Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

djark00s

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam Mam problem z 1.9tdi 115 km ajm . 2000r Problem jest taki ze auto od dolu jest mega zamulony ciezko ruszyc . gdy dojdzie to 1800 1900 obrotow to zaczyna ciagnac wmiare ok .Problem z dolem jezdze po mechanikach i nikt nic nie wie kazdy twierdzi ze wszystko jest ok Zrobilem logi kkanalow 003 , 010, 011 nie wiem czy to wystarczy jesli nie to prosze powiedziec zrobie jakies dodatkowe kanaly ponizej wrzucam logi i prosze o ocene bo juz nie mam pojecia co moze byc . Log (0 - 003) Log (0 - 010) Log (0 - 011) ---------- Post dopisany 23-04-2012 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 12:59 ---------- nikt nic nie pomoze ?
  2. a umnie sie zatrzymuja nie na samym dole tylko troche wyzej i nie wiem o co chodzi. mial ktos cos tak moze?
  3. Swinia na kazde auto pasuje ! Reakcja na drodze subarowiczow ? stoisz na swiatlach podjezdza subaracz patrzy masz na naklejke opuszcza szybe i siema jak tam czemu subaru nie jezdzisz gdzie masz
  4. nie ma takiej opcji tez sie kiedys z tym meczylem . chyba ze jakis magik cos do dzis wynalazl
  5. u mnie czyszczenie nic nie pomoglo czyscilem jakies 3 miesiace temu i dalej ladowalo z egru olejem . takze pewnie wchodzi w gre zaslepienie
  6. ja rowniez mam ten problem i nie wiem jak dojsc konca
  7. jak dla mnie to raczej nie ma to sensu zakladac szporta w dieslu ;/ dwururka prezenci sie bardzo piec
  8. ja mam taki sam problem z egrem opluty okropnie jest . i co gorsze teraz silnik na biegu jalowym szaleje i skacza obroty od 800 do 1000 . nei wiem jutro bede probowal go zaslepic zobaczymy co to bedzie
  9. no OK to zaslepie w takim razie. ale czy mozna w silnikach PD :> ? i jakbys mogl powiedziec jak to dokladnie zrobic ? dzieki z gory
  10. okej jutro to zrobie . moze rzeczywiscie jest i taka opcja . dzieki dam znac
  11. no wlasnie wyrzygala stara ... co do EGru to czytalem ze w w 115 na popmpo wtryskach nie mozna zaslepiac wywalac itp.. nei wiem czy to prawda czy nie . Ale ten lejacy egr mnie martwi .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.