-
[B6 BAU] Problem z silnikiem
wiesz kolego odpowiedz jak cos będziesz wiedział to daj znać dzięki z gory licze na to ze to cos niezbyt waznego
-
[B6 BAU] Problem z silnikiem
mam pytanie gdy obroty przekroczą 3000 obr/min włącza się kontrolka świec żarowych czyli awaria co z tym zrobić
-
[B6 BAU] Problem z silnikiem
dzięki kolego za wiadomość wiesz podłączono mi kompa i stwierdzono ze poduszki pod silnikiem wyswietlają bład jak dodam gazu mam czujnik gazu zepsuty ustwiłem sie na serwis zobaczymy co powiedzą i ile będzie kosztowało haha ale dzięki za odpowiedz [br]Dopisany: 14 Styczeń 2010, 20:54_________________________________________________mam pytanie czy jest mozliwośc zainstalowania navi do mojego audi czy muszą być specialne okablowania ja mam standardowe radi cd
-
[B6 BAU] Problem z silnikiem
dzieki kolego za pomoc ale co ma do tego kontrolka EPS [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 23:04_________________________________________________możesz mi mniejwięcej powiedziec gdzie znajduje sie to łącze bo byłem u mechanika i powiedział mi ze pompa le wiesz gości nawet nie wiedział czy to A4 czy A6 byłem w szoku bardzo ci dziękuję za odp. wiesz sprawdze to dzięki za odp. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 23:07_________________________________________________mam jeszcze takie pytanie jak działają spryskiwacze na światła przednie od niedawna mam AUDI i nie wiem jak to działa doprowadzenie mam z płynem ale nadal nie wiem z góry dzięki za pomoc
-
[B6 BAU] Problem z silnikiem
mam pytanie nie wiem co się dziej jadąc włączyły mi się kontrola świec żarowych która zaczęła migać pulsacyjnie i kontrolka ESP i w tym samym momencie auto nie reagowało wcale na gaz obroty wskoczyły na 1100 obr i wcale nie reagował na gaz ktoś mi pomoże bo podpięto mnie pod kom.i pokazał się błąd czujnika w baku paliwa ponoć wyczyscili ujechałem 30 km i to samo kontrolka ESP i kontrolka świec auto max.65km/h jedzie i mam problem prosze o pomoc dzięki z gory jest to audi 2,5 tdi quattro 2002 rokfiltr paliwa wymieniony nie wiem czy to pompa czy przekaznik elektryczny do pompy dzięki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Mam na imię Piotrek jestem z Rzeszowa, moje auto to AUDI A4- 2,5 TDI QUATTRO
Roman-ek
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta