Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. a słychać żeby mechanizm jakiekolwiek dzwieki wydawał?? jeśli nie proponuje miernik w rękę tapicerkę zdjąc i zobaczyć czy prąd jest, bo może po prostu coś się przycięło :mysli:
  2. kolego przewód przełamany nie równa się przewód przetarty a objawy takie same wymień przewody i daj znać
  3. latem tez prąd na kabelkach jest
  4. ciągle grzeją
  5. Witam :hi: nie wiecie gdzieś w okolicy Ursynowa o jakimś najeździe/kanale co by sobie za free autko oblukać od spodu?? :mysli:
  6. może było może nie :polew: a tym czasem łaaałaaaałłłłł :kox: http://www.youtube.com/watch?v=gtRx86_Qlnc&feature=related
  7. ja mu kazałem 4 bo uważam że taki powinien być montowałem kilkanaście sterowników zamków do różnych modeli samochodów i w tym audi i nikt nie narzekał że mu nie chodzi mam u siebie podłączone tak jak na schemacie 4 i chodzi bez problemu ten sam rocznik auta no i ok ja polecam schemat 1 kolega wybrał i zadziałał :wink4:
  8. dziś avancik w Jarocinie godzina 11:35 skręcał w lewo a ja śmigałem prosto zagadałem na CB ale chyba antena tylko dla ozdoby :naughty: pozdrawiam :hi:
  9. słuchaj no nie wiem dlaczego ktoś Ci kazał schemat 4 wykorzystać bo jedyny słuszny to schemat 1 i tam wtedy biało/czarny spiął byś z zielono/czarnym wpiął byś się w kostkę koło nóg kierowcy i byś byl szczęśliwym posiadaczem funkcji komfort. i w elektronice musisz pamiętać o biegunowości +/- bo łatwo coś z dymem puścić
  10. kolego centralny trzeba było sobie według schematu nr 1 zrobić :hi:
  11. no kolega wpinasz sie do krańcówki drzwi najczęściej brazowe cienkie kabelki ale próbówka w łape i heja a jak nie to pod lampkę oświetlenia wnętrza i spokój
  12. pozdro dla kierowcy czerwonego b5 avanciaka rameczki klubowe wylot z wawki:) :hi:
  13. znaczki wywal i nie klej nic znak OOOO z tyłu wystarczy autko ok przyjemności z jazdy :hi:
  14. lataj nie mniej niz 1800 obr/min i spokojnia czasem walnij pod 4000 a tak to lataj miedzy 2000-3000 i powinno być ok przynajmniej u mnie tak jest i tak jak kolega napisał nie katuj zimnego silnika, a po ostrym upalaniu pozwól troszkę pochodzić zanim zapłon wyłączysz :good:
  15. kazdy temat o quattro powinien byc zamykany :polew: :polew:
  16. cieszy mnie to bardzo :good:
  17. quattro czy oska jeden uj jak lecisz na lodzie w drzewo nie sztuka rozpędzić sztuka zatrzymać :wink4:
  18. dzięki kolego za test i teraz wszystko jasne :cool1: :good:
  19. napewno mnie nie wciągnie bo to auto do oszczędzania. Szybki samochód do ścigania i czerpania przyjemności z jazdy już mam i jak coś to eSe bede modził. A escort ma odpalać bez problemu, jeździc tanio i ma grzać w środku zebym nie marzł i te zadania spełnia w 100%. co do tego RS to moze i spoko ale dla mnie 8 sec do setki do żadne osiągi jeżeli kwalifikujemy go do jakichkolwiek wyścigów, pojeżdżawek czy coś takiego. Dzisiaj jedną rzecz przymodziłem - zasłoniłem praktycznie całą chłodnice kartonem (bo połowa przy takich mrozach nie wystarczała) i teraz się szybciej grzeje, w środku jest cieplej i zdecydowanie lepiej się jeździ. dzięki PIXI za karton do tego jak gumy pali :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :ok2: :witch:
  20. mrożoną góralską herbatkę przygotowanie: 1)idziesz wpierw łóżko sobie pościelic potem: 2)bierzesz szklankę wkładasz woreczek herbatki wciskasz cytrynę zalewasz zmrożonym spirytusem do pełna przyjmujesz na raz zaleznie od kondycji powtarzasz punkt drugi, jeżeli nie jesteś w stanie kożystasz z punktu 1 :polew:
  21. masz tylko FWD a dlatego takie paści wklejasz My którzy maja wkleiliby raczej cos takiego pozro for all lovers gościu przestań z tym Quattro bo wkur.. jesteś to ze wydaje ci sie ze jesteś fajny z tego powodu to tylko złudzenie i ode mnie osobiście masz :polew: :polew: pozdrawiam:) :polew: :polew: :polew: ps gdzie filmik :polew: :polew:
  22. a ja mogę przyjechać??? :polew:
  23. poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html stawiam na turbo zapieczone kierownice
  24. pany 1,9tdi tak ma ze jak nagrzewnica hula to na postoju temperatura spada, chcecie inwestować radze przeczekać do wiosny, w tych mrozach to różne dziwy się dzieją, jak się ociepli to okaże sie że wszystko ok będzie :kox:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.