Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maszer

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Jak ostatnio działa jak wcześnie czyli pamiętał przez chwile to teraz nie pamięta! A może gdzieś w tej pompce lub w innym miejscu jakaś bateria, która pamięta piloty?
  2. No tak, a szukałeś jakiegoś rozwiązania? Jaka może być przyczyna?
  3. Witam, mój problem polega na tym, że pilot nie kontaktuje się z autem czyli nie otwiera zamka w aucie. A dokładnie jest tak zamykam samochód i po jakimś czasie bliżej nieokreślonym około godziny lub więcej samochód nie otwiera się z pilota, czasem jeszcze rano działa. Muszę otworzyć ręcznie i włożyć go do stacyjki włączyć zapłon i jest wszystko ok znów na jakiś czas, można zamykać i otwierać. Bateria została wymieniona i nic to nie pomogło. Pomocy
  4. Zauważyłem że gaśnie mi jak skręcam w prawo jadąc do tyłu i czasem przy ruszaniu do przodu skręcając w prawo? Napiszcie gdzie mam szukać w Diesel
  5. Witam miałem ten sam problem wymieniłem manetkę ale to z innego powodu, bo długie światła nie świeciły. A teraz mam taki problem, że jak wrzucę migacz czy w P/L to mignie 1-5 razy i gaśnie, pewnie winowajcą jest przerywacz lub jakiś podobny moduł. Proszę o szybką odpowiedz, a i jak możecie to napiszcie gdzie się to znajduje lub link jak to wyciągnąć . Dzięki
  6. Hej ja mam zamontowane MG i jestem zadowolony ale korzystam od kilku tygodni. Odezwe się jak przejade jakieś 5 tys. Pozdrawiam
  7. Witam, dawno mnie tu nie bylo ale jakoś ciągle imprezy w weekendy. Ale cały czas śledzę co się tu dzieje. Pozdrowienia dla wszystkich :-)
  8. Przepustnica A co z tą przepustnicą można zrobić?
  9. Witajcie, mam ten sam problem tylko, że jam mam Disla 2,5 . Zaczęło się od tego, że przy cofaniu przy pełnym skręcie to gaśnie mi silnik, a ostatni zdarzyło mi się przy ruszaniu i miałem pół skręt i też mi zgasło od czego może to być? Proszę o podpowiedź DziękiWitajcie, mam ten sam problem. Zaczęło się od tego, że przy cofaniu przy pełnym skręcie to gaśnie mi silnik, a ostatni zdarzyło mi się przy ruszaniu i miałem pół skręt i też mi zgasło od czego może to być? Proszę o podpowiedź Dzięki
  10. Dla ludzi z okolic Żor polecam http://allegro.pl/wahacz-wahacze-wahaczy-master-sport-audi-a4-a6-vw-i1592044523.html
  11. Witajcie, mam ten sam problem. Zaczęło się od tego, że przy cofaniu przy pełnym skręcie to gaśnie mi silnik, a ostatni zdarzyło mi się przy ruszaniu i miałem pół skręt i też mi zgasło od czego może to być? Proszę o podpowiedź Dzięki
  12. maszer odpowiedział(a) na krzyniek temat w Audi A4 B5
    Polecam dla zainteresowanych tempomatem w AUDI A4 1.9 TDI (AFN) 1998r. http://www.a4.goleszow.eu/Instalacja%20tempomatu.rar
  13. Kuruja sie Dzięki Kuruj się przy pomocy Żoneczki :> Pozdrowionka
  14. No zmieniaj Ida spać Dobrej nocki w A4
  15. Robercie masz nieaktualny podpis !!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.