Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. nieźle :blink:
  2. wsiadłem do golfa z 99 roku wsiadłem do audi z 99 roku wsiadłem do passata z 99 roku i nie było w czym wybierać :naughty: :oklaski:
  3. kurka ale jaja są, może gdzieś grupowo zlepimy A4 i zaprotestujemy niech usłyszą o sprawie nex'a :evil:
  4. daj na pw namiar na gościa, bo ja cały czas się łamie czy zaspawać rurę w starym kacie czy tak jak ty wstawić dotowca pewnie www.tlumiki-gruchot.pl czyli co ładować gotowca lepiej?? bo ja myślałem nad nową plecionką i zaspawaniem kata w starej bańce
  5. daj na pw namiar na gościa, bo ja cały czas się łamie czy zaspawać rurę w starym kacie czy tak jak ty wstawić dotowca
  6. tak też zrobię i na pewno się podzielę wrażeniami mam jeszcze 1000km do zrobienia więc jak tylko zaleję silniczek nowym oleum zamelduje.
  7. gwerty no dziękuję Ci pięknie za konkretną odpowiedz, ja bym się przesiadł na motula z serii 8100.
  8. :hi:chłopaki przesiadał się ktoś z was z castrola na motula?? sma sie zastanawiam nad taką przesiadka i nie wiem czy warto i czy musowo trzeba silniczek płukać?? poradźcie coś :mysli: :notworthy:
  9. dlatego podstawowy zestaw na polskie drogi to 1BA 195/65R15 :wink4:
  10. zgodzę się z Tobą ale niestety większość, sam mam 2 policjantów w rodzinie i złego słowa nie mogę powiedzieć, ale niestety tak samo jak system zdrowia i system prawny w Polsce jest po prostu jedną wielką pomyłką, piszę to bo sam miałem okazje w tym uczestniczyć i w pewnym momencie taki szary obywatel bez kasy dochodzi do wniosku ,że pies w schronisku ma więcej praw niż on.
  11. tak to jest z policjantem :gwizdanie: chodź byś beczkę soli z nim wylizał i tak ci przy....doli trzymam kciuki za Ciebie :good: bo do tego użerania się z nimi trzeba mieć końskie zdrowie ja 4 lata się tłumaczyłem w sądzie, że byłem w innym miejscu niż im się wydaje :polew: tak że powodzenia chłopie
  12. ja w swoim AVG też zmieniałem tyle że na używkę, zapłaciłem 50 zł i potwierdzam da się wymienić bez ruszania przodu
  13. Bonio działaj działaj bo grzane lustra fajna sprawa :good:
  14. ja u siebie smarowałem smarem o nazwie ŁT-43 i póki co spoko jest
  15. żadnych pierdół tylko OOOO :good: :good: a i oczywiście wlepa A4-klub.pl
  16. nie wiem czy było ale polecam cała serię z Panią Barbarą
  17. mnie to na amorki jednak wygląda jedź na badanie parę złotych a pewność będziesz miał że twoje koła nie zachowują się jak piłki
  18. no kup cały jak masz gdzieś na oku a wymiana to kwestia kilku śrubek chyba 5 ich jest dwie po lewo w schowku jedna koło uchwytu od zamka 2 masz po zdjęciu zabudowy z prawej strony, czy jakoś tak to było,kluczyk 8, banalna sprawa i na pewno sobie poradzisz :good:
  19. Góral.tz odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w 1.9TDI
    na początek podepnij Vaga i zobacz jakie błędy pokaże, kontrolka ta zaświeca się z różnych przyczyn, najlepsze co możesz zrobić VAG
  20. śpieszno było do Warszawki,ale również pozdrawiam cała twoją ekipę i do zobaczenia na trasie :hi: i może kiedyś przy jakimś piwku :good:
  21. Tylko dla dorosłych :polew: http://www.youtube.com/watch?v=AjR6teDgf_A&feature=related
  22. hehehe jednak coś to miasto ma w sobie:) Podziwiam gościa z obsługi za spokój :notworthy: http://www.youtube.com/watch?v=Pi7Q2Qv150Y&feature=related i jeszcze lepiej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.