Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. chcesz sobie autko podpiąć kup kabelek do tego jakiś program vag com i będziesz miał zawsze błędy wykasować się przyda
  2. niestety nie znajdziesz tu napalonych na ale znajdziesz za to po brzegi napalonych na :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: a tak na poważnie to na spot przyjedz :kox:
  3. Proponuję opisywać tu swoje przypadłości jakie serwuje nam zima :kox: hehe u mnie zima najpierw wzięła się za spryskiwacze, ale przyjazny klimat wtorkowego spocika zadziałał jak magiczna różdżka odmarzły :kox:zmiana płynu i na razie ok dziś rano hehe moja niunia sie obraziła że na dworze stoi i wpuścić mnie nie chciała ale po głaskałem i w końcu zrobiła pik i wlazłem :gwizdanie: przekręcam kluczyk na moim 1/2 fis piękny napis ok po czym -53,6 stopni Fahrenheita co daje całe -12 stopni celcjusza podgrzałem ze trzy razy niunie tylko zakaszlała i ..... jak by nigdy nic odpaliła :naughty: oby tak dalej czego życzę Wam i sobie :good:
  4. dobry na wiecór :kox:
  5. góral jest tylko musiał jeszcze to i tamto zaliczyć :kox: przyjemnego używania alarmu życzę, popatrzę to może jeszcze to zamykanie centralnego odkodujemy, a może kogoś tu spytaj pozdrawiam
  6. uważaj na sąsiadów swych
  7. a masz grzane?? wyjmij wkład i zobacz :wink4:
  8. :polew:
  9. jak najbardziej mozna cos takiego dorezac ja cos takiego dorezałem jak zakładałem alarm:) ja bardzo chcesz to zrobię filmik i ci wyśle możesz sobie tak zrobić, pewnie montując tylko jeden z modułów pozdro kolego nie jest mi żal bo niby czego :polew: w warszawie siedzę od 4 lat wszystko o tym byciu niewidocznym i ukrywaniu swoich zamiarów odpowiada stylowi jazdy większości spotykanych tu kierowców i wszystko pięknie jak siedzimy w tych swoich katamaranach ale sprawa sie znienia kolego jak wsiadasz na MOTOR powodzenia z takim myśleniem i pamiętaj "motocykle są wszędzie" i oby Ci kiedyś jakiś ścigacz auta na pół nie przeciął bo szkoda było na prąd :good: Pozdrawiam i zapraszam na piwko tam temat lepiej omówić bo szkoda zaśmiecać wątek swoimi przekonaniami, nie wnoszącymi nic do sprawy :notworthy:
  10. najbardziej rozbawiła mnie ta część sam sobie przeczysz, bezpiecznie z nadmierna prędkością, i podczas jakiś manewrów to chyba jednak lepiej jak Cię wszyscy widzą(bezpieczniej) ktoś może zdążyć naprawić twój błąd, co do zmieniania pasa z jednym mignięciem, wiesz to jedno mignięcie to w sumie- brak mignięcia wiec może lepiej w ogóle nie migać tylko gaz i rura. może doświetlanie zakrętów nie jest pomysłem w 10/10 ale komfortowe kierunkowskazy na pewno u mnie mają 10/10 takie moje zdanie:) Pozdrawiam
  11. siema siema siema :hi:
  12. ja bym wpadł bo TV nie mam :kox: :polew:
  13. pierwsza mata ok gb 10, jeżleli lustro od pasażera mniejsze mata gb 8 ja zostawiłem z brązowymi wypryskami bo takie dłuzej bedą w lusterkach a grzeją pięknie:)
  14. moze to http://allegro.pl/item836918671_zaslepka_tylniej_wycieraczki_vw_golf_iv_audi_a3_a4.html
  15. a powiedzcie czy to prawda zeby po Castrolu nie lać motula??? chodzi o 5w-40 bo dziś kupiłem niby castrol ale kusi mnie motul
  16. coś po 23 wyjazd był a komp zawsze do dyspozycji na spocie jest
  17. szczęście w nieszczęściu ważne że nie poganiałeś gdzieś z 80 do świateł w tym momencie :shocked: pamiętaj żeby płynu do tankować i odpowietrzyć hample :good: [br]Dopisany: 08 Grudzień 2009, 23:56_________________________________________________ jemu to już się całkiem coś z tymi kolorami poprzestawiało (chyba przez te Włoszki ), najpierw twierdził że G12 jest żółty, później że moja decha jest granatowa... w dodatku nikogo nie chciał poczęstować swoimi "śmiesznymi" papierosami boczki jak boczki ale z tym płynem to już nie przejdzie:) :kox: cos kolega chyba ze wschodu fajki ciągnie :kox:
  18. konektorki jak najbardziej na plus :good:też użyłem tak owych zawsze lepiej rozmontować tesa taśma lux zyczę zadowolenia z luster :cool1:
  19. i ja tam zmykam w rodzinne strony chodź ja bliżej Mszany Dolnej niz Limanowej. :kox: do zakopca mam ze 60 km ale nie lubie tłoku więc zostanę u sobie w mojej wioseczce i tak na pokoje przyjedzie stara ekipa więc bedzie z 20 osób i pewnie skończy się jak zwykle :drunk: :drunk: :kox:
  20. u mnie póki co siedzą:) :gwizdanie: :gwizdanie:
  21. to rano jak wstaniesz idź do niuni wsiądź otwórz szybke chuchnij w lusterko i załącz grzanie i zobacz jak ładnie para spierdziela może rąk sobie nie ugrzejesz ale spełnia swoją rolę :good:
  22. to jest lekcja wiek +18 http://www.youtube.com/watch?v=OYy-yUMQqOY&feature=rec-r2-2r-1-HM
  23. Zawsze powtarzam... pic to trzeba umiec Ja wczoraj bylem u kumpla... zrobilismyu 1l red labela i jestem jak Mlody Bog no my z pierogiem nie tak dawno dwa litry w dwie godziny we dwóch i było nieźle :polew: :kox: :drunk: a na drugi dzień.... mamo na obiad zrobisz rosołek :polew: :polew:
  24. pod trójkątem jest taka ochronna wyprofilowana pianka i z tego co pamiętam nie wyciągniesz jej bez zdjęcia obicia drzwi.Zresztą powiem Ci ,że zdjęcie tego boczku to odkręcenie 5-ciu małych śrubek i podciągnięcie go do góry - jest to bardzo proste i nieszkodliwe!!! Nic się nie urwie itd. Przynajmniej tak jest w roczniku 99. ściagaj boczek i nie kombinuj przy okazji zamek nasmarujesz :polew: :polew: metoda badawczo-poznacza :polew: :kox:
  25. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t59600.0.html dzieki, szukacjcie a znajdziecie z drugiej strony kto pyta nie błądzi :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.