-
[B5 1Z] Sprężarka nie dostaje prądu.
Podepnę dzisiaj komputer i sprawdzę. Sprawdzałem bezpiecznik od klimatyzacji, ale odpowiada on też za wentylator, a ten działa. Czy jakieś inne bezpieczniki powinienem sprawdzić? Sprawdziłem ten przekaźnik - jest dobry Komputer podłączyłem, ale żadnych błędów nie wykazał. Hipppek, mógłbyś mi podać jakie bezpieczniki powinienem jeszcze sprawdzić? Bardzo proszę o pomoc.
-
[B5 1Z] Sprężarka nie dostaje prądu.
Bardzo dziękuję. Sprawdzę, czy działa.
-
[B5 1Z] Sprężarka nie dostaje prądu.
Witam serdecznie. Kilka dni temu podczas jazdy przestała mi chłodzić klimatyzacja (climatronic). Początkowo sądziłem, że skończył się czynnik. Odkręciłem zawór i wcisnąłem tę wewnętrzną igłę i czynnik zaczął się ulatniać. Drugie podejrzenie to sprzęgło. Aby je sprawdzić podłączyłem klimatyzację "na krótko" i sprężarka ruszyła. Okazuje się, że prąd nie dochodzi. Na drodze od panelu do złącza musi być coś skopane. Sprawdziłem przewody i wyglądają dobrze. Czy może to być przekaźnik? Wiecie może. który przekaźnik odpowiada za klimatyzacje? Ten pod maską przy komputerze czy któryś z tych pod kierownicą? Dodam, że po wciśnięciu przycisku na panelu zapala się gwiazdka i słychać "pyknięcie". Czy presostat może być tego przyczyną? Bardzo proszę o pomoc.
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie logów (Ibiza 1.9 TDI)
Czyli mam zrobić wszystkie możliwe logi? Czy jakieś konkretne? Mógłbyś mi podpowiedzieć?
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie logów (Ibiza 1.9 TDI)
Dzięki za odpowiedź. Ale jak to wywnioskować po logach? Na co należy patrzeć? A N75 odpada?
-
[INNE] Prośba o sprawdzenie logów (Ibiza 1.9 TDI)
Witam wszystkich. Czy mogę prosić o sprawdzenie logów z Ibizy 1.9 TDI 110 koni 98 rok? To jest autko mojego przyjaciela.Zrobiliśmy logi, ponieważ auto traci moc na IV i V biegu przy ok. 3000 obr. Od tego momentu turbina przestaje działać na wszystkich biegach do czasu ponownego uruchomienia silnika. Na pozostałych biegach turbina działa do odcięcia. Problem odkrył niedawno na trasie, ponieważ auto ma od niedawna i do tej pory jeździł głównie po mieście. logi dynamiczne - III bieg, turbina działa do końca: logi dynamiczne - IV bieg, samochód traci moc przy ok. 3 tys.: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/45f8fc9ab96f03b0.html Czy powinienem zrobić logi z innych grup? Robiłem to pierwszy raz, dlatego zbytnio nie orientuję się w temacie. Czytaliśmy już wiele na ten temat. Mówi się dużo o zapieczonych kierownicach, N75, a nawet wymiana przepływomierza komuś pomogła. Z góry dziękuję za pomoc.
-
[ALL] Licznik dzienny
Wszystkie bezpieczniki są ok. Sorki że znowu odświeżam temat. Sprawdziłem jakiś czas temu piny w kostkach od licznika i okazuje się że prąd do licznika dochodzi. Do bezpieczników również dochodzi. Czyli sprawdziło się najgorsze że coś w samym liczniku padło. Licznika wymieniać się raczej nie opłaca. Może jednak ktoś wie jak to naprawić? Nie znam niestety elektryka który znal by się na licznikach. Pozdrawiam
-
[ALL] Licznik dzienny
Odpala bardzo ładnie. Poza zerowaniem się licznika po wyłączeniu zapłonu przestaje chodzić zegarek i wskazówka obrotomierza pozostaje na poziomie biegu jałowego. Najprawdopodobniej w liczniku nie jest podtrzymywane napięcie. Dzięki Szogun0 wiem które piny w kostce od licznika są odpowiedzialne za podtrzymywanie napięcia. Jak kumpel będzie miał czas to zajrzy i może naprawi. Wczoraj nie naprawił bo właśnie nie znaliśmy rozpiski pinów w kostkach.
-
[ALL] Licznik dzienny
Niestety u mnie raczej nie pomoże bo licznik kasuje się zaraz po przekręceniu kluczyka, jeszcze przed odpaleniem.
-
[ALL] Licznik dzienny
Elo! Wracam z tematem kasowania licznika dziennego. Dzisiaj kumpel rozmontował to zabezpieczenie i niestety okazało się że to nie ono odcinało prąd od licznika. Proszę powiedzcie co jest odpowiedzialne za podtrzymywanie napięcia w liczniku? Może jakiś kondensatorek czy coś w tym stylu co wmontowane jest w licznik? Kumpel powiedział mi że by to naprawił gdyby właśnie wiedział tę rzecz albo miał schemat do kostek licznika i wtedy można byłoby coś kombinować wiedząc który kabel jest za to odpowiedzialny. Bardzo Was proszę o pomoc
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
lukasz1981lukasz jak to możliwe że znalazłeś w takiej cenie? ale było ono już wystawione czy szukałeś w ogłoszeniach z samochodami po rozbiórce? ja znalazłem człowieka który ma do sprzedania za 65 zł
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Jeszcze nie, ale teraz przynajmniej wiem jak tego szukać na Allegro.
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Jeszcze jeden odpisał, jego cena - 60 zł. Spróbuję negocjować.
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Wysłałem trochę maili z zapytaniem o światło stop. Na razie dwóch odpisało. Jeden chce za nie 100, a drugi 80 zł.
-
[B5 Sedan] Trzecie światło stop
Nie mam. Pytałem już kilka osób i tylko z półką sprzedają. Nie spieszy mi się i może coś się kiedyś trafi.
morwi
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta