Treść opublikowana przez kamilniemiec
-
kontrola trakcji i abs
gdze znajduje sie ten czujnik to go poprostu wymienie czy lepiej wymienic akku
-
kontrola trakcji i abs
probowalem na jak dlugo musi byc akku odczepione
-
kontrola trakcji i abs
Jak to zrobic odepne akku i co potem
-
kontrola trakcji i abs
Witam swieci mi sie kontrola trakcji blad 01826 geber fur lenkwinkel G85 spannungversorgung KL 30 35-00 czy mam wymienic najpierw baterie juz jest stara choc nie robi problemow z odpalaniem pozdrawiam
-
Centralny zamek
Zamek sie normalnie przekreca jak wyglonda ten mikrowylacznij wymontowac musze zamek znalazlem to https://www.google.pl/search?q=mikrowy%C5%82%C4%85cznik+audi+a4+b5&newwindow=1&tbm=isch&imgil=KcOdJRd6EviwZM%253A%253BVEk6wK72jRhMZM%253Bhttp%25253A%25252F%25252Fwww.elektroda.pl%25252Frtvforum%25252Ftopic2776033.html&source=iu&pf=m&fir=KcOdJRd6EviwZM%253A%252CVEk6wK72jRhMZM%252C_&biw=1440&bih=751&usg=__SrhFM566F3AQgu0MVoa6Oe2yvWI%3D&ved=0CEYQyjdqFQoTCJighPX3v8cCFQsULAodLLwF5A&ei=rR7aVdiVN4uosAGs-JagDg#imgrc=KcOdJRd6EviwZM%3A&usg=__SrhFM566F3AQgu0MVoa6Oe2yvWI%3D czyli sama wkladka zamka nie tylko ta pompka
-
Centralny zamek
Witam mam problem z centralnym zamkiem od strony kierowyc nie dziala jezeli zamykam od strony pasazera to wszystko jest ok zamyka i otwiera wszystko tez strone kierowcy jezeli od strony kierowyc tylko drzwi kierowyc Dane audi a4 1,6 rok 1996 pozdrawiam
-
wentylator chodzi caly czas
juz bylem krotko przed termin na dzis byl zrobiony a to ze mieszkam w niemczech no to bam 85e za godzine
-
wentylator chodzi caly czas
Ok czujnik zamontowany no i nic zagrzany silnik odpowietrzony uklad 15 minut i dalej sie wlancza kable sprawdzam po kolei kostce i na podszybiu w skrzynce z bezpiecznikami woda przekaznik zasniedzialy wd 40 i cud dziala wywiercilem odplyw by woda odplywala na wszeli wypadek nowy przekaznik choc na starym tez szlo ale lepiej losu nie kusic no czujnik temperatury na darmo serdeczne dzieki Dajmon
-
wentylator chodzi caly czas
czujnik mam ide go zamontowac zaraz dam dalej znac
-
wentylator chodzi caly czas
tych rezystorow niemam wentylator chodzi jak mam wyciagniety kluczyk jak wloze klucz i przekrece ne zaplon odrazu sie wylancza czyli mowisz ze ten czujnik na dole przy chlodnicy na schlauchu czy jest podlaczony czy nie wentylator moze chodzic blad na vag jest 18080 P 1762 -004 jade kupic ten czujnik
-
wentylator chodzi caly czas
ok i dzieki zdjelem wytczke na dole przy chlodnicy i tez mic nadal chodzi ,na chlodnicy od klimy i tu tez nic jest jeszcze jeden na chlodnicy gdzie dalej szukac
-
wentylator chodzi caly czas
Wyciagnolem bezpiecznik i na razie spokoj
-
wentylator chodzi caly czas
jest on na chlodnicy czy to ten ze drugiej strony na silniku kolo pod szybia bo tego ostatnio wymienialem tylko ten mial 4 przewody
-
wentylator chodzi caly czas
Witam dzis chcialem odpalic samochod i byl pusty aku nic pod prostownik i nagle uslyszalem jak chodzi cos wentylator wlanczy sie co jakies pare sekund bez zaplonu gdzie szukac bledu vag nic nie znalazlp pozdrawiam
-
Auto nie odpala
2,0 l benzyna na gazie
-
Auto nie odpala
