-
subwoofe
witam mam pytanie moj subwoofer dziwnia gra troche charczy mam zamiar wstawic w jego miejsce glosnik subwoofer ale nie orginalmy i troche mocniejszy nie wiem jak do tego podejsc czy od strony bagaznika czy od srodka ???czy ktos robil taka podmianke i czy to dziala ????dzieki
-
[B6 AWX] Przyciski w drzwiach w schowku od czego są
Czy ktos moze mi powiedziec do czego sluza dwa przyciski ktore sie znajduja na drzwiach od kierowcy(kolo kieszeni) dzieki wielkie za pomoc
-
[ALL B6] Dziwne pukanie podczas skręcania przy małych prędkościach
:> dzieki za wskazowki pozdro.
-
[ALL B6] Dziwne pukanie podczas skręcania przy małych prędkościach
w moim audi slysze dziwne pukanie podczas skecania przy malych predkosciach irlandzki mechanik (kilku)nie mogli mi pomoc(debile) ale jeden znajomy mechanik powiedzial ze to moga byc klocki a dokladnie brak jakis sprezynek i dlatego klocki naprezaja sie w siedzisku czy to mozliwe mowil zed to nic powaznego ale wkurza mnie to pukanie w mojej czarnej besti dzieki wielkie za pomoc
-
tuba
ostatnio wstawilem do audi radio jvc i adapter ktory sprawil ze tylne glosniki i sub dzialaja idealnie ale jak dasz glosniej to sub nie daje rady wiec chcem wstawic tube z wbudowanym wzmacniaczem ale ktoredy puscic kabel od zasialania wszytko w audi jest dopracowane ze palca nie mozna wcisnac wiec moze ktos juz to robil w tym modelu jesli tak to czekam na jakies wskazowki ?????albo czy zasilanie moge pociagnac od orginalnego wzmacniacza????dzieki:)
-
[B6 ALL] Lokalizacja wzmacniacza
Mam pytanie odnosnie wzmacniacza w audi czy ktos wie dokladnie gdzie on jest zlokalizowany szukalem po internecie ale troch lipa dzieki
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich serdecznie:) :)
milosz0076
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta