Treść opublikowana przez DIMO
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Zaloguj sie na audi-maniacs.com Jest pare ziomkow ktorzy tam mieszkaja
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Acha spoko. Musisz sprobowac zawsze mozesz zaczac nowy projekt lol
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Nie rozumiem wypowiedzi.... Myslisz ze nie ma lepszych aut tutaj od ziomkow z AM??
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Tylko zeby to B6 pojawilo sie na jakims zlocie w Uk
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Andrzejka nie bedzie ale ja to zrobie Krystian
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Haha Krystian az taki bogaty klub nie jest:p
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No jak co?!?! Siedzisz dalej w uk to zabieraj sie z Andrzejem a jak nie to samolot i w luton cie odbierzemy, lol
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dawac panowie. Dobrze bedze odswiezyc(zobaczec) "wasze" mordki. Macie po blisku przeciez. A tak ukrywacie sie tylko na A4 klubie
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A od kiedy jakis zlot w dover byl??? Ja takiego nie pamietam panowie.
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
No wlasnie chlopaki niezarejestrowani autka nie widza no i wlasnie przezuc wyjazd na 2,3,4 to beda trzy auta, lol
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
Michal zaprezentuj te fure w koncu na AUDI-MANIACS i pojaw sie na zlocie. No i ktorego to dokladnie sie wybierasz do PL moze razem popedzimy...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Podaj logi
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam wszystkich wlasnie wrócilem z Polandii. Widze, ze kolejny zlocik sie udal i zaluje ze tym razem na nim nie bylem, bo widze ze zabawa i organizacja jak poprzednim razem byla rewelacyjna. Tak wiec zapraszam nowych fanów Audi, których twarzy jeszcze nie widzialem na mój profil: http://nasza-klasa.pl/profile/3283596. Pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Witam A wiec mam smutna wiadomosc. Ja - czyli DANIO niestety odpadam ze zlotu niestety, mam nie oczkiwany i nieplanowany wyjazd do PL tak wiec mnie nie bedzie cholewka. Takze Dominik sciagnij mnie z listy z obydwu dni. Sorki mates. Oby bylo tak milo jak ostatnim razem. Pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No widze ze nam ie grono nowych twarzy powieksza - dobrze, dobrze :tongue4:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie znalazlem numery tel. takze wysylam smski do wszystkich gdyby co... Pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Ja jak juz napisalem bede na 100% i na karty tez na liste prosze wpisac. Pozdro na razie wszystko mam zapisane -prosze o PW z info od chętnych - domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Panowie i Panie oczywiscie mnie ta data jak najbardziej odpowiada wiec przybede znowu. Na nocke zostaje i na karty tez sie pisze. Autko mam juz sprawne. Pozdrowionka
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Dzieki wielkie Mariusz, a kiedy Ty bedziesz w PL bo ja do 16 wrzesnia to moze na piwko sie spikniemy. Pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Mario co do tego spotkania to niestety Ja sie nie pisze niestety - bede w PL
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
No filmik klasa - Szacuneczek
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Jo tyz jo tyz cekom
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Huan dostales moja plytke z filmem???
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
A ja jeszcze chlopaki nie powiem dokldnie daty. Zonka mi do Polandi teraz pojechala na operacje i sam z dzieciakami siedze. A konkretnej daty powrotu jej nie znak. A i tak juz zaj... dostaje. Pozdro
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Przepraszam moze mnie ktos wkreci co robiliscie tam na górze??? Bo ja juz sie tam nie dostalem Zawsze mozna inny parking wychaczyc :>