Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. ma alarm funkcję doświetlania wnętrza?? szyber razem z domykaniem szyb powinien chodzić
  2. zapnij vaga może pokaże jakieś błędy mnie to widzą się jakieś problemy z klapkami
  3. no też niestety 4 m a z metr więcej było by ok. teraz leci po bagażniku pod kanapa i do radia a radio mam koło fotela
  4. mnie tam szpece jak kupowałem ostatnio CB powiedziały że kabla to w ogóle nie powinno się przedłużać, ale nie mam pojęcia mówię tylko co mi powiedzieli. :dontknow:
  5. no i co poszła ta śruba?? bo jak nie kolego to jest taka jedna metoda :evil: "bez młota .uj nie robota" przyłóż jej parę razy zablokuj silnik gdzieś przy rozruszniku i próbuj. u mnie po pier... poszło a śrubki umęczone imbusowe proponuję na nowe wymienić bo przy następnej wymianie problem zacznie się już na ich poziomie. :gwizdanie:
  6. Góral.tz odpowiedział(a) na shadow83 temat w Audi A4 B5
    dokładnie tak
  7. Góral.tz odpowiedział(a) na shadow83 temat w Audi A4 B5
    wychodzi na to że tak PRZEPŁYWOMIERZ POWIETRZA BOSCH nr katalogowy 0 281 002 216 NUMERY OE: VW 028 906 461
  8. Góral.tz odpowiedział(a) na shadow83 temat w Audi A4 B5
    chyba to to :gwizdanie:
  9. Dzięki za spocik, musti myśl kiedy będziesz mógł przyjąć z pare "set" gram :drunk: :kox:
  10. kolkov a na ursynowie darmowa wódka była trzeba było lepiej zawitać niż na żarcie do Łodzi jechać :polew: :polew:
  11. no to weź troszkę do nakrętki i pomieszaj i zobacz co będzie.
  12. u mnie odpukać w niemalowane jest jak trzeba. tak że wybór należy do Ciebie
  13. tak jak jest 1000 opinii o wymianie oleju w skrzyni manualnej a moja jest taka że warto a dla ciebie rada ode mnie zielony korek zielony płyn, tak u siebie zrobiłem i tego się trzymam.
  14. a to nie jest tak jak korek taki płyn??? gdzieś tak słyszałem ale czy dobrze?? :gwizdanie: jak masz możliwość to zmień. ja nawet w skrzyni zmieniłem :naughty:
  15. Ty już o nas zapomniałeś chyba Wpadaj starczy no coś ty pamiętam cały czas w każdej wypitej flaszce starałem się utopić żal i tęsknotę za wami, ale nic to nie dało wódki brakło a tęsknota pozostała :polew: no zapraszam pod SGGW omówimy dokładniej sprawe i zobaczymy co da się zrobić :kox: kufa na tego spota to mam prawie 40 000 metrów na 99% będę
  16. za 5 koła to http://allegro.pl/radziecki-zloty-zegarek-marki-poljot-i1241524797.html powrócą wspomnienia
  17. ja ostatnio zmieniłem radio na OMEGE do tego Sirio antenka i zestaw extra a koszt 400 zł
  18. a należy wyczyścić i nasmarować aby wszystko lekko pływało.
  19. to ile tych miejsc parkingowych jest może i ja się zmieszczę :naughty:
  20. Panowie jak Wam nie wstyd czepiacie się kolegi DiM'a o jakieś tam lekkie zapomnienie, czy nieznajomość bankowości a popatrzcie na jego wiek 1024 lata :polew: w tym wieku każdy może się jakoś pogubić czy pomylić :kox: :kox:
  21. jak by coś potrzeba było pytaj bo chłodne dni idą i grzane lustra znów w modzie będą :cool1:
  22. u mnie 30 000 i gałka ok :wink4:
  23. tesa jedna z lepszych będzie ok co do opisu cieszę się że pomaga Pozdrawiam
  24. a ja miałem zmienić na Motula z Castrola i co zmieniłem i powiem wam szczerze ŻADNEJ RÓŻNICY w pracy silnika, na castrolu zrobiłem 30 000 i chyba przesiadka na zachwalanego motula nie ma sensu, ważne żeby w porę zmieniać. u mnie silnik czysty jak łza bo akurat popychacze zmieniałem to miałem okazje luknąć pod pokrywkę. Tak że jeśli ktoś się zastanawia nad przesiadka z castrola na motula moje rada : nie ma sensu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.