Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

DIMO

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zaloguj sie na audi-maniacs.com Jest pare ziomkow ktorzy tam mieszkaja
  2. Acha spoko. Musisz sprobowac zawsze mozesz zaczac nowy projekt lol
  3. Nie rozumiem wypowiedzi.... Myslisz ze nie ma lepszych aut tutaj od ziomkow z AM??
  4. Tylko zeby to B6 pojawilo sie na jakims zlocie w Uk
  5. Andrzejka nie bedzie ale ja to zrobie Krystian
  6. Haha Krystian az taki bogaty klub nie jest:p
  7. No jak co?!?! Siedzisz dalej w uk to zabieraj sie z Andrzejem a jak nie to samolot i w luton cie odbierzemy, lol
  8. Dawac panowie. Dobrze bedze odswiezyc(zobaczec) "wasze" mordki. Macie po blisku przeciez. A tak ukrywacie sie tylko na A4 klubie
  9. A od kiedy jakis zlot w dover byl??? Ja takiego nie pamietam panowie.
  10. No wlasnie chlopaki niezarejestrowani autka nie widza no i wlasnie przezuc wyjazd na 2,3,4 to beda trzy auta, lol
  11. Michal zaprezentuj te fure w koncu na AUDI-MANIACS i pojaw sie na zlocie. No i ktorego to dokladnie sie wybierasz do PL moze razem popedzimy...
  12. Witam wszystkich wlasnie wrócilem z Polandii. Widze, ze kolejny zlocik sie udal i zaluje ze tym razem na nim nie bylem, bo widze ze zabawa i organizacja jak poprzednim razem byla rewelacyjna. Tak wiec zapraszam nowych fanów Audi, których twarzy jeszcze nie widzialem na mój profil: http://nasza-klasa.pl/profile/3283596. Pozdro
  13. Witam A wiec mam smutna wiadomosc. Ja - czyli DANIO niestety odpadam ze zlotu niestety, mam nie oczkiwany i nieplanowany wyjazd do PL tak wiec mnie nie bedzie cholewka. Takze Dominik sciagnij mnie z listy z obydwu dni. Sorki mates. Oby bylo tak milo jak ostatnim razem. Pozdro
  14. No widze ze nam ie grono nowych twarzy powieksza - dobrze, dobrze :tongue4:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.