Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czestochowa

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez czestochowa

  1. realnie na szafie jest troche mniej [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 19:33_________________________________________________a jakie to ma znaczenie?? chodzi ci o to ze turbina nadaje sie do regeneracji??
  2. przelotu w sensie przebiegu ?? około 230-240
  3. o ile wiem to nie mam katalizatora.. n75 już kiedyś zamieniałem ale nie przyniosło to oczekiwanego efektu a pogorszyło to tylko dynamike jazdy... weżyki podciśnieniowe są nowe.
  4. Witam bardzo często łapie mi błąd 575 a ostatnio dwa razu usuwałem 17987.. a poza tym mam wrażenie ze silnik jest troszeczke przymulony.. od kiedy ja kupiłem mam problemy z turbina :/ dzisiaj czyściłem przepływke i erg. statyczne 001 003 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7d0cb935cab16094.html 007 013 023 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d568245e3490cf90.html dynamiczne 001 003 004 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/edd3471ea31d4144.html 008 010 011 http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a6504bdddd04de11.html
  5. w jaki sposob mam zagrzac go recznie ?? swiece sa napewno dobre. co do zaplony to musze jeszcze sparawdzic. o kompresji tez wspomonal mi ten mechanik ale u niego nie moglem tego sprawdzic...
  6. kat wtrysku wynosi 1.3 a mapy podaja 1.5 wiec chyba jest dobry udalo sie skasowac wszystkie bledy zostala tylko blad czujnika temperatury g 62 czyli tego ktory jest odpiety...
  7. witam auto nie pali na zimnym silniku. latem zawsze udawalo sie jakos odpalic ale puszczal dyma.. Na kompie wychodzi blad przekaznika swiec żarowych i tego bledu nie da sie usunac. wymienilem przekaznik i nic sie nie zmienilo:/ zaprowadzilem auto do mechanika sprawdzil świece i okazalo sie ze sa ok. ale nie podaja na nie pradu i nie wiedzila jaka jest przyczyna.sam troche poszperalem na necie i znalazlem informacje ze przyczyna moze byc czujnik temperatury plynu chlodzacego. na odpierym czujniku podgrzewa swiece ale auto i tak ciezko odpala, trzeba je dlugo trecic :/ pomocy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.