Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[ALL B5] ...Avant na wypasie... :)
zadnych relingów :tongue4: poza tym ok kolorek jam mój :kox:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t102572.0.html;highlight=podgrzewane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a niby po co panny mają 3 otwory wejściowe? :naughty: po to co byś nie tylko obraz ale i dźwięk miał w 3D :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehe spoko moja furka niczego sie nie boi ty masz Q i juz Ci wolno na haku 1600 kg mieć mnie niestety tylko 950kg :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakie koszty ??? :gwizdanie: [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 13:34_________________________________________________Pany jest sprawa , potrzebuje kogoś kto ma auto z hakiem , musze ściągnąć parówe ze Zgierza , najlepiej jutro , lawete mam. poratujcie kolege prosze trzeba było wcześniej trąbić ja dziś wracałem z Konstantynowa Łódzkiego a haka mam tylko czy moja niunia by ujechała z lawetą :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://www.tasmy.net/produkty/13/0/0/0 tesa przynajmniej u mnie 5+ :good: :good:
-
[ALL B5] Problem z oświetleniem wnętrza...
krańcówka w zamku :mysli:
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
widzę że pomysły coraz ciekawsze :gwizdanie: :gwizdanie: cieszy mnie to, i aż się miło czyta, tylko nosfer sie sukienkami nie pochwalił a raczej namiarem
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
tylko że raczej ciężko będzie znaleźć kogoś od kogo by odkupić taki towar i nim tu handlować
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
no bardzo ciekawe z ta kręgielnia, cały czas czytam szukam i jeżdżę w końcu nie mogę od tak utopić kasy
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
no tak z tego co obserwowałem to jednak chyba najpewniejsze są ciuchy damskie, bo nasze szanowne panie jednak potrzebują często nabyć coś nowego. Odzież używaną sobie odpuszczę. jeszcze zostaja te ciuszki dla dzieciaków. w każdym razie jestem pod wrażeniem waszego zainteresowania i waszej pomocy :notworthy:
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
dzięki dzięki za cenna informacje, pewnie jak wszędzie wszystko przycichło przez ten kryzys, a powiedz cze ta część handlu (babskie ciuchy) jeszcze jakoś żyje, czy może lepiej w buty, a może męskie ciuchy lub dziecięce się pchać??
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
i chlopak z bryki o magicznej nazwie: Bryka Młodego Wieśniaka będzie pierwszym klientem :polew:
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
no nie dziękuję
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
akurat Koziegłowy często mijam. no dzięki poszukam i po dzwonie
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
:good: :good: :good: :kox:
-
Rozbita szyba a prawo
gdzie ty w mszanie masz wandali:) mnie się wydaje że w świetle prawa tylko przednia szyba jest istotna, nie licząc przyciemniania oczywiście wiele samochodów już spotkałem z folią zamiast szyby, chodzi o to żeby ta folia nie była zamiast szyby kierowcy, przedniej i pasażera z przodu. reszta śmiało pomykaj
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
jeśli tylko możesz to wszystko chętnie obdzwonię, bo nie ukrywam i w sumie to nie żadna nowość że u producenta najtaniej zakupie, tak że jeśli możesz to :notworthy: a piwko w arkadi na spocie stawiam :hi:
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
podejrzewam że każdy broni swojego dobrobytu ale jak wcześniej napisałem i tak dziękuję za takie rady i liczę się z tym że to i tak ode mnie zależy jak wiele w to włożę. co do butów, to może w przyszłości, na razie chciałem spróbować z tymi ciuchami, a te zakłady co szyją masz jakieś namiary na strony internetowe bądź po prostu telefon? i tak również Tobie :notworthy: [br]Dopisany: 09 Marzec 2010, 09:20_________________________________________________Nosfer kto????
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
Do Ptaka nie jedź, zatrzymaj się kilka kilometrów wcześniej Poszperaj w necie trochę, są fora o tematyce która Cię interesuje. Wsiądź w auto, przejedź się do Warszawy/Łodzi - pochodź po hurtowaniach, przejedź się na targi gdzie chciałbyś sprzedawać - porównaj ceny. Nikt Ci tu gotowej recepty nie przedstawi, sam musisz poświęcić na to trochę czasu wiem wiem że nikt mi tu na tacy nie poda, ale zawsze liczyłem się z innych zdaniem i z największą przyjemnością przeczytam każdą waszą opinię, bo każda jednak coś wnosi do tematu za co :notworthy:
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
hehe pizzerie to są ale szmatki mnie bardziej interesuja [br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 21:29_________________________________________________ no właśnie świeżak jestem i z hurtownikami brak znajomości może w tej kwestii by coś pomógł :wink4: yarel łódź to PTAK a w warszawie gdzie szukac jakiś dobrych hurtowników?? ps dziękuję wszystkim za rady i czekam na dalsze propozycje i sugestie :notworthy: :notworthy:
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
jak tak będą wszyscy patrzeć to konkurencja zawsze będzie się dorabiać :gwizdanie: sam myślałem nad jakimś interesikiem, ale bardziej chodziło by mi o jakiś bar, pizzerie lub coś w tym stylu. ogólnie chciałem wziąć jakiś kredyt dla osób w moim wieku zakładających firmę i bodajże gdy utrzymam się przez rok to nie trzeba go spłacać? ktoś wie coś więcej na ten temat? Góral.tz Ty też masz na myśli otworzenie działalności? tak własnie o takim handelku myślałem, niby konkurencja duża ale w sumie gdzieś ta konkurencja się zaopatruje, a mógłbyś rozwinąć temat tej kasy skąd to można wyrwać??
-
Chciałbym otworzyć jakiś interesik, poradźcie coś..
Witam szanownych kolegów i koleżanki mam takie zapytanie do was, zastanawiałem się nad jakimś małym handelkiem na targowiskach u siebie na południu, chciałem w kobiece ciuchy się wdrożyć i tym pohandlować..... I tu mam do Was zapytanie, czy możecie coś podpowiedzieć, gdzie najlepiej sie zaopatrzyć w towar, na co postawić, może ktoś z was ma jakieś rady którymi mógłby się podzielić i jakoś mi podpowiedzieć nowicjuszowi. Za wszystko i za wszystkie rady wielkie podziękowania :notworthy:
-
Muzyka w naszych autkach
powoduje ze zwalniam http://www.youtube.com/watch?v=tmQLENiU17Q powoduje że przyśpieszam :evil:
-
[B5 AFB] Problem z podnośnikiem szyby
ułamany kabel w przelotce drzwi