Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rayan21

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam właśnie odebrałem auto i powiem że efekt jest rewelacyjny widać że sporo pracy musieli poświęcić by wszytko wykonać bo podpowiem że elementy nie były fabryczne i montaż nie należał do najprostszych lakierowanie jak i pasowanie wykonane profesjonalnie Teraz z czystym sumieniem jestem w stanie polecić tego Pana P.s Efekt jest taki że trochę żałuję że nie mogłem pozwolić sobie na lakierowanie całości ale ta zawsze zostaje polerka pozdrawiam wszystkich
  2. w poniedziałek oddaje tam a3 zobaczymy jak wyjdzie.... zaproponowana cena jest ok zobaczymy jeszcze jak wykonanie
  3. wielkie dzięki za odp przyczyna zacięcie przepustnicy jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc zamykam temat
  4. linka jest juz nowa ale nawet jak była zdjęta zupełnie, odpięta auto nie spadało z obrotów cały czas jest to samo... obroty na max a komputer nic nie pokazuje
  5. Witam wczoraj w trakcie jazdy nagle zerwała sie mi linka gazu auto weszło na maxymalne obroty (bez odcięcia) utrzymują się one cały czas nie wiem co jest przyczyną jechałem spokojnie na prostej drodze silnik był rozgrzany proszę o pomoc Audi a4 1.6 1997r
  6. rayan21 odpowiedział(a) na rayan21 temat w Audi A4 B5
    wyrwało mi świecę- tzn świece w czasie jazdy wyrwało z gniazda i wypadła (mechanik powiedział że była za luźno dokręcona) wszystko dokręcił i jak jadę na 2tyś zaczynają podskakiwać obroty na kom zero błędów... ps. kto miał kiedyś poloneza powinien wiedzieć że świece może wybić tak że wbijała się w maskę
  7. rayan21 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam potrzebuję pomocy... całkiem niedawno wyrwało mi świecę zostało to naprawione ale od tego czasu na niskich obrotach (2tys) auto delikatnie "faluje na obrotach" (podskoki o 200-300 obrotów) Moje auto to 1.6 z 1997r za pomoc będę bardzo wdzięczny
  8. ja tak miałem w a3 1.9tdi 110km była to wina turbiny i zapieczonych łopatek auto przechodziło w tryb awaryjny w którym jest bardzo mało mocy a prędkość max to ok 110KM komputer tak robi by nie przegrzać silnika ale może być to Coś innego i oby tak było bo mnie ta naprawa kosztowała nową turbinę (z wymianą prawie 2500)
  9. witam od kilko miesięcy posiadam a4 1.6 1997 przesiadłem sie z a3 1.9tdi wiec marka jest mi troszkę znana pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.