Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Problemy po podłączeniu HIDów-moduł komfortu szaleje

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

kilka dni temu podłączyłem zestaw HID i do dzisiaj było wszystko ok...kiedy odpaliłem auto i włączyłem światła na desce zapaliły się wszystkie kontrolki, zgasiłem auto i uruchomiłem ponownie problem ustał, wracając z pracy taki sam problem i teraz efekty po odpaleniu i włączeniu świateł same gasną i zapalają się co chwile opuściłem szybę w prawych drzwiach i teraz nie mogę jej podnieść w tych samych drzwiach też nie działa centralny zamek, cały czas na fisie pali się kontrolka ESP i nie mogę przełączać między funkcjami na FISIE, komputronik szaleje sam sie włącza i wył....

HIDy zostały zdemontowane i bez zmian wymontowałem też moduł komfortu ale nie widać żeby był popalony czy coś...

Odłączyłem panel klimatronika i jest troszkę lepiej bo światła nie wariują ale nadal pali się kontrolka ESP i nie działa prawa szyba...

Czy macie jakieś pomysły, a może jest ktoś z mojej okolicy i ma moduł albo da podmienić by zobaczyć czy to jego wina, chyba że macie inne pomysły.

Pozdrawiam i liczę na Waszą pomoc bo ręce mam rozłożone :(

Opublikowano

vag i pokasować błędy , dobrze że to wywaliłeś i mam nadzieje że nie zapóżno :confused4:

Opublikowano
  • Autor

zaraz się zabieram za vagowanie... za jakiś czas będą efekty i mam nadzieję że nic nie nawaliło dalej...

Opublikowano

vag i pokasować błędy , dobrze że to wywaliłeś i mam nadzieje że nie zapóżno :confused4:

Dominik myślisz że to wina hidów tyle ludzi ma zamomtowane i nie ma problemów :confused4:.Może te hidy to po prostu zbieg okoliczności.
Opublikowano

..dużo ludzi miało z tym problemy , czasami nawet słyszało sie o spaleniu niektórych modułów ;(

Opublikowano

No bo sa HIDY i HIDY :decayed: wszystko zalezy na jakie trafisz :wink4: chinol to chinol

Nie ma co sie dziwic jednemu beda dzialac :) a drugiemu nie :( .

Opublikowano
  • Autor

więc tak błędy pokasowane i wszystko jest ok... tak wygląda bez podłączonego komputronika gdy go podłączyłem niby jest wszystko ok ale gdy wyłącze zapłon to znowu zaczyna się cały cyrk ze światłami itp...

Opublikowano

więc tak błędy pokasowane i wszystko jest ok... tak wygląda bez podłączonego komputronika gdy go podłączyłem niby jest wszystko ok ale gdy wyłącze zapłon to znowu zaczyna się cały cyrk ze światłami itp...

więc sprawdź błędy w klimatroniku,bo może własnie on sieje cały ten bałagan,a hidy to tylko zbieg okoliczności...
Opublikowano
  • Autor

błędy z klimatronika:

6 Faults Found:

01317 - Control Module in Instrument Cluster (J285)

49-10 - No Communications - Intermittent

01330 - Central Control Module for Central Convenience (J393)

49-10 - No Communications - Intermittent

00466 - Control Module for Steering Column Electronics (J527)

49-10 - No Communications - Intermittent

00457 - Control Module for Network (J519)

49-10 - No Communications - Intermittent

01593 - Heated Windshield (Z2)

36-10 - Open Circuit - Intermittent

00474 - Control Module for Immobilizer

49-10 - No Communications - Intermittent

Opublikowano
  • Autor

jak miałem podłączone te HIDy to przy ich włączaniu klimatronik przygasał na sekunde i później było dobrze może coś w klimatroniku? dodam że teraz jak go podłącze to wszystko jest ok do póki nie zapale świateł lub otworzę okno...

Opublikowano

jak miałem podłączone te HIDy to przy ich włączaniu klimatronik przygasał na sekunde i później było dobrze może coś w klimatroniku? dodam że teraz jak go podłącze to wszystko jest ok do póki nie zapale świateł lub otworzę okno...

jak hidy się rozgrzewają-pobierają strasznie dużo prądu,ale jak włożysz normalne żarówki-problem powinien ustąpić-zrób jeszcze scan z modułu komfortu,ale najpierw wyczyść wszystko i potem zapal światła i opuść szyby-zobaczymy co sie dzieje zaraz po zapaleniu świateł-rozumioem,że hidy są już odłączone :cool1:
Opublikowano
  • Autor

HIDy wylądowały momentalnie w koszu... jak klimatronic jest odłączony to nie ma żadnych błędów pojawiają sie kiedy go podłącze i zapale światła lub otworze okno albo użyje czegokolwiek z elektryki w aucie...

Opublikowano

a jakie błędy generuje moduł komfortu?spróbuj jeszcze podpiąć inny moduł klimatronika i zobaczysz,czy będzie to samo

Opublikowano
  • Autor

właśnie próbuje podmienić panel klimy może jest ktoś z okolicy kto wymieni sie w celu sprawdzenia...

Opublikowano
  • Autor

no niestety nie mogę namierzyć nikogo kto by podmienił panel chyba bede musiał poszukać i kupić i dopiero wtedy sie okaże...[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 17:03_________________________________________________wymiana klimatronika pomogła jest wszystko w porządku :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.