cineq

O cineq

Osiągnięcia cineq

Reputacja

1. Czyli to nie klub tylko instytucja Wpadne dzisiaj.
  2. Witam. Będzie ktoś dzisiaj miał VAG?
  3. Witam. poszukuje kogoś znającego sie na elktryce samochodowej z Wawy i okoli-oczywiście najlepiej Audi;) Mam podejrzenia że instalacja w moim aucie jest jakać podłubana. Często sie zdarza np.-raz mam klakson,raz go niemam,czasami szyby po przytrzymaniu i puszczeniu zamykają sie same,czasami nie,czasami zapala sie airbag że o kontrolce ABS-u i wykrzyknika nie wspomne,alarm przestał działać i wiele wiele innych dziwnych akcji z jakimi do tej pory nie miałem do czynienie,niewiem o co chodzi. Bezpieczniki nie spalone,klakson nowy. Pomożecie?
  4. Dobra dzieki,sprawdze to w weekend bo narazie nie szaleje. Drogi jest taki element? Aha i czy można w jakiś inny sposób niż VAG,wykasować błędy? Nie mam tego urządzenia ani czasu żeby jeżdżić sie podłanczać-jedynie weekend a wtedy mało które warsztaty są otwarte,i niemam znajomego tu w wawie nikogo z tym sprzętem-a reszta chce za to kase.
  5. Słuchajcie Dzisiaj jak zwykle leciałem do pracy,jechałem trasą na 5 biegu i 4 tys. obrota. Wrzuciłem na luz obroty podskoczyły do 6tys.i nie chciały spaść,pedał gazu reagował ale nic nie spadało.Zjechałem na pobocze,zagasiłem silnik i odpaliłem jeszcze raz-po odpaleniu odrazu wskoczył na 6tys. i znowu trzymał. Nie gasząc go odczekałem i po kilku minutach zaczeło z powrotem spadać i teraz już jest normalnie. Wie ktoś o co tu chodzi? * nazywaj prosze watki zgodnie z regulaminem oraz stosuj odpowiedni prefix [Musashi]
  6. Witam Mam problem z moim rumakiem. Niezależnie od czasu jazdy,czy to dopiero po odpaleniu czy po pół godziny jazdy zapala sie kontrolka ABS i miga wykrzyknik. Na VAG-u wykazało koniec klocków z przodu-wymieniłem,czujniki abs-u wyczyściłem,płyn doloałem i nic. Auto z 94r. niewiem czy temat już był,coś znalazłem na elektrodzie ale za dużo mi to nie pomogło. Prosze o jakieś rady. Pozdrawiam.
  7. Zalałem właśnie Mobila 10/40 i narazie jest cisza,nie moge więcej powiedzieć bo to dopiero początek jazdy. Moge polecić środek który sie nazywa BILSTEIN czy jakoś tak,do konserwacji silnika przy wymianie oleju,lałem go wcześniej do seata teraz wlałem tu i naprawde słychać różnice w kulturze pracy silnika. Kupiłem to w sklepie motoryzacyjnym,napewno ktoś z was coś o tym wie,nie na żadnym allegro. Pozdrawiam.
  8. Spoko. Wymieniłem kata na zwykły tłumik,pasuje bodajrze od ducato i wszystko jest ok.Cicho,spokojnie i jakby dynamika sie nieco poprawiła. Niestety koszt wszystkiego razem z łącznikiem 300zł.ale zawsze to mniej niż kat. Dzięki. Pozdrawiam
  9. Witam. Mam pytanko,wiecie może jakie będą skutki wycięcia kata w 2.8? Musze wyciąć bo jest zapchany a nie będę kupował nowego. Chodzi mi np. o poziom hałasu itd.
  10. Witam. Mam pare problemów i licze na waszą pomoc:) 1.Czasami poprostu gasną mi wszystkie światła zewnętrzne i dopiero po jakimś wstrząsie auta,ostrym hamowaniu-włanczają się z powrotem.(nie bezpieczniki) 2.Na zegarach są dwa takie puste paki na których podejrzewam że coś powinno sie wyśietlać a u mnie niema nic,o co chodzi? 3.Problemz klaksonem-najpierw działał ledwo co,potem przestał całkiem-bezpieczniki też sprawdzałem i też już niewiem o co chodzi. Z góry bardzo dziękuje za pomoc. Pozdrawiam.
  11. Spoko,dzięki. Na całe szczęście kieruje się życiową zasadą że na gazie to sie obiad gotuje:) Kratki brak i przede wszystkim sporo roboty z silnikiem i totalnie poj.......a jest elektryka,niestety zalety sprowadzania. Znaczek 2.8 już usunięty Niestety nie Quatro ale....nie można mieć wszystkiego i napewno nie za taką kase;) Nie ruszam w miasto póki nie zrobie wszystkiego,mam nadzieje że marka Audi ma słuszną renome i jak zrobie wszystko to długo nim pojeżdże? Grill zostaje a zamiast lamp wole wydać na naprawy;) Będe ją tulił,pieścił,sciskał i dbał Pozdrawiam.
  12. Witam. Zgłaszam się z wielką prośbą do klubowiczów z Wawy!!!!!!!!!!!!!! Ponieważ moje kółka czekają na akcyze,podatki i rejestracje,nie moge sie nimi poruszać.są spore podejrzenia o jakieś problemy elektryczne a chciałbym wiedzieć czy jest sens rejestrować auto.,w związku z czym chciałbym prosić kogoś z wawy kto ma i umie posługiwać się VAG-iem o to żeby podjechał do mnie i sprawdził mi go na miejscu. Po pierwsze nie moge a pozatym nie opłaca się jechać do serwisu na komputer. Bardzo prosze o pomoc. Kontakt: 502-247-281 Z góry dziękuje i Pozdrawiam. Marcin.
  13. http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A4/46911