Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie coś dla was :tongue4: jesteś zadowolony i ok a co do Q to: żeby się nie okazało że sprzęt gwizda tylko operator pi..zda ja w górach już 10 lat ośkami jeżdżę i powiem tak gorzej z baru na 2 nogach w lecie wrócić, niż ośką w zimie do celu dojechać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tekst miesiąca :polew: :polew:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL] Parktronik montaż
a mógłby ktoś zapodać odległości między czujnikami jak jest w ori bo ja chce u siebie wywiercić otworki.- YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew: :polew:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pixi tak czy owak robotę fajnie Ci zrobili, zrób strojenie i czekam aż mnie przewieziesz.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mustifarianin Dzięki Mój Panie chyba kupie w aptece bilobil żebym nie zapominał Musti a miało być na chwile ...... :polew: na chwile- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- [ALL B5] Sensor airbag
możesz śmigać- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
kiedyś musi być ten pierwszy raz- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
hehe no dzięki :embarrassed:- [Małopolska] Widziany, widziana
audi + isover :good:- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
lepiej nie lepiej na pewno taniej rezaj rezaj bo w zimę piękna sprawa szczególnie jak furka pod chmurka stoi :gwizdanie:- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
masz- [ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
plusy sa 2 jeden bo taniej drugi bo sam rezasz- Spotkania na drodze
widziana B6 WZ około 17 na dolince służewieckiej w stronę pragi :hi:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
jak już taki menszu jesteś i taki super boy, i w swoim towarzystwie jesteś rozchwytywany, do tego jesteś za***iście przystojny, inteligentny i prze zabawny to mam jedną rade pierd.... się w łeb i nie pisz takich rzeczy o kobiecie (dziewczynie) bo jak byś naprawdę miał to coś to byś raczej pisał jak tu "delikatnie zerwać z dziewczyną" sorki że w dzień i sorki za OT ale jaka by nie była jest to KOBIETA a kobiecie szacunek się należy POZDRAWIAM- [ALL B5] Wycieraczki się nie wyłączaja
zacznij od tego wyjmij mechanizm przemaruj, a to ze wycieraczka chodzi jak chce i sie zatrzymuje gdzie chce to wina tego mechanizmu w silniczku. niestety fot nie mam, jakos nie miałem czasy robić tak ze pomógł bym ale raczej w wawie nie będziesz ani w łodzi- [ALL B5] Wycieraczki się nie wyłączaja
w silniczku wycieraczek :tongue4: tam sa takie styki dzięki którym mechanizm wie ile obrotów wykonała wycieraczka a co do tego ze chodzą jednako na biegach to się zacierają i to tyle :naughty: a vag no cóż- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dobrze Ci idzie bo już masz 1/2 Q :polew: teraz rezam drugą część spadnie śnieg to bede wymiatał a w b5 da się dorezać Q :cool1:- Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
dobrze Ci idzie bo już masz 1/2 Q :polew:- Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
250 000 :naughty:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
ja to już nic nie sklecę bo spać grzecznie lecę, wam życzę miłego wieczoru, i wspaniałego jutro humoru :decayed:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
o rymowaniu nie zapomnimy, i z Asią wspólny wierszyk stworzymy, bo chodź pomysłów nie było, piwko rozum rozjaśniło, szybko słowa poskładało, i kilka rymów powstało, a tym co nasze rymowanie sie nie spodobało, już dawno w krainę snów zabrało, więc rymujmy śmiało, co by życie wesoło mijało :naughty:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
cześć Tomku cześć Asiu - [ALL] Parktronik montaż