Witam 2 dni temu wymienilem swiece bo szarpal mi na gazie nic nie pomoglo dalej szarpal a nawet bylo gorzej bo niemial mocny sprobowalem zmienic kabel tz, ta fajke od swiec z 1 zylindra na 4 i odwrotnie vagiem wyczytalem bledy 17584 17072 16804 16500 16523 skasowalem no i lipa auto kompletnie tera nie odpala co robic prosze o szybka pomoc Na wszystkich cylindrach jets iskra na desce rozdzielczej jest informacja hamulca recznego moze to byc pompa paliwa jej nie slysze jak przekrencam kluczyk
-
2 seson na hankook ventus prime2
Witam w zeszlym roku kupilem 2 opony hankook stare tez takie byly i bylem z nich zadowolony przejechano ok 100tys tera na nowych ok 30 i sa lyse jaka jest przyczyna, prosze o oprade zanim wynienie drozki kierownicze i zrobie diagnostyke, niewiem czy to potrzebne opony so rownomiernie zjechane nozliwe ze leciutko po zewnetrznej stronie wiecej prosze o porade
-
[B6 AWX] Ostrzegajaca Kontrolka hamulca na wyświetlaczu w B6 !
Wiatam a jest wogule mozliwe wylonczyc ta opcje VAGIEM jezeli tak jak to zrobic bo ostatnio zmiemialem przewod hamulcowy i uszkodziem kabel niestety a klocki sa jeszcze ok pozdrawiam
-
Analiza bledow 16555 i 16556
Witam dzis nagle nie moglem odpalic auta, choc wczesniej jakie 5 min wszystko funkcjonowalo. Po paru godzinach bylo znowu wszystko ok , podlonczylen pod kompa i wyskoczyly te bledy 16555 P0171 Wyważenie paliwa – system osłabiony (bank 1) B 16556 P0172 Wyważenie paliwa – system wzmocniony (bank 1) B co oznacza to teraz bledy skasowane narazie ok ale jezeli sie znowu powtorzy co wtedy robyc z czym jest to zwiazane pozdrawiam
-
Błąd 16806 P0422 - wydajność katalizatora w A4 B7 2.0 ALT
no wlasnie mam ten sam problen kontrolka silnika sie pali nr bledu 16806 kat mam nowy ---------- Post dopisany 03-11-2012 at 07:37 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 21:54 ---------- widze ze nik tu na ten temat mi nie pomoze
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Witam co myslicie na temat tego oleju Pennasol 5W-30 Longlife III czy jest tak samo wydajny jak Castrol SLX 5W-30 Longlife 3, do tej pory wlasnie uzywalen tego 2 ale moze ten Pennasol tez jest niezly pozdrawiam
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
no jest ok mam reszte srob odkreconych dowiercam do wysokosci felgi i wychodze z zalozenia ze glowka po prostu sie zlamie od szarpniecia tak?
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
moze pomoze tylko, ze ja nawet do tego punktu nie dochodze gdy staje na klucz on odrazu wyskakuje problem jest nawet aby klucz tam sam sie utrzymal, jest ok, sprobuje jutro WD 40 a jezeli bede musial wiercic gwint ma 14mm bedzie ok jezeli uzyje 10mm wiertlo tak aby nie uszkodzic gwintu czy masz lepszy pomysl dzieki
-
[ALL] Śruby zabezpieczające problem
Witam mam problem ze zmiana kol jedna ze srub zabezpieczajacych ( sruba z ta inna nasadka zabezpieczajaca przed kradzieza felg) glowka jest juz wyslizgana i nie moge jej odkrecic klucz wyskakuje mi moze macie jakis pomysl pozdrawiam
-
[B5 ADR] Błąd 16555 oraz16685 auto gaśnie
auto odpala sa tylko wachania obrotow na samym poczatku oraz gdy silnik cieply czasami trzeba go troche krecic pozdro