Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bartek-64

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bartek-64

  1. Witam wszystkich mam pytanko czy pompa z tej aukcji http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=247440853 bedzie pasowala do mojego auta? mam 1.8 benzyna 20v 1995 rok Z gory dzieki za pomoc Popraw temat inaczej trafi do Kosza Uzupełnij profil [spedyt]
  2. nie no cieple daja jak z farelki, napewno nie jest to powietrze z zewnatrz
  3. Witam wszystkich, mam pytanko jakis czas temu moje autko przestalo chlodzic troszke mu sie pokrecilo i teraz grzeje do tego przyciski nawiewu wogole nie reaguja (daje nawiew na pasazera a wieje na szybe zreszta praktycznie tylko na szybe). Czy ktos spotkal sie moze z czyms takim? Ile kosztuje "napelnienie" klimy -bo domiemam ze jej tez zabraklo "paliwa"-? A i czy to normalne ze po odpaleniu silnika przez jakis czas na poczatku wszystko miga (chodzi mi o wyswietlacz sily nadmuchu i temperatury)? Pozdrawiam
  4. Neste ja tez odwiedzam te stacje i nie narzekam palce karta wszystko szybko sprawnie i paliwo dobrej jakosci tak wiec ..... wybor nalezy do Ciebie zapraszam kolege najpierw do NEWBIE i do zapoznania sie z regulaminem forum
  5. [/i]Wiam waszystkich jestem nowym posiadaczem pieknej A4 o jej zaletach chyba nie musze nikomu pisac martwi mnie jednak ilosc paliwa ktora moja pieknosc pochlania a mianowicie mam A4 1.8 benz bez rzadnych poprawek itp i na trasie jak pokonuje codzien do pracy i z powrtem tj ok 25 km w cyklu pozamiejskim spala 12l i cos mi tu wlasnie nie pasuje nie jestem znawca nawet sie nie interesuje motoryzacja ale dbam o to co mam tak wiec jesli ktos jest "bieglejszy" w temacie wie jak i gdzie sprawczic? byc moze cos ustawic? poprawic a byc moze wszystko jest ok - chociaz nie wydaje mi sie- prosze o odp Pozdrawiam wszystkich witaj i zapraszam do zapoznania sie z regulaminem P.S zmienilem temat bo nie wiadomo o co chodzi .... spanky .... P.S.1 A ja dodam żeby uzupełnił profil - lukaszr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.