Treść opublikowana przez olas1982
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
Koledzy dodam jeszcze ze po tych wszystkich zabiegach czyli czyszczeniu itp. występuje to nie zawsze ale jeszcze sie zdarza ...teraz jeszcze czekam na ori termostat i zobaczymy co z tego będzie .
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
Silnik 1, 9 tdi 130 km ... pompa wody byla już sprawdzana.
-
Ubywa płynu chłodniczego w Audi A4 B6/B7
a nie masz tam czasami zaślepki silnika tzw. BROK i to z niej może polecieć :/
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
ok jutro spróbuje go nabyć i zamontować...i liczę na sukces
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
jaka firma robi oryginał? WAHLER?
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
termostat jest włożony ok, wczoraj założyłem "bajpas" aby ominąć nagrzewnice i dalej jest to samo... :/
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
piotrsob1 jutro będę sprawdzał ten termostat i dam znać jak efekty...
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
wentylator się załącza tak jak pisałem w pierwszym poście...termostat raczej nie ori wymieniany u mechanika wraz z rozrządem i pompą wody...
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
temp podchodzi do 130 prawie...
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
płynu nie wyrzuca...wąż górny wydaje mi się twardawy.. jak się zabrać za odkamienienie nagrzewnicy? ---------- Post dopisany at 13:57 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- na vagu tak samo jak na blacie :/ A co ma zakamieniona nagrzewnica do temperatury silnika ?
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
tak cały czas jest to samo... :/
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
chłodnice wymyte nic nie dało od tego zaczynałem tą "walkę" ,w efekcie wymieniłem obie na nowe!!! pompa wody sprawdzona jest ok!!!
-
temperatura rośnie podczas jazdy w trasie powyżej 100km/h
Witam problem jak w temacie, a mianowicie gdy jeżdżę po mieście to temp. stoi jak wryta na 90 st. gdy wyjadę w trasę po przejechaniu kilku kilometrów z prędkością powyżej 100km/h temp. wzrasta ...gdy się zatrzymam to momentalnie spada do 90 st. !!! Wentylatory się uruchamiają, pompa wody wymieniona pod koniec zimy na nową , termostat nowy , chłodnice drożne i czyste (sprawdzone), korek zbiorniczka podmieniłem od kolegi z passata i dalej to samo...może ktoś z Was się spotkał z takim problemem bo mi szczerze powiem ręce opadają...
-
[B6 AVF] Jaka poduszka skrzyni?
czy kolega TOM77 ma dostęp do takich poduszek? jeżeli tak to jaki koszt?
-
[B6 AVF] Jaka poduszka skrzyni?
pod skrzynia jest jedna poduszka...
-
[B6 AVF] Jaka poduszka skrzyni?
ten model nie pasuje...
-
[B6 AVF] Jaka poduszka skrzyni?
Witam, poszukuję poduszki pod skrzynie i mam mały dylemat ponieważ nie wiem jak ma ona wyglądać ponieważ moja uległa całkowitemu zniszczeniu,a z tego co się orientuje różnią się one nie samą poduszką a "łapą" która jest w komplecie...potrzebuje ustalić jaki numer ewentualnie może zdjęcie jak powinna wyglądać takowa do silnika 1.9 ,130km skrzynia 6-cio biegowa manual...
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
no niestety nie mogę namierzyć nikogo kto by podmienił panel chyba bede musiał poszukać i kupić i dopiero wtedy sie okaże...[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 17:03_________________________________________________wymiana klimatronika pomogła jest wszystko w porządku :>
-
[B7 BPW] PDC - piszczy przez 5s po włączeniu wstecznego / nie działa
kupowałem pół roku temu od gościa nowe do B6 za 2 płaciłem 300zł z przesyłką jak chcecie mam numer GG do niego...
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
właśnie próbuje podmienić panel klimy może jest ktoś z okolicy kto wymieni sie w celu sprawdzenia...
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
HIDy wylądowały momentalnie w koszu... jak klimatronic jest odłączony to nie ma żadnych błędów pojawiają sie kiedy go podłącze i zapale światła lub otworze okno albo użyje czegokolwiek z elektryki w aucie...
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
jak miałem podłączone te HIDy to przy ich włączaniu klimatronik przygasał na sekunde i później było dobrze może coś w klimatroniku? dodam że teraz jak go podłącze to wszystko jest ok do póki nie zapale świateł lub otworzę okno...
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
błędy z klimatronika: 6 Faults Found: 01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285) 49-10 - No Communications - Intermittent 01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393) 49-10 - No Communications - Intermittent 00466 - Control Module for Steering Column Electronics (J527) 49-10 - No Communications - Intermittent 00457 - Control Module for Network (J519) 49-10 - No Communications - Intermittent 01593 - Heated Windshield (Z2) 36-10 - Open Circuit - Intermittent 00474 - Control Module for Immobilizer 49-10 - No Communications - Intermittent
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
więc tak błędy pokasowane i wszystko jest ok... tak wygląda bez podłączonego komputronika gdy go podłączyłem niby jest wszystko ok ale gdy wyłącze zapłon to znowu zaczyna się cały cyrk ze światłami itp...
-
[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje
zaraz się zabieram za vagowanie... za jakiś czas będą efekty i mam nadzieję że nic nie nawaliło dalej...