Treść opublikowana przez Góral.tz
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
nieźle :blink:
-
Co Wy na to
wsiadłem do golfa z 99 roku wsiadłem do audi z 99 roku wsiadłem do passata z 99 roku i nie było w czym wybierać :naughty: :oklaski:
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
kurka ale jaja są, może gdzieś grupowo zlepimy A4 i zaprotestujemy niech usłyszą o sprawie nex'a :evil:
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
daj na pw namiar na gościa, bo ja cały czas się łamie czy zaspawać rurę w starym kacie czy tak jak ty wstawić dotowca pewnie www.tlumiki-gruchot.pl czyli co ładować gotowca lepiej?? bo ja myślałem nad nową plecionką i zaspawaniem kata w starej bańce
-
[B5 AFN] Wycinanie katalizatora w dieslu - czy nie będzie kopcił ?
daj na pw namiar na gościa, bo ja cały czas się łamie czy zaspawać rurę w starym kacie czy tak jak ty wstawić dotowca
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
tak też zrobię i na pewno się podzielę wrażeniami mam jeszcze 1000km do zrobienia więc jak tylko zaleję silniczek nowym oleum zamelduje.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
gwerty no dziękuję Ci pięknie za konkretną odpowiedz, ja bym się przesiadł na motula z serii 8100.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
:hi:chłopaki przesiadał się ktoś z was z castrola na motula?? sma sie zastanawiam nad taką przesiadka i nie wiem czy warto i czy musowo trzeba silniczek płukać?? poradźcie coś :mysli: :notworthy:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dlatego podstawowy zestaw na polskie drogi to 1BA 195/65R15 :wink4:
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
zgodzę się z Tobą ale niestety większość, sam mam 2 policjantów w rodzinie i złego słowa nie mogę powiedzieć, ale niestety tak samo jak system zdrowia i system prawny w Polsce jest po prostu jedną wielką pomyłką, piszę to bo sam miałem okazje w tym uczestniczyć i w pewnym momencie taki szary obywatel bez kasy dochodzi do wniosku ,że pies w schronisku ma więcej praw niż on.
-
[ALL] Kolizja a odszkodowanie dla POLICJI
tak to jest z policjantem :gwizdanie: chodź byś beczkę soli z nim wylizał i tak ci przy....doli trzymam kciuki za Ciebie :good: bo do tego użerania się z nimi trzeba mieć końskie zdrowie ja 4 lata się tłumaczyłem w sądzie, że byłem w innym miejscu niż im się wydaje :polew: tak że powodzenia chłopie
-
[B5 ADR] Wymiana sprzęgła wiskotycznego w ADR bez ściągania przodu - manual
ja w swoim AVG też zmieniałem tyle że na używkę, zapłaciłem 50 zł i potwierdzam da się wymienić bez ruszania przodu
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
Bonio działaj działaj bo grzane lustra fajna sprawa :good:
-
[B5 AKN] Jaki smar do tylnych łożysk
ja u siebie smarowałem smarem o nazwie ŁT-43 i póki co spoko jest
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
żadnych pierdół tylko OOOO :good: :good: a i oczywiście wlepa A4-klub.pl
-
Strefa Śmiechu
nie wiem czy było ale polecam cała serię z Panią Barbarą
-
[B5 AHH] Tył strasznie zarzuca !
mnie to na amorki jednak wygląda jedź na badanie parę złotych a pewność będziesz miał że twoje koła nie zachowują się jak piłki
-
[B5 AFN] Napinacz paska klimatyzacji - śruba do regulacji
a proszę bardzo
-
[B5 AFN] Napinacz paska klimatyzacji - śruba do regulacji
o to chodzi?? :cool1
-
[B5 AFN] Wymiana schowka przed pasażerem
no kup cały jak masz gdzieś na oku a wymiana to kwestia kilku śrubek chyba 5 ich jest dwie po lewo w schowku jedna koło uchwytu od zamka 2 masz po zdjęciu zabudowy z prawej strony, czy jakoś tak to było,kluczyk 8, banalna sprawa i na pewno sobie poradzisz :good:
-
[B5 AJM] Kontrolka świec żarowych ( spirala)
na początek podepnij Vaga i zobacz jakie błędy pokaże, kontrolka ta zaświeca się z różnych przyczyn, najlepsze co możesz zrobić VAG
-
Spotkania na drodze
śpieszno było do Warszawki,ale również pozdrawiam cała twoją ekipę i do zobaczenia na trasie :hi: i może kiedyś przy jakimś piwku :good:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
:hi:
-
Strefa Śmiechu
Tylko dla dorosłych :polew: http://www.youtube.com/watch?v=AjR6teDgf_A&feature=related
-
Strefa Śmiechu
hehehe jednak coś to miasto ma w sobie:) Podziwiam gościa z obsługi za spokój :notworthy: http://www.youtube.com/watch?v=Pi7Q2Qv150Y&feature=related i jeszcze lepiej