Jump to content
IGNORED

[B5 Sedan] Trzecie światło stop

morwi
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Moja :a4fan: nie ma niestety trzeciego światła stop. Od dłuższego czasu szukam oryginalnego światła i nic. Teraz nie zależy mi już na oryginalnym światełku, tylko na takim, które przede wszystkim komponowałoby się z tylną szybą. Co sądzicie o tym: http://allegro.pl/item204133696_nowe_swiatlo_stop_orginal_vw_bora.html ? Będzie całkowicie przylegała do szyby, czy będą luki?

Nazwij jakoś temat bo nie wiadomo o co chodzi!! :kwasny:

Powinno pasować, musiałbyś sprawdzić ale ori to ori!! ;)

Niestety nie mam jak sprawdzić. Mogę powiedzieć tyle, że na innej aukcji z takim samym światłem były zdjęcia , na których zamontowane było ono w Audi 80. Nie były to fotki z bliska, więc nie jestem do końca pewien czy idealnie pasowało. Nie wiem też, czy nachylenie tylnej szyby w 80 jest takie samo jak w A4.

Poczekaj może ktoś przekładał już stopa z innego auta , to się wypowie......albo i nie.

nie kupuj, bo na bank nie bedzie przylegac. jest nizsze i duuuzo szersze. przypomina bardziej 3ci stop z A6 sedana...

tak jak wspomnieli przedmowcy- szroty, lub allegro, z tym ze nie wpisuj "stop audi" tylko np "a4 czesci" "a4 rozbiorka" albo "a4 polka"- czesto sprzedaja tylne polki, na ktorych jest stop (ja tak kupilem;) i gwarantuje Ci ze w jeden dzien znajdziesz jakies auto z 3cim stopem- zadzwonisz, poprosisz i Ci wymontuja (upewnij sie, zeby nie zapomnieli o kostce do podlaczenia).

http://allegro.pl/item208937504_audi_a4_b5_tylna_polka_podszybia_sedan_95_99.html - dzwon, spytaj czy sprzeda stop oddzielnie. Nie przeplac tylko, mysle ze 40-50 pln to jest max. podlaczenie to chwila moment, odchylasz wykladzine w bagazniku przy lampie, podpinasz sie pod odpowieni kabel i gra. na starej polce polozysz stop, zaznaczysz mniej wiecej miejsce na kostke- trzeba wyciac- najlepiej od spodu, male wiertelko a pozniej ostry noz i czesc.

powodzenia!

morwi,

nie ma za co ;)

i jak tam, masz juz ta lampe? swieci elegancko?

Nie mam. :confused4: Pytałem już kilka osób i tylko z półką sprzedają. Nie spieszy mi się i może coś się kiedyś trafi. ;)

pewnie, szukaj az znajdziesz ;) cos sie trafi na bank, nie watpie- powodzenia!

wesoly1601,

hehe, troche mnie rozbawiles tym pytaniem :D;)

odp. tak, bedzie widac.

dla zainteresowanych powiem że tylna półka po zdjęciu ma od spodu odwzorowany kształt do wycięcia na kostkę i śruby mocujące.Przynajmniej ja tak miałem.A martwiłem się jak idealnie spasowac by krzywo nie wyciąc a tu niespodzianka. Na allegro wpisz "a4 na części" i tam szukaj w ogłoszeniach fotek 3 stopu w całym aucie.Na pewno coś trafisz. Mnie to uczyniło 50 zeta z kostką.

w pierwszym przypadku o polowe, w drugim o 30 pln za duzo... za 40-max 50 pln mozna to kupic. szukaj cierpliwie az sie trafi ;)

morwi,

swieci w koncu ta lampka na tylnej polce u Ciebie? ;) ile zaplaciles?

lukasz1981lukasz jak to możliwe że znalazłeś w takiej cenie? ale było ono już wystawione czy szukałeś w ogłoszeniach z samochodami po rozbiórce? ja znalazłem człowieka który ma do sprzedania za 65 zł :kwasny: