Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

borys

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. lol stary zeby taka gdzies byla to bym sie nie pytal... Byla jedna ale chcieli 12tys to ja dziekuje, ale z 2strony to sie im nie dziwie, bo jak ja zrobia to wezma z 34 tys. A wiez jakiejs starej niema z instalacja AVG bo ona chyba faktycznie tylko od polowy 1999 roku [ Dodano: 02-05-2007, 19:51 ] chyba nikt mi nie pomorze
  2. Mam na imie Lukasz a na nazwisko Godlewski pochodze z Bogut, wojewodztwo mazowieckie Przepraszam ze odrazu nie napisalem tutaj ale myslalem ze regulamin forum odnosi sie jak kazdy inny do: bez przeklenst, kultura, brak reklam itp.... Fajnie ze tu jest inaczej mam nadzieje ze jak zrobie swoj wuzek to bende bardzo aktywny... A ten wuzek to A4 B5FL 1999\00 1.9TDI 110koni AVG A i jeszcze raz sorki za blendy ale moja dyslekcja jest...
  3. Na poczatku pragnąłbym sie przewitac :biggrin: i ewentualnie przeprosic za błędy ktore moga sie pojawic w mojej pisowni gdyz jestem dyslekto-ortografikiem Kupielm niedawno Audi a4 1.9TDI 110koni AVG z 1999\00rok z niedzialajaca instalacja elektryczna, byla po zalaniu woda. No i szukam instalacji i nigdzie takiej nie moge znaleźć kupilem od 90 konej, calkowicie inna a gosci zapewnial ze bedzie dobra!! musi chcial tylko sprzedac co za ludzie... Prosze o pomoc czy jakas inna (zastepcza) bedzie moze pasowac??? A moze wiecie kto sprzedaje takie cacka, albo kto sprowadza angliki na czesci... Gdzies tu przeczytalem ze AVG to tylko od polowy 1999roku ale wiele razy widzialem kombi z 1997 roku 110 kona czyli tez musi byc AVG a moze AFN.... Plagam pomocy, bo audi jest piekna i zal mi ja sprzedawac.... nicle, alumki, klimatronic, czarna perla [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 09:38 ] kolego regulamin i dział Newbie na poczatek [ Komentarz dodany przez: Iceman: 29-04-2007, 10:04 ] odblokowałem po zastosowaniu sie do regulaminu [ Dodano: 29-04-2007, 10:09 ] dziekuje i bardzo przepraszam, gdybym wiedzial odrazu spontanicznie bym to zrobil a chociasz w dobrym miejscu zalozylem ten watek?? [ Komentarz dodany przez: Murzyn: 29-04-2007, 10:26 ] poprawilem nazwe tematu (regulamin pkt2) i przenioslem do odpowiedniego dzialu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.