Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. gdzieś na odcinku "pedał sprzęgła - skrzynia" sp***dala płyn i nie ma ciśnienia , jest układ zapowietrzony. ukarało Cię ze młodych z vectry wk.....les
  2. musti to do strobo będzie pasować http://www.youtube.com/watch?v=XcBtUoDhvmw
  3. Musti wielkie dzięki za dziś, teraz się miło na niunie patrzy:) oprócz szlifowania była mała przymiarka i kto wie czy na lato czegoś nie skombinuje :evil:
  4. szybko boczek ściąg oblukaj i masz 100% pewności
  5. no niby dużo ale w ASO maja dla ciebie cały kompletny mechanizm za 50zł x (uj wie ile) co mogło by się równać takiej minie dlatego zamów te z Allegro załóż pięknie posmaruj jakimś smarowidłem i ciesz się :kox: Pozdrawiam
  6. to nie występuje jako część zamienna w ASO przynajmniej tak mnie powiedziano :no: tak że All.... dla miłościwie nam kupujących i po sprawie
  7. to ciekawe bo je rok temu kupowałem takie oponki poszły na stalowe fele i z wyważeniem zero problemów
  8. co by Ci baba głowy nie suszyła, wódki pić nie broniła, co by Ci niunia dużo nie paliła, i na paliwie lotniczym chodziła, co by Ci zdrowie dopisywało, i forum nam pięknie śmigało!!!!!!!!!!!! Sto lat :drunk: :drunk:
  9. ale dokładałeś centralny??
  10. naoglądał się Kameleona :polew:
  11. szkoda ;( ;( nie ma co się śmiać pół szklanki herbatki 3 łyżeczki cukru i do pełna .... i siup
  12. WŁODEK dobrze wymiata , tylko sprinterek im się ciągle psuje :gwizdanie:
  13. u mnie koło pasowe wału ma delikatne bicie na boki, ale czy to może być przyczyną? Może ten pasek Gatesa jest z takiej gumy dziwnej? Dzisiaj zmienię na Conti i zoabczę w ojca t4 jak było koło pasowe na wykończeniu to tak chodziło ciekawe ile takie nowe koło chodzi? do t4 2,5tdi za 600 nowe wyrwałem ori
  14. u mnie koło pasowe wału ma delikatne bicie na boki, ale czy to może być przyczyną? Może ten pasek Gatesa jest z takiej gumy dziwnej? Dzisiaj zmienię na Conti i zoabczę w ojca t4 jak było koło pasowe na wykończeniu to tak chodziło
  15. blokuj tam gdzie masz zęby po których rozrusznik hula a śrubę musisz wykręcić
  16. przecież to był moment :polew: rezała coś na kompie ale w sumie mogli wysiąść i przywitać sie
  17. a moja metodę stosowałeś?? :kox:
  18. to nie chodzi o połączenia tylko jakieś tam opory, kup 2 metry i zobaczysz może nie bezie różnicy
  19. no możliwe jak by podać masę na moduł to może i tak ale na 3,5 sekundy, ja u siebie maiłem wyprowadzenie z alarmu na 30 sek
  20. tak powinno a co do podświetlania to narazie nie mam pomysłu, ciekawe ile trwa impuls do otwierania zamków

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.