Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Roman-ek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. wiesz kolego odpowiedz jak cos będziesz wiedział to daj znać dzięki z gory licze na to ze to cos niezbyt waznego
  2. mam pytanie gdy obroty przekroczą 3000 obr/min włącza się kontrolka świec żarowych czyli awaria co z tym zrobić
  3. dzięki kolego za wiadomość wiesz podłączono mi kompa i stwierdzono ze poduszki pod silnikiem wyswietlają bład jak dodam gazu mam czujnik gazu zepsuty ustwiłem sie na serwis zobaczymy co powiedzą i ile będzie kosztowało haha ale dzięki za odpowiedz [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________mam pytanie czy jest mozliwośc zainstalowania navi do mojego audi czy muszą być specialne okablowania ja mam standardowe radi cd
  4. dzieki kolego za pomoc ale co ma do tego kontrolka EPS [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________możesz mi mniejwięcej powiedziec gdzie znajduje sie to łącze bo byłem u mechanika i powiedział mi ze pompa le wiesz gości nawet nie wiedział czy to A4 czy A6 byłem w szoku bardzo ci dziękuję za odp. wiesz sprawdze to dzięki za odp. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________mam jeszcze takie pytanie jak działają spryskiwacze na światła przednie od niedawna mam AUDI i nie wiem jak to działa doprowadzenie mam z płynem ale nadal nie wiem z góry dzięki za pomoc
  5. mam pytanie nie wiem co się dziej jadąc włączyły mi się kontrola świec żarowych która zaczęła migać pulsacyjnie i kontrolka ESP i w tym samym momencie auto nie reagowało wcale na gaz obroty wskoczyły na 1100 obr i wcale nie reagował na gaz ktoś mi pomoże bo podpięto mnie pod kom.i pokazał się błąd czujnika w baku paliwa ponoć wyczyscili ujechałem 30 km i to samo kontrolka ESP i kontrolka świec auto max.65km/h jedzie i mam problem prosze o pomoc dzięki z gory jest to audi 2,5 tdi quattro 2002 rokfiltr paliwa wymieniony nie wiem czy to pompa czy przekaznik elektryczny do pompy dzięki
  6. Witam, Mam na imię Piotrek jestem z Rzeszowa, moje auto to AUDI A4- 2,5 TDI QUATTRO

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.