-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
Koledzy dodam jeszcze ze po tych wszystkich zabiegach czyli czyszczeniu itp. występuje to nie zawsze ale jeszcze sie zdarza ...teraz jeszcze czekam na ori termostat i zobaczymy co z tego będzie .
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
Silnik 1, 9 tdi 130 km ... pompa wody byla już sprawdzana.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
a nie masz tam czasami zaślepki silnika tzw. BROK i to z niej może polecieć :/
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
ok jutro spróbuje go nabyć i zamontować...i liczę na sukces
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
jaka firma robi oryginał? WAHLER?
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
termostat jest włożony ok, wczoraj założyłem "bajpas" aby ominąć nagrzewnice i dalej jest to samo... :/
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
piotrsob1 jutro będę sprawdzał ten termostat i dam znać jak efekty...
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
wentylator się załącza tak jak pisałem w pierwszym poście...termostat raczej nie ori wymieniany u mechanika wraz z rozrządem i pompą wody...
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
temp podchodzi do 130 prawie...
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
płynu nie wyrzuca...wąż górny wydaje mi się twardawy.. jak się zabrać za odkamienienie nagrzewnicy? ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- na vagu tak samo jak na blacie :/ A co ma zakamieniona nagrzewnica do temperatury silnika ?
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
tak cały czas jest to samo... :/
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
chłodnice wymyte nic nie dało od tego zaczynałem tą "walkę" ,w efekcie wymieniłem obie na nowe!!! pompa wody sprawdzona jest ok!!!
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
Witam problem jak w temacie, a mianowicie gdy jeżdżę po mieście to temp. stoi jak wryta na 90 st. gdy wyjadę w trasę po przejechaniu kilku kilometrów z prędkością powyżej 100km/h temp. wzrasta ...gdy się zatrzymam to momentalnie spada do 90 st. !!! Wentylatory się uruchamiają, pompa wody wymieniona pod koniec zimy na nową , termostat nowy , chłodnice drożne i czyste (sprawdzone), korek zbiorniczka podmieniłem od kolegi z passata i dalej to samo...może ktoś z Was się spotkał z takim problemem bo mi szczerze powiem ręce opadają...
-
[B6 AVF] Jaka poduszka skrzyni?
czy kolega TOM77 ma dostęp do takich poduszek? jeżeli tak to jaki koszt?
-
[B6 AVF] Jaka poduszka skrzyni?
pod skrzynia jest jedna poduszka...
olas1982
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta