Treść opublikowana przez Góral.tz
-
[B5 AFB] Problem z podnośnikiem szyby
a słychać żeby mechanizm jakiekolwiek dzwieki wydawał?? jeśli nie proponuje miernik w rękę tapicerkę zdjąc i zobaczyć czy prąd jest, bo może po prostu coś się przycięło :mysli:
-
[ALL B6] Błąd airbag fotel pasażera
kolego przewód przełamany nie równa się przewód przetarty a objawy takie same wymień przewody i daj znać
-
[ALL B5] Czy a4 b5 bez klimy może miec filtr przeciwypyłkowy?
jest
-
[B5 AVV] Co to za przewody w klapie silnika?
latem tez prąd na kabelkach jest
-
[B5 AVV] Co to za przewody w klapie silnika?
ciągle grzeją
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam :hi: nie wiecie gdzieś w okolicy Ursynowa o jakimś najeździe/kanale co by sobie za free autko oblukać od spodu?? :mysli:
-
Strefa Śmiechu
może było może nie :polew: a tym czasem łaaałaaaałłłłł :kox: http://www.youtube.com/watch?v=gtRx86_Qlnc&feature=related
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
ja mu kazałem 4 bo uważam że taki powinien być montowałem kilkanaście sterowników zamków do różnych modeli samochodów i w tym audi i nikt nie narzekał że mu nie chodzi mam u siebie podłączone tak jak na schemacie 4 i chodzi bez problemu ten sam rocznik auta no i ok ja polecam schemat 1 kolega wybrał i zadziałał :wink4:
-
Spotkania na drodze
dziś avancik w Jarocinie godzina 11:35 skręcał w lewo a ja śmigałem prosto zagadałem na CB ale chyba antena tylko dla ozdoby :naughty: pozdrawiam :hi:
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
słuchaj no nie wiem dlaczego ktoś Ci kazał schemat 4 wykorzystać bo jedyny słuszny to schemat 1 i tam wtedy biało/czarny spiął byś z zielono/czarnym wpiął byś się w kostkę koło nóg kierowcy i byś byl szczęśliwym posiadaczem funkcji komfort. i w elektronice musisz pamiętać o biegunowości +/- bo łatwo coś z dymem puścić
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
kolego centralny trzeba było sobie według schematu nr 1 zrobić :hi:
-
[B5 1Z] Proszę o pomoc w podłączeniu alarmu
no kolega wpinasz sie do krańcówki drzwi najczęściej brazowe cienkie kabelki ale próbówka w łape i heja a jak nie to pod lampkę oświetlenia wnętrza i spokój
-
Spotkania na drodze
pozdro dla kierowcy czerwonego b5 avanciaka rameczki klubowe wylot z wawki:) :hi:
-
[ALL B5] Moja nowa A4
znaczki wywal i nie klej nic znak OOOO z tyłu wystarczy autko ok przyjemności z jazdy :hi:
-
[B5 AFN] 1.9 tdi 110 km przy jakich obrotach ....
lataj nie mniej niz 1800 obr/min i spokojnia czasem walnij pod 4000 a tak to lataj miedzy 2000-3000 i powinno być ok przynajmniej u mnie tak jest i tak jak kolega napisał nie katuj zimnego silnika, a po ostrym upalaniu pozwól troszkę pochodzić zanim zapłon wyłączysz :good:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
kazdy temat o quattro powinien byc zamykany :polew: :polew:
-
[ALL B5] Podgrzewane lusterka wersja bez instalacji
cieszy mnie to bardzo :good:
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
quattro czy oska jeden uj jak lecisz na lodzie w drzewo nie sztuka rozpędzić sztuka zatrzymać :wink4:
-
[B5 AFN] Hamulec ręczny, a napęd Quattro
dzięki kolego za test i teraz wszystko jasne :cool1: :good:
-
[Ford Escort] Błękitny Grom
napewno mnie nie wciągnie bo to auto do oszczędzania. Szybki samochód do ścigania i czerpania przyjemności z jazdy już mam i jak coś to eSe bede modził. A escort ma odpalać bez problemu, jeździc tanio i ma grzać w środku zebym nie marzł i te zadania spełnia w 100%. co do tego RS to moze i spoko ale dla mnie 8 sec do setki do żadne osiągi jeżeli kwalifikujemy go do jakichkolwiek wyścigów, pojeżdżawek czy coś takiego. Dzisiaj jedną rzecz przymodziłem - zasłoniłem praktycznie całą chłodnice kartonem (bo połowa przy takich mrozach nie wystarczała) i teraz się szybciej grzeje, w środku jest cieplej i zdecydowanie lepiej się jeździ. dzięki PIXI za karton do tego jak gumy pali :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :ok2: :witch:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mrożoną góralską herbatkę przygotowanie: 1)idziesz wpierw łóżko sobie pościelic potem: 2)bierzesz szklankę wkładasz woreczek herbatki wciskasz cytrynę zalewasz zmrożonym spirytusem do pełna przyjmujesz na raz zaleznie od kondycji powtarzasz punkt drugi, jeżeli nie jesteś w stanie kożystasz z punktu 1 :polew:
-
Strefa Śmiechu
masz tylko FWD a dlatego takie paści wklejasz My którzy maja wkleiliby raczej cos takiego pozro for all lovers gościu przestań z tym Quattro bo wkur.. jesteś to ze wydaje ci sie ze jesteś fajny z tego powodu to tylko złudzenie i ode mnie osobiście masz :polew: :polew: pozdrawiam:) :polew: :polew: :polew: ps gdzie filmik :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja mogę przyjechać??? :polew:
-
[B5 AFN] Problem z odpaleniem silnika
poczytaj http://www.a4-klub.pl/smf/tdi_diagnostyka_aktualizacja_30_vii_2008-t18478.0.html stawiam na turbo zapieczone kierownice
-
[B5 AFN] Wysoka tempertura podczas jazdy
pany 1,9tdi tak ma ze jak nagrzewnica hula to na postoju temperatura spada, chcecie inwestować radze przeczekać do wiosny, w tych mrozach to różne dziwy się dzieją, jak się ociepli to okaże sie że wszystko ok będzie :kox: