Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kamilniemiec

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kamilniemiec

  1. Witam od zeszlego tygodnia mam problem z moim passatem 1,6 benzyna/gaz 2001 rok auto gasnie na biegu jalowy vag wykazal nastepujace bledy 16555 - Fuel Trim: System Too Lean: Bank 1 P0171 - 35-10 - - - Intermittent 16685 - Cylinder 1 Misfire Detected P0301 - 35-10 - - - Intermittent swiece maja ok 5000 km kable niewiem, w czym moze lezec przyczyna czy wymiana kabli pomogla by zlikwidowac ten problem pozdrawiam ps wiem ze to forum audi forum passat jest strasznie mizerne heheeheh
  2. kostke spielem paskami do kabli [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:09_________________________________________________to najpierw zlutowac a potem usuwac blad a czemu tego nie robili tak w serwisie [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:33_________________________________________________blad raczej powinien zniknoc jezeli przyczyna nie byla by usunieta to by wyskoczyl na nowo np jak robile too polskim vagiem to niby cos tam lonczy ale do skasuj nie dochodzi z vagiem 311.2 wyskakuje za duzo polonczen blod do kontynlowania ,ale ten robi mi kompletne skanowanie ale tez bez usuwania bledow z vag 409.1 wogule odpada wyskakuje nie pelna wersja nie mozliwe do kontynlacji
  3. tak o jest na kostce ja wiem skad pochodzi ten blad nie wiem jak go usunac vagiem jak to usune to to zlutuje ale najpierw musze to usunac wiec prosze o wskazowki jak mam to zrobic [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 21:01_________________________________________________albo pourywal kabelki .. :polew: :polew: :polew: :polew:
  4. auto nie jest po strzale poruszylem siedzenie i kostke i wyskoczyl blad normalne po prostu jak wchodze skanuj auto to u vag wyskakuje jakis blad ze za duzo funkcji czy cos takiego juz kiedys bylem z tym u audi i auo 100% NIE JEST PO STLUCZCE to jest raczej z programem robie cos nie tak potrzebuje kogos kto mi wytlmaczy jak to zainstalowac moze jakis link z pelna wersja o po prostu do tego etapu skasuj blad nie dochodze a i dzieki za tak szybka reakcje[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:31_________________________________________________jest to blad air bag siedzenie kierowcy sporadyczna
  5. Witam mam problem z vagiem spedzilem juz wiele godzin bez skutecznie posiadam wersje 409-1 i 311-2 oraz polskiego vaga oczwiscie sa to nie pelne wersje moj problem nie moge skasowac bledu AIR BAG posiadam kabel http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220389770875 do tego adapter usb nieweim jak juz do tego sie zabrac brakuje mi juz cierpliwosci ;( poszukuje osobz ktora miala by chwilke i wytlumaczyla mi jak do tego mam sie zabrac moj skype to kamilniemiec63 prosze o pomoc
  6. czesc i czolem posiadaczom a 4-ki :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.