akumulatora
Aha no to dziękuje panowie jak by coś się działo to będe pisał ale też tak myślałem jak inni że raczej nic nie powinno być wkońcu kupując Audi wiedziałem że kupuje dobre auto :> Pozdrawiam
-
[ALL B5] Małe pytanie co do akumulatora
No tak ale ja mam wersje bez fisa i jak juz uruchomie go to wszystko mi działa idealnie tylko licznik sie resetuje ale żadne kontrolki nie wariują. a moge prosić o większą iloś komentarzy? a akumulator wymienie w ciągu tygodnia tylko pytam bo nie wiem czy do tej pory moge jeździć.
-
[ALL B5] Małe pytanie co do akumulatora
Mam takie pytanie. Jeśli akumulator już siada i ledwo kręci rozrusznikiem i ciężko się odpala samochód (ale odpala całe szczęście) to czy może coś się popsuć w mojej a4?? czy po prostu to nie ma znaczenia i po pewnym czasie nie odpali bo po prostu padnie akumulator całkiem a nie nic innego?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich na tym forum jestem od miesiąca posiadaczem Audi a4 1.9TDI 110PS i jestem bardzo zadowolony mam nadzieje ze logując się na tej stronce dowiem się więcej na temat mojego auta ehheeh
rodney23
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta