Treść opublikowana przez Góral.tz
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
ma alarm funkcję doświetlania wnętrza?? szyber razem z domykaniem szyb powinien chodzić
-
[ALL B5] Podswietlenie nawiewu przestalo swiecic i nie dmucha powietrze
zapnij vaga może pokaże jakieś błędy mnie to widzą się jakieś problemy z klapkami
-
[ALL] Długość kabla do anteny CB
no też niestety 4 m a z metr więcej było by ok. teraz leci po bagażniku pod kanapa i do radia a radio mam koło fotela
-
[ALL] Długość kabla do anteny CB
mnie tam szpece jak kupowałem ostatnio CB powiedziały że kabla to w ogóle nie powinno się przedłużać, ale nie mam pojęcia mówię tylko co mi powiedzieli. :dontknow:
-
[B5 ADP] Help!! Wymiana rozrządu.... STOP??
no i co poszła ta śruba?? bo jak nie kolego to jest taka jedna metoda :evil: "bez młota .uj nie robota" przyłóż jej parę razy zablokuj silnik gdzieś przy rozruszniku i próbuj. u mnie po pier... poszło a śrubki umęczone imbusowe proponuję na nowe wymienić bo przy następnej wymianie problem zacznie się już na ich poziomie. :gwizdanie:
-
[B5 AFN] przepływka
dokładnie tak
-
[B5 AFN] przepływka
wychodzi na to że tak PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA BOSCH nr katalogowy 0 281 002 216 NUMERY OE: VW 028 906 461
-
[B5 AFN] przepływka
chyba to to :gwizdanie:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Dzięki za spocik, musti myśl kiedy będziesz mógł przyjąć z pare "set" gram :drunk: :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kolkov a na ursynowie darmowa wódka była trzeba było lepiej zawitać niż na żarcie do Łodzi jechać :polew: :polew:
-
[B5 ADR] Wymiana płynu wspomagania lub dolewka
no to weź troszkę do nakrętki i pomieszaj i zobacz co będzie.
-
[B5 ADR] Wymiana płynu wspomagania lub dolewka
u mnie odpukać w niemalowane jest jak trzeba. tak że wybór należy do Ciebie
-
[B5 ADR] Wymiana płynu wspomagania lub dolewka
tak jak jest 1000 opinii o wymianie oleju w skrzyni manualnej a moja jest taka że warto a dla ciebie rada ode mnie zielony korek zielony płyn, tak u siebie zrobiłem i tego się trzymam.
-
[B5 ADR] Wymiana płynu wspomagania lub dolewka
a to nie jest tak jak korek taki płyn??? gdzieś tak słyszałem ale czy dobrze?? :gwizdanie: jak masz możliwość to zmień. ja nawet w skrzyni zmieniłem :naughty:
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
Ty już o nas zapomniałeś chyba Wpadaj starczy no coś ty pamiętam cały czas w każdej wypitej flaszce starałem się utopić żal i tęsknotę za wami, ale nic to nie dało wódki brakło a tęsknota pozostała :polew: no zapraszam pod SGGW omówimy dokładniej sprawe i zobaczymy co da się zrobić :kox: kufa na tego spota to mam prawie 40 000 metrów na 99% będę
-
Zakup zegarka dla ojca na urodziny
za 5 koła to http://allegro.pl/radziecki-zloty-zegarek-marki-poljot-i1241524797.html powrócą wspomnienia
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
ja ostatnio zmieniłem radio na OMEGE do tego Sirio antenka i zestaw extra a koszt 400 zł
-
[B5 ANA] Klocki trą o tarcze po wymianie na nowy komplet z przodu
a należy wyczyścić i nasmarować aby wszystko lekko pływało.
-
Grodzisk Mazowiecki Spoty NEXT-> .. Parking pod MC'Donaldem godz 20
to ile tych miejsc parkingowych jest może i ja się zmieszczę :naughty:
-
UWAGA! Nie polecam tego usera do interesów!
Panowie jak Wam nie wstyd czepiacie się kolegi DiM'a o jakieś tam lekkie zapomnienie, czy nieznajomość bankowości a popatrzcie na jego wiek 1024 lata :polew: w tym wieku każdy może się jakoś pogubić czy pomylić :kox: :kox:
-
Tragedia na zlocie Peugeot
(*) (*)
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
jak by coś potrzeba było pytaj bo chłodne dni idą i grzane lustra znów w modzie będą :cool1:
-
Montaż podświetlanej gałki zmiany biegów by Hincó
u mnie 30 000 i gałka ok :wink4:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
tesa jedna z lepszych będzie ok co do opisu cieszę się że pomaga Pozdrawiam
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ja miałem zmienić na Motula z Castrola i co zmieniłem i powiem wam szczerze ŻADNEJ RÓŻNICY w pracy silnika, na castrolu zrobiłem 30 000 i chyba przesiadka na zachwalanego motula nie ma sensu, ważne żeby w porę zmieniać. u mnie silnik czysty jak łza bo akurat popychacze zmieniałem to miałem okazje luknąć pod pokrywkę. Tak że jeśli ktoś się zastanawia nad przesiadka z castrola na motula moje rada : nie ma sensu.