Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

olas1982

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Koledzy dodam jeszcze ze po tych wszystkich zabiegach czyli czyszczeniu itp. występuje to nie zawsze ale jeszcze sie zdarza ...teraz jeszcze czekam na ori termostat i zobaczymy co z tego będzie .
  2. Silnik 1, 9 tdi 130 km ... pompa wody byla już sprawdzana.
  3. a nie masz tam czasami zaślepki silnika tzw. BROK i to z niej może polecieć :/
  4. ok jutro spróbuje go nabyć i zamontować...i liczę na sukces
  5. jaka firma robi oryginał? WAHLER?
  6. termostat jest włożony ok, wczoraj założyłem "bajpas" aby ominąć nagrzewnice i dalej jest to samo... :/
  7. piotrsob1 jutro będę sprawdzał ten termostat i dam znać jak efekty...
  8. wentylator się załącza tak jak pisałem w pierwszym poście...termostat raczej nie ori wymieniany u mechanika wraz z rozrządem i pompą wody...
  9. temp podchodzi do 130 prawie...
  10. płynu nie wyrzuca...wąż górny wydaje mi się twardawy.. jak się zabrać za odkamienienie nagrzewnicy? ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- na vagu tak samo jak na blacie :/ A co ma zakamieniona nagrzewnica do temperatury silnika ?
  11. tak cały czas jest to samo... :/
  12. chłodnice wymyte nic nie dało od tego zaczynałem tą "walkę" ,w efekcie wymieniłem obie na nowe!!! pompa wody sprawdzona jest ok!!!
  13. Witam problem jak w temacie, a mianowicie gdy jeżdżę po mieście to temp. stoi jak wryta na 90 st. gdy wyjadę w trasę po przejechaniu kilku kilometrów z prędkością powyżej 100km/h temp. wzrasta ...gdy się zatrzymam to momentalnie spada do 90 st. !!! Wentylatory się uruchamiają, pompa wody wymieniona pod koniec zimy na nową , termostat nowy , chłodnice drożne i czyste (sprawdzone), korek zbiorniczka podmieniłem od kolegi z passata i dalej to samo...może ktoś z Was się spotkał z takim problemem bo mi szczerze powiem ręce opadają...
  14. czy kolega TOM77 ma dostęp do takich poduszek? jeżeli tak to jaki koszt?
  15. pod skrzynia jest jedna poduszka...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.