-
Prośba o analizę logów.
witam Mam problem z 1.9tdi 115 km ajm . 2000r Problem jest taki ze auto od dolu jest mega zamulony ciezko ruszyc . gdy dojdzie to 1800 1900 obrotow to zaczyna ciagnac wmiare ok .Problem z dolem jezdze po mechanikach i nikt nic nie wie kazdy twierdzi ze wszystko jest ok Zrobilem logi kkanalow 003 , 010, 011 nie wiem czy to wystarczy jesli nie to prosze powiedziec zrobie jakies dodatkowe kanaly ponizej wrzucam logi i prosze o ocene bo juz nie mam pojecia co moze byc . Log (0 - 003) Log (0 - 010) Log (0 - 011) ---------- Post dopisany 23-04-2012 at 00:42 ---------- Poprzedni post napisany 20-04-2012 at 12:59 ---------- nikt nic nie pomoze ?
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
i jak pomoglo cos ?
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
a umnie sie zatrzymuja nie na samym dole tylko troche wyzej i nie wiem o co chodzi. mial ktos cos tak moze?
-
[ALL] Naklejka subaru pig na audi
Swinia na kazde auto pasuje ! Reakcja na drodze subarowiczow ? stoisz na swiatlach podjezdza subaracz patrzy masz na naklejke opuszcza szybe i siema jak tam czemu subaru nie jezdzisz gdzie masz
-
[B5 AFN] Automatyczna właczanie klimy przy zapalaniu silnika
nie ma takiej opcji tez sie kiedys z tym meczylem . chyba ze jakis magik cos do dzis wynalazl
-
[ALL B7] Wyłączenie kontroli spalonych żarówek !!!!!!
nie ma opcji niestety
-
[B6 AVF] Jakie głośniki pod ori radio?
i graja najlepiej
-
[B5 AJM] Czarna maź z EGR ?
u mnie czyszczenie nic nie pomoglo czyscilem jakies 3 miesiace temu i dalej ladowalo z egru olejem . takze pewnie wchodzi w gre zaslepienie
-
[ALL B5] Coś w środku szura na zakrętach
ja rowniez mam ten problem i nie wiem jak dojsc konca
-
Sportowy wydech do A4 B5 1.9TDI
jak dla mnie to raczej nie ma to sensu zakladac szporta w dieslu ;/ dwururka prezenci sie bardzo piec
-
[B5 AJM] Czarna maź z EGR ?
ja mam taki sam problem z egrem opluty okropnie jest . i co gorsze teraz silnik na biegu jalowym szaleje i skacza obroty od 800 do 1000 . nei wiem jutro bede probowal go zaslepic zobaczymy co to bedzie
-
[B5 AJM] Mega problem z turbiną
no OK to zaslepie w takim razie. ale czy mozna w silnikach PD :> ? i jakbys mogl powiedziec jak to dokladnie zrobic ? dzieki z gory
-
[B5 AJM] Mega problem z turbiną
okej jutro to zrobie . moze rzeczywiscie jest i taka opcja . dzieki dam znac
-
[B6 BFB] Jakieś dziwne odgłosy-mozliwe że to turbo?
Łożysko sprzegla..?
-
[B5 AJM] Mega problem z turbiną
no wlasnie wyrzygala stara ... co do EGru to czytalem ze w w 115 na popmpo wtryskach nie mozna zaslepiac wywalac itp.. nei wiem czy to prawda czy nie . Ale ten lejacy egr mnie martwi .
djark00s
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta