Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rodney23

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. aha dzięki wielkie jak przetestuje to napisze o wynikach
  2. a jak np to wina ropy to jak moge układ przeczyścić??
  3. Ja jeździłem 2 tygodnie z padającym aku i mi nic nie uszkodziło. Padł i nic nie było. A co do akumulatora to ja mam np 85ah chyba o ile się nie myle
  4. Witam mam takie pytanie. Moje audi do tej pory tego nie miało. Mianowicie jak wchodzi na rezerwę albo zaraz ma już wybić rezerwa to na jałowym biegu trzęsie gałką zmiany biegów. Po tankowaniu i zwiększaniu objętości ropy w baku to nie występuje. Jadąc na biegu nic się nie dzieje. Chodzi jak powinno. Zastanawiam się gdzie leży problem za wszelkie sugestie bardzo dziękuje.
  5. http://www.takeagift.pl/polecam:336512
  6. rodney23 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Biała Podlaska zaszły zmiany i kursują teraz 2 Vektry czarna i srebrna z przyciemnianymi szybami
  7. moje ma 192tysiące a jak kupiłem to miało 183 tysiące i to było w październiku 2009 i jak na razie poza standardowm wkładem typu rozrząd i filtry wszysko śmiga idealnie
  8. moge się mylić ale wymieniałeś dawno filtr paliwa?? miałem podobną historię w poprzednim samochodzie i to było przez to
  9. Powinni postawić na klasyke
  10. Pomysł gicior :oklaski:
  11. a są jakieś inne objawy np dymienie duże z wydechu??
  12. Aha no to dziękuje panowie jak by coś się działo to będe pisał ale też tak myślałem jak inni że raczej nic nie powinno być wkońcu kupując Audi wiedziałem że kupuje dobre auto :> Pozdrawiam
  13. No tak ale ja mam wersje bez fisa i jak juz uruchomie go to wszystko mi działa idealnie tylko licznik sie resetuje ale żadne kontrolki nie wariują. a moge prosić o większą iloś komentarzy? a akumulator wymienie w ciągu tygodnia tylko pytam bo nie wiem czy do tej pory moge jeździć.
  14. Mam takie pytanie. Jeśli akumulator już siada i ledwo kręci rozrusznikiem i ciężko się odpala samochód (ale odpala całe szczęście) to czy może coś się popsuć w mojej a4?? czy po prostu to nie ma znaczenia i po pewnym czasie nie odpali bo po prostu padnie akumulator całkiem a nie nic innego?
  15. Witam wszystkich na tym forum jestem od miesiąca posiadaczem Audi a4 1.9TDI 110PS i jestem bardzo zadowolony mam nadzieje ze logując się na tej stronce dowiem się więcej na temat mojego auta ehheeh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.