Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Wycieraczki się nie wyłączaja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jak właczam wycieraczki zeby raz przetarły szyby to one chodza z 10 razy i sie wylaczaja np. na środku szyby. Jak wlacze na czasowe wl/wył to za***rdalaja jednakowo na kazdym biegu, dopiero na najszybszym chodza szybciej.. Co moze być zjebane? przekaźnik wycieraczek czy co ?

Opublikowano

Po pierwsze to nie używaj tak wulgarnego języka -bo to nie jest ok .twoje wycieraczki mogą wskazywać na zacieranie się ,wiele mechanizmów przy audi tak ma ,a wtedy tylko wymontować cały mechanizm z auta -rozebrać ,oczyścić z rdzy ,przesmaruj to dobrym specyfikiem i będzie.

Opublikowano

wg. mnie sprawa nie jest mechaniczna a elektryczna.. Bo slysze jak by bylo zwarcie na kostce odpowiedzialnej za wycieraczki, albo na przerywniku..

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

kuźwa, u mnie też to się dzieje i nie wiem co robić, sam nie odkręcę bo ramion wycieraczek nie mogę zdjąć :( a jutro miałem na urlop jechać :disgust:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Panowie, zmienilem przełacznik zespolony, zmienilem przekazniki i dalej to samo, przekrecam kluczyk i wycieraczki zaczynaja smigac. Zatrzymuja sie w losowej pozycji.. Po dłuzszym czasie ok15 chodzenia. zaczynaja chodzic normalnie. Gdzie jeszcze moge szukac przyczyny ?

Opublikowano

Nie probowałem jeszcze Vaga, a powinienem byl zrobic to na poczatku :wallbash: :wallbash: tyle ze nie wiem czy w b5 pokaze cos vag

Opublikowano

jak będzie gdzieś zwarcie to chba powinno pokazać

Opublikowano

Panowie, zmienilem przełacznik zespolony, zmienilem przekazniki i dalej to samo, przekrecam kluczyk i wycieraczki zaczynaja smigac. Zatrzymuja sie w losowej pozycji.. Po dłuzszym czasie ok15 chodzenia. zaczynaja chodzic normalnie. Gdzie jeszcze moge szukac przyczyny ?

w silniczku wycieraczek :tongue4: :tongue4:

tam sa takie styki dzięki którym mechanizm wie ile obrotów wykonała wycieraczka :tongue4: a co do tego ze chodzą jednako na biegach to się zacierają i to tyle :naughty: :naughty:

a vag no cóż :polew:

Opublikowano

czyli to wina tego silniczka a nie przelacznikow ani przekazników ? masz gdzies jakie foto jak sie do tego dostac ?

Nie chodza jednakowo na kazdym biegu. Bo praca przerywana dziala, tnz po 3 min chodzenia na sredniej predkosci zaczyna dzialac przerywanie. I wszystkie predkosci dzialaja, czasowe ustawienia tez. Wiec to nie wina zacierajacych sie wycieraczek.

Opublikowano

czyli to wina tego silniczka a nie przelacznikow ani przekazników ? masz gdzies jakie foto jak sie do tego dostac ?

Nie chodza jednakowo na kazdym biegu. Bo praca przerywana dziala, tnz po 3 min chodzenia na sredniej predkosci zaczyna dzialac przerywanie. I wszystkie predkosci dzialaja, czasowe ustawienia tez. Wiec to nie wina zacierajacych sie wycieraczek.

zacznij od tego wyjmij mechanizm przemaruj, a to ze wycieraczka chodzi jak chce i sie zatrzymuje gdzie chce to wina tego mechanizmu w silniczku.

niestety fot nie mam, jakos nie miałem czasy robić:) tak ze pomógł bym ale raczej w wawie nie będziesz ani w łodzi :no:

Opublikowano

miałem dokładnie to samo wycieraki chodzą jak chcą i to szybko zatrzymywal się jak chciały i kiedy chciały odpalały się razem z apłonem lub nie chciały wogóle zaskoczyć - pojechałem na szrot wymieniłem przekaźnik 603 (dopero po czwartym trafiłem na dobry nie trafiony) i wszystko jest ok. Najlepiej jak pożyczysz od kogoś sprawny i włozysz go do siebie i sprawdzisz - powino być ok. takie same przekażniki są do vw i skody lecz o inych oznaczeniach (do skody tańsze).

Powodzenia

  • 8 lat później...
Opublikowano

 

 

Audi a4 b5 ajm, u mnie po kilkukrotnej wymianie przekaznika, sprawdzeniu manetki,okazalo sie ze, niewylaczanie sie wycieraczek (w pozycji 0) bylo spowodowane przez silnik, wymiana na uzywke, po problemie

Edytowane przez wujaszq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.