Treść opublikowana przez Góral.tz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chcesz sobie autko podpiąć kup kabelek do tego jakiś program vag com i będziesz miał zawsze błędy wykasować się przyda
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety nie znajdziesz tu napalonych na ale znajdziesz za to po brzegi napalonych na :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: a tak na poważnie to na spot przyjedz :kox:
-
Zima kontra nasze niunie:)
Proponuję opisywać tu swoje przypadłości jakie serwuje nam zima :kox: hehe u mnie zima najpierw wzięła się za spryskiwacze, ale przyjazny klimat wtorkowego spocika zadziałał jak magiczna różdżka odmarzły :kox:zmiana płynu i na razie ok dziś rano hehe moja niunia sie obraziła że na dworze stoi i wpuścić mnie nie chciała ale po głaskałem i w końcu zrobiła pik i wlazłem :gwizdanie: przekręcam kluczyk na moim 1/2 fis piękny napis ok po czym -53,6 stopni Fahrenheita co daje całe -12 stopni celcjusza podgrzałem ze trzy razy niunie tylko zakaszlała i ..... jak by nigdy nic odpaliła :naughty: oby tak dalej czego życzę Wam i sobie :good:
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
dobry na wiecór :kox:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
góral jest tylko musiał jeszcze to i tamto zaliczyć :kox: przyjemnego używania alarmu życzę, popatrzę to może jeszcze to zamykanie centralnego odkodujemy, a może kogoś tu spytaj pozdrawiam
-
Strefa Śmiechu
uważaj na sąsiadów swych
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
a masz grzane?? wyjmij wkład i zobacz :wink4:
-
Strefa Śmiechu
:polew:
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
jak najbardziej mozna cos takiego dorezac ja cos takiego dorezałem jak zakładałem alarm:) ja bardzo chcesz to zrobię filmik i ci wyśle możesz sobie tak zrobić, pewnie montując tylko jeden z modułów pozdro kolego nie jest mi żal bo niby czego :polew: w warszawie siedzę od 4 lat wszystko o tym byciu niewidocznym i ukrywaniu swoich zamiarów odpowiada stylowi jazdy większości spotykanych tu kierowców i wszystko pięknie jak siedzimy w tych swoich katamaranach ale sprawa sie znienia kolego jak wsiadasz na MOTOR powodzenia z takim myśleniem i pamiętaj "motocykle są wszędzie" i oby Ci kiedyś jakiś ścigacz auta na pół nie przeciął bo szkoda było na prąd :good: Pozdrawiam i zapraszam na piwko tam temat lepiej omówić bo szkoda zaśmiecać wątek swoimi przekonaniami, nie wnoszącymi nic do sprawy :notworthy:
-
[ALL] Moduł komfortowych kierunkowskazów i doświetlenia zakrętu
najbardziej rozbawiła mnie ta część sam sobie przeczysz, bezpiecznie z nadmierna prędkością, i podczas jakiś manewrów to chyba jednak lepiej jak Cię wszyscy widzą(bezpieczniej) ktoś może zdążyć naprawić twój błąd, co do zmieniania pasa z jednym mignięciem, wiesz to jedno mignięcie to w sumie- brak mignięcia wiec może lepiej w ogóle nie migać tylko gaz i rura. może doświetlanie zakrętów nie jest pomysłem w 10/10 ale komfortowe kierunkowskazy na pewno u mnie mają 10/10 takie moje zdanie:) Pozdrawiam
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
siema siema siema :hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja bym wpadł bo TV nie mam :kox: :polew:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
pierwsza mata ok gb 10, jeżleli lustro od pasażera mniejsze mata gb 8 ja zostawiłem z brązowymi wypryskami bo takie dłuzej bedą w lusterkach a grzeją pięknie:)
-
[B5 ALL] Zaślepka tylnej wycieraczki gdzie mozna kupić
moze to http://allegro.pl/item836918671_zaslepka_tylniej_wycieraczki_vw_golf_iv_audi_a3_a4.html
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a powiedzcie czy to prawda zeby po Castrolu nie lać motula??? chodzi o 5w-40 bo dziś kupiłem niby castrol ale kusi mnie motul
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
coś po 23 wyjazd był a komp zawsze do dyspozycji na spocie jest
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szczęście w nieszczęściu ważne że nie poganiałeś gdzieś z 80 do świateł w tym momencie :shocked: pamiętaj żeby płynu do tankować i odpowietrzyć hample :good: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:56_________________________________________________ jemu to już się całkiem coś z tymi kolorami poprzestawiało (chyba przez te Włoszki ), najpierw twierdził że G12 jest żółty, później że moja decha jest granatowa... w dodatku nikogo nie chciał poczęstować swoimi "śmiesznymi" papierosami boczki jak boczki ale z tym płynem to już nie przejdzie:) :kox: cos kolega chyba ze wschodu fajki ciągnie :kox:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
konektorki jak najbardziej na plus :good:też użyłem tak owych zawsze lepiej rozmontować tesa taśma lux zyczę zadowolenia z luster :cool1:
-
Jakie plany Sylwestrowe?
i ja tam zmykam w rodzinne strony chodź ja bliżej Mszany Dolnej niz Limanowej. :kox: do zakopca mam ze 60 km ale nie lubie tłoku więc zostanę u sobie w mojej wioseczce i tak na pokoje przyjedzie stara ekipa więc bedzie z 20 osób i pewnie skończy się jak zwykle :drunk: :drunk: :kox:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
u mnie póki co siedzą:) :gwizdanie: :gwizdanie:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
to rano jak wstaniesz idź do niuni wsiądź otwórz szybke chuchnij w lusterko i załącz grzanie i zobacz jak ładnie para spierdziela może rąk sobie nie ugrzejesz ale spełnia swoją rolę :good:
-
Strefa Śmiechu
to jest lekcja wiek +18 http://www.youtube.com/watch?v=OYy-yUMQqOY&feature=rec-r2-2r-1-HM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze powtarzam... pic to trzeba umiec Ja wczoraj bylem u kumpla... zrobilismyu 1l red labela i jestem jak Mlody Bog no my z pierogiem nie tak dawno dwa litry w dwie godziny we dwóch i było nieźle :polew: :kox: :drunk: a na drugi dzień.... mamo na obiad zrobisz rosołek :polew: :polew:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
pod trójkątem jest taka ochronna wyprofilowana pianka i z tego co pamiętam nie wyciągniesz jej bez zdjęcia obicia drzwi.Zresztą powiem Ci ,że zdjęcie tego boczku to odkręcenie 5-ciu małych śrubek i podciągnięcie go do góry - jest to bardzo proste i nieszkodliwe!!! Nic się nie urwie itd. Przynajmniej tak jest w roczniku 99. ściagaj boczek i nie kombinuj przy okazji zamek nasmarujesz :polew: :polew: metoda badawczo-poznacza :polew: :kox:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html dzieki, szukacjcie a znajdziecie z drugiej strony kto pyta nie błądzi :kox